Skocz do zawartości
ath

Fifa 08

Rekomendowane odpowiedzi

nie no to jest po prostu smiech na sali :lol: ja przerwalem scaiganie demka bo sie przerazilem screenami, przeciez to wyglada jak fifa 06 czy 07. Mam wrazenie ze poza zmiana menu, muzyki i skladow panowie z EA nic poza tym nie tkneli w fifie :lol: az nachodzi mnie pomysl zeby porownac pliki z fify07 z tymi w fifie08 (jak wyjdzie) :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde mam problem z nowa fifa. Gra chodzi tak z 3x za szybko, cos jakbym odpalil stara dosowa gre na xp. ;]

Cos, jakby sie nie wlaczyl frame limiter, poza tym mam cos dziwna grafike. ;]

 

Dołączona grafika

 

Welcome to Jamaica ? :lol2:

 

Czuje sie oszukany przez panow z EA, kto mi odda pieniadze za prad, potrzebny do sciagniecia dema ? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WHAT THE FCK IS IT??? Stary engine, nic nie zmienione; kibice tacy sami, gameplay również, grafa ta sama. ........... Eh, co za zj****e EASPORTS. Wieczorem jak wrócę z pracy to stestuję tego expandera to powiem jak chodzi w 1024 bo w tej defaultowej to z tego co widziałem jakieś 60fps.. ;o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Welcome to Jamaica ? :lol2:

Z Jamajką mam to samo. Przy ustawieniu najwyższych detali takie coś się dzieje. Jeżeli chodzi o prędkość to nie mam problemu. Może spróbuj ją zmienić w ustawieniach "Game Speed".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Jamajką mam to samo. Przy ustawieniu najwyższych detali takie coś się dzieje. Jeżeli chodzi o prędkość to nie mam problemu. Może spróbuj ją zmienić w ustawieniach "Game Speed".

Problemem byl wlaczony c'n'q. ;]

Nowa fifa wysysa szpik, wracam do grania, byle nie w tego crapa. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra porazka , zawsze bylem za fifa dopuki nie zagralem w 'konkurencje' , prawda jest taka ze pes i fifa , to niebo a ziemia,

 

 

 

gameplay z pesa , licencje z fify i byla by kopanina praktycznie doskonala :D

a tak to kolejna lipa

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przeglądając wasze posty, można jedynie stwierdzić, iz zapowiada sie kolejny "replay" z 07. czyli hmmmm ""straszne rozczarowanie" :unsure: Dem-ka nawet nie sprawdzam, chyba szkoda nerwów i wogóle strata czasu - tak, czy siak obczaje pełną wersję i zobaczymy wtedy !!!!

 

Ea jak, co roku, "odgrzewa piece" w przenośnym jak i dosłownym tego słowa znaczeniu :cry: / jedynie to chyba wzieli pod uwagę konsole / ehhh !! a o nas...//what about us, what abou..... :wink: //

 

No to dozobaczenia pod koniec września, do pełnej wersji ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajne to sa teraz zachowania zawodnikow w grze Ronaldo dostał z pilki zlapal sie za wory i kulal sie po boisko albo Dida sam na sam z Eto sie potknoł i gol !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie wytrzymałem i odpaliłem demko !!!! w wysokiej rozdziałce, wszystko ładnie itd..dobra odpalam, MU-BARCA wychodzą ...i OoOooo :blink: takie same cut-scenki !!! jak w O7 kur...coś tu nie gra? przecież to fifa 2008 , dobra pograłem troche dwa meczyki i qrde co?wlk.qpa, mało co sie zmieniło, przynajmniej na ta chwilę, //inna jest gała// :lol: , takie same murawy, ziomki biegające po boisku, ruchy??? a gdzie te nowe zachowania, ruchy, zmienione dryblingi? "gdzie te opowiazdki"? zauważyłem jeszcze podczas bitego rożnego, jak osioł bramkarz....chciał wypiąstkować piłkę i staranował moich dwóch graczy. :rolleyes: powiedzmy, że wyglądało to fajnie.....

Jak tak ma wyglądać full to....zagram jedynie z przyzwyczajenia....//sezon....// :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak ma wyglądać full to....zagram jedynie z przyzwyczajenia....//sezon....// :sad:

jak tak ma wyglądać full to ja się zastanawiam czy warto dla "sezonu" wydawać ponad 120zł?

a eA dalej będzie zdania że jak coś się dobrze sprzedaje to nie warto tego zmieniać

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.fifaserwis.com/?serwis=fifa08&a...ews&id=9374 patch do dema, poprawiający grafę !!

