Skocz do zawartości
czyścioch

Jedzenie w proszku ;]

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam lubię instanty, co prawda w domu staram się unikać, ale raz na jakiś czas coś takiego zjem. Stają się moją podstawą żywieniową w trakcie wyjazdów - np. dziś ruszam na Śląsk (konwent) i będę się żywił głównie czymś takim:

 

Dołączona grafika

 

Mniam!

Vifony również są niczego sobie.

Co do wojskowego żarełka, niekoniecznie w proszku - Wielka wyprzedaż w armii: sprzedają 400 ton jedzenia

Swego czasu była też afera ze szwedzkim mięsem konserwowym, wyprzedawanym przez wojsko po atrakcyjnych cenach. Wyprodukowane w latach 80, podobno zdatne jeszcze do spożycia. Od razu skojarzył mi się kumpel, który lubi pochłaniać góry strawy i w ramach żartu podesłałem mu link do tych wojskowych smakołyków :D

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AragornPL

 

W kwestii (szybkich dań) byłabym ostrożna (to tak jak z wszystkim, w moim przypadku), bo można przedobrzyć, a później bóle niesłychane przeżywać. No ale, jak nie ma innego wyjścia.

Najwyżej po powrocie poratujesz się herbatą zieloną. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z zupek ostatnio smakują mi tylko pomidorowe. Już mi się przejadły te rosołki. Z racji że szef w pracy zaopatrzył nas ostatnio w technikę XX wieku (mikrofale) to sobie pozwalam na więcej niż zupki w proszku. Ostatnio też zacząłem często sięgać po kisiel Słodka Chwila. Najbardziej mi smakują "owoce leśne"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, mikrofalówka znacznie poszerza wachlarz 'szybko dostępnego jedzenia', chociażby o takie instanty jak popcorn do mikrofalówek czy tortilla. Pozwala też na szybkie zagrzanie normalnego jedzenia.

 

W kwestii (szybkich dań) byłabym ostrożna (to tak jak z wszystkim, w moim przypadku), bo można przedobrzyć, a później bóle niesłychane przeżywać. No ale, jak nie ma innego wyjścia.

Najwyżej po powrocie poratujesz się herbatą zieloną. :)

 

Tym razem przedobrzyłem. Dzięki, że przypominasz o zielonej herbacie - zaraz zaparzę ;). Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wlasnie zjadlem takie sniadanie mistrzow ~. ^ ^ .~

 

Dołączona grafika

 

Edit: Dzis tez tak sie pozywie (stoi kubeczek ustawowe 5 minut juz). Lepsze to, niz nic, nie mam czasu na przygotowanie bardziej wykwintnej strawy. Oby regularne spozycie nie odbilo sie jakimis nieprzyjemnymi problemami gastrycznymi :D.

 

 

> 「ひどいアップル @Tapatalk

Edytowane przez AragornPL
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...