Skocz do zawartości
marco

[artykuł] Test 10 Zestawów Pamięci Ddr2

Rekomendowane odpowiedzi

Skompresujcie tylko te wykresy bo ktoś o słabym łączu będzie 15min czekał zanim mu sie wykres załaduje (jeden wykres ~800KB)

Pracujemy nad tym. Jest to jakiś żenujący błąd biblioteki graficznej z której korzystamy która generuje zupełnie bezsensownie duże PNG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1)szczerze powiem ze ten test jest grubymi nicmi szyty. Jak to mozliwe ze pamieci (Mushkin XP2-8500) ktore mialy jeszcze 2 portale (ten sam komplet zeby bylo smieszniej) akurat u tego redaktora nie zrobily standardowych nawet timingow przy domyslnym napieciu, a u innych krecily sie bardzo podobnie i dzialaly bezproblemowo. Czyzby najnizsze timinigi (nizsze niz OCZ Reaper) stanowily za duza konkurencje dla drozszych i gorszych modulow OCZ ?

 

Jakim cudem pamieci Mushkin XP2-8500 zrobily 1040 przy 5-5-5-15 przy napieciu 2.5V, one sa domyslnie 1066 2.2-2.4V 5-5-4-12

Ogarnal mnie pusty smiech :D

 

2) co to za test gdzie robi sie porownanie temperatury pamieci z chlodzeniem wodnym do pamieci bez chlodzenia wodnego, piekna forma reklamy i faworyzowania jednego produdcenta

 

3) nie spodziewalem sie innych wynikow testu

 

Faworyzowanie OCZ az bije po OCZach !

 

prosze sie nie sugerowac moja wypowiedzia, to moje subiektywne odczucie

NIe no jak bym się jakiś wypaczeń nie doszukiwał ... choć ewidentnie coś poszło nie za bardzo z tymi Muchami

Tescik fajny - no i pracochłonny co by tu nie mówić ... gratki za samozaparcie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ocenę czy pamięci na takich ustawieniach pracują na pewno poprawnie ustalaliśmy przy pomocy kilku programów: 5 godzin testu pamięci SP2004, S&M, Superpi32M oraz godzinę Memtestu

Jeżeli to jest prawda ,a nie mam powodów nie wierzyć ,to ile czasu zajęły szefowi wszystkie testy?Art fajny :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ocenę czy pamięci na takich ustawieniach pracują na pewno poprawnie ustalaliśmy przy pomocy kilku programów: 5 godzin testu pamięci SP2004, S&M, Superpi32M oraz godzinę Memtestu

Jeżeli to jest prawda ,a nie mam powodów nie wierzyć ,to ile czasu zajęły szefowi wszystkie testy?Art fajny :wink:

 

Policz sobie :] a tak naprawde to o wiele dluzej, bo prywatnie kazdy zestaw pozniej testowalem w innych ustawieniach i sporo czasu na to szlo, oczywiscie jak sprzet sie testowal to na innej platformie moglem wykonywac inne czynnosci :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...