 

 

 

"Według autorów dodatek ten ma zdecydowanie polepszyć jakość graficzną dema. Czy rzeczywiście patch ten jest tak wspaniały? Warto pobrać i sprawdzić, czy na Waszych komputerach gra będzie prezentować się zdecydowanie lepiej."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co mi tam, ściągnę demko, zobaczyć można i tego patcha zaraz zaaplikuje. Ciekawe, czy ten patch coś da...

 

EDIT

 

Demko zassane, gameplay i fizyka już nie zmieniona od wielu lat, to stary, niestrawny, odgrzewany kotlet z drętwo poruszającymi się piłkarzami, wyglądającymi jakby byli z wosku/gumy. Nie da się ustawić rozdzielczości, gramy w 800/600, po patchu mamy 1280/1024. W fulla nie zagram raczej, wrażenia z demka są jak dla mnie wystarczające, w mojej opinii strata kasy na kolejną marketingową kiszkę od EA.

 

Screeny bez patcha (AAx4 i AFx16 w opcjach sterownika), nic to raczej nie daje, bo nie widzę AA w Fifie.

Dołączona grafikaDołączona grafika

A tu po patchu:

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Jedyne co rzuca się w oczy, to kibice - wyglądają inaczej, choć i tak są pikselowaci i światła trochę inne ;).

 

EDIT 2

 

PES 6 się chowa jeżeli chodzi o murawę, w PES 7 na filmikach, trailerach prezentuje się całkiem nieźle, ciekaw jestem jak to będzie w praniu. Bo grając w piłkę i patrząc na zaorane pole, brzydkie, fikuśne, aż się odechciewa, ofkoz

"jak ktoś czuje iż murawa w PES narusza jego szerokopojęte we własnym mniemaniu wrażenia estetyczne".

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem tylko ciekaw (od dluzszego czasu) kiedy w "kopankach" wykorzystaja shadery do renderingu murawy, to by wygladalo masakrycznie. Nie wiem czemu do tej pory tego nie ma, zamiast plaskiej tekstury "wypukla" murawa na ktorej zostawalyby slady po wslizgach...cos jak futro na chowancach w Black&White 2 ;) moze kiedys sie doczekam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy wgrac pacza do pesika i murawy sa eleganckie...

Przetestowałem większość łatek do 6-tki i w żadnej nie było muraw przypominających tę z dema FIFA 08 dla chociażby połowy stadionów w grze. Oczywiście, niektóre stadiony miały rewelacyjną trawę, ale szkoda że po prostu nie wszystkie (i to nawet te domyślne w grze, nie w kitserverze).

 

@Carson Taa... futro w B&W2 było rewelacyjne... ale myślisz, że współczesne komputery uciągną takie futro na całej płaszczyźnie murawy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie by to uciagnely ;) a zobacz co za efekty mamy w obecnych kopankach? zero pozytku z shaderow, w fifie zrobili tam jakas imitacje depth of field i to wszystko, o grafie w pesie juz nie wspominajac. Obecne kopanki na pc pod wzgledem graficznym to zenada, nic wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, chociaż po części właśnie amatorskie patche ratują te gry - ale bardziej w detalach (twarze, stroje).

 

Poza grafiką jest też duże pole do popisu chociażby w animacjach - przede wszystkim więcej zróżnicowanych celebracji po golu, przynajmniej kilka, a nie jedno (sic!) intro przedmeczowe no i takie szczegóły jak np. - uwaga ;) - spadające buty z nogi czy bójki między piłkarzami (oczywiście musiałoby się to pojawiać z odpowiednią częstotliwością). W końcu chodzi o to, żeby gra przypominała jak najbardziej relacje z TV. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jest nowa FIFA, to i zrobiłem nowego patcha...

 

 

W skład FIFA 08 Demo Graphics Patch wchodzą:

 

36 par korków w technice 2G

piłka Adidas Roteiro Glider

rękawice Adidas Kahn

popup i logo TV Canal Plus+

bandy w technice 2G

nowe stroje dla rezerwowych

flagi dla sędziów bocznych

 

http://www.fifaserwis.com/?serwis=download...lik&id=3408

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko spokojnie pipol

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Już w najbliższy czwartek (13.09) posiadacze PLAYSTATION3 i Xboxa 360 będą mogli zapoznać się z wersją demonstracyjną tegorocznej edycji Fify od Electronic Arts. Publikowaliśmy już wstępne wrażenia z Lipska, kolejnych możecie się spodziewać jak tylko demo wyląduje na redakcyjnych dyskach. Zgodnie z ostatnim trendem przyjrzymy się także różnicom w grafice pomiędzy platformami.

W stosunku do wersji na PC, demo zostanie pozbawione drużyny AC Milan. Do wyboru będą więc FC Barcelona, America (Meksyk), NY Red Bulls, Manchester United, Marsylia i Bayern Monachium. Szkoda, że nie ma Portugalii…

polygamia.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...