Skocz do zawartości
ath

Fifa 08

Rekomendowane odpowiedzi

Nie miałbym powodu robić fake-ów jestem rozczarowany ;/

 

1.Taki same gameplay 0 różnic

2.X360 a PC nie wiem co oni robią z PC-towców, poniżają nas

3. Ronaldinho dalej z dalekich odległości z wolnych sadzi bramki w same okienka

4.Bramkarz przy wolnych dalej rzuca się jak piłka już jest w bramce

5.Przełączenie pomiedzy jednym a drugim zawodnikiem zamiast "S" to "Shift"

6.Piłka jakaś dziwna

7.Murawa

8.Żeby to był kotlet to ok, a to jakieś odgrzewane łazanki

9.Składy chyba z połowy lipca nie będą w pełnej wersji ?

Edytowane przez Dudek89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pipol - nie podniecaj sie tak, po co bluzgasz na ludzi, nie od dzisiaj wiadomo, ze wersja na pc jedzie na starym silniku to czego tu sie spodziewac, chyba nikt nie jest zaskoczony zenujacym wygladem tej gry, wstrzymaj sie do wersji na x360, tam przynajmniej mozna sie zmusic do grania ze wzgledu na grafe ;)

 

No wiesz, zazwyczaj zmieniali chociaż popup, a teraz jest taki sam jak w 07, wiec myslałem że to fake... Co Ty sapiesz odrazu do mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kucyk , próbowałem bez efektów ;) dalej ta sama grafa :lol: W ogóle jaki to poziom dali w tej fifie bo jakoś ciężko mi się gra i mam takie wrażenie jakby komputer szybciej biegał na sprincie niż ci moi zawodnicy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kucyk zawsze to lepiej wyglada

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...729c9a5619.html

 

 

niz screen bez aa i w tak malej rozdzialce

 

ja tam lubie fifke, facynatem pilki nie jestem, lubie sobie poprostu zagrac

 

demo sciagam zobacze pewnie to samo co w 07, ale co tam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cóż ja dalej widzę fife 06/07 :] gdzie ta 08 :lol2: ? EA [`] [`]

aż żal D ściska jak sie na to patrzy :]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście po tych screenach widać że to jest fifa 07:/ sam sciagam niecałe 40 % mam idzie powoli bardzo ale po tych obrazkach sie normalnie zniechecilem po co mi drufa fifa 07

 

a zmienilo sie cos chociaz w samej grze ? gamplay ? cos co widac co dodali a czego nie

 

w zapowiedziach gry było że można samemu sterować bramkarzem to prawda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez chce pograc w ten symulator, skad sciagacie, bo mi z ea idzie 10kb/s... :sad:

 

U mnie straszny tragizm,,,4,65kb/s , jestem przy 5%... :lol:

 

ale kur %$&$& aż sie odechciewa... :mad: "grania" "wszystkiego" ..czytając WASZE posty !!!!

graficzne nie spodziewałem sie czegoś lepszego niż 07, może minimalnej poprawy, ale co do samej rozgrywki??? kurf....przecież muszą być jakieś "wielkie zapowiadane "zmiany???

 

nie ma? :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magia może zniknie, ale "serducho do gier sportowych i do samego sportu nigdy" ... Z twojego opis można wywnioskować, że już sprawdziłeś demo-pograłeś i niestety nie zachwyciło cie...szkoda, że nie podzieliłeś sie z nami wrażeniami!!!! co nowego, co starego, co na plus, itd. Szczerze to sam już nie moge sie doczekać odpalenia, zresztą demo - to demo, co innego full, zza jakiś czas powinny powychodzić ładki, co do rozdzielczości, itp,itd. No cóż zobaczymy, czym to sie je!!!

I dalej czekasz z niecierpliwoscia na demko? :lol2: Aha, faktycznie 'ladki' do fify zawsze byly imponujace i zmienialy gre nie do poznania. :lol: Ta gra potrzebuje mega patch'y i moze wtedy by byla do 'strawienia', ale na nie sie niestety nie zanosi.

 

Tak poza tym to fajne demko EA wypuscilo. :lol2: Rzucanie co roku tego samego kotleta, ktory jest coraz bardziej niestrawny jest pokazem gdzie ta firma ma graczy i na czym jej tak naprawde zalezy. Dziekuje tworca tej el0 gry za ich wysilek i wylany pot podczas tworzenia wersji na PC'ta, za rok spodziewam sie rownie wielkiego postepu w grafice i gameplay'u (przy takim progresie to juz bedzie jak transmisja w TV :lol2: ).

 

PS. czekam na PES'a, bo tam przynajmniej tworcy nie olewaja gracza w takim stopniu jak panowie z EA, a czego nie zrobi Konami tym zajmie sie scena. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe big LOL, zresztą jak co roku, ja nie wiem czy panowie z EA są ślepi czy jak, żenada ;/, a może stanie się cud i okaże się że przez pomyłkę wydali demo fify 07... :-P :-D

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek do demka, który pozwala zmienić detale, rozdzielczość, długość rozgrywania spotkania itd.

 

ftp://fifapolonia.e-utp.net/pub/mirror/fi...emoExpander.rar

 

To już tradycja wydawania takich expanderów, jakby EA sama nie mogła udostępnić opcji. Toć to zniechęcanie do pełnej wersji!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie straszny tragizm,,,4,65kb/s , jestem przy 5%... :lol:

 

ale kur %$&$& aż sie odechciewa... :mad: "grania" "wszystkiego" ..czytając WASZE posty !!!!

graficzne nie spodziewałem sie czegoś lepszego niż 07, może minimalnej poprawy, ale co do samej rozgrywki??? kurf....przecież muszą być jakieś "wielkie zapowiadane "zmiany???

 

nie ma? :unsure:

a kiedys byly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek do demka, który pozwala zmienić detale, rozdzielczość, długość rozgrywania spotkania itd.

 

ftp://fifapolonia.e-utp.net/pub/mirror/fi...emoExpander.rar

 

To już tradycja wydawania takich expanderów, jakby EA sama nie mogła udostępnić opcji. Toć to zniechęcanie do pełnej wersji!

Nie dziala ten link.

 

Dołączona grafika wtf ?

 

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...