Skocz do zawartości
AlienMks

Karta Graficzna Do 300 Zł ! Pci-ex

Rekomendowane odpowiedzi

A dlaczego syf ? Xacti a widziałeś gdzieś 7600GS używkę za ok 250 zł ?

Ja widziałem :-P user z tego forum kilka dni temu sprzedał Galaxy 7600GS 128MB DDR3 z dosyć dobrym OC za 210zł, wiec warto szukać okazji.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed zakupem mam jeszcze takie pytanko. Czy mój procek nie będzie ograniczał grafy pokroju 7600GS/GT ? Czy może nie ma sensu kupować czegoś takiego bo po prostu sempron nie da rady ? I lepiej będzie kupić 7300GT a resztę kasy zainwestować w lepszego proca ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że zbytnio nie będzie jej ograniczał, ale wiesz w grach najważniejszą rolę pełni grafika im lepsza tym lepiej więc brałbym 7600GS, w sumie mógł byś sprzedać sempa i kupić X2 brisbane 3600+ i 7300GT, ale ja bym zostawił semprona i kupił 7600GS tak będzie wydajniej w grach niż np X2 i 7300GT.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do pasywneni chłodzonych kart gigabyte, kumpel ma co prawda inną karte bo http://allegro.pl/item206051714_szok_gigab...silentpipe.html, i bez nawiewu nie wygląda to różowo jeszcze przed obecnymi upałami, bez żadnego podkręcania około 90 stopni na gpu w stresie.

p.s. w żadnym wypadku nie polecam karty z linka podanego przeze mnie wyżej, ma on charakter czysto informacyjny.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem, podał mi numer aukcji i ma na sprzedaż za 269 zł więc może coś z nim wynegocjuje ? Bo do tej ceny moge troszkę dołożyć i kupić nową więc zobaczę jak się sprawy potoczą :P A czy w wakacje takie części jak kart graficzne nie będą przypadkiem sporo tańsze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O takiej cenie myślę, ale zobaczymy czy Maks! się zgodzi za tyle sprzedać. Rozważam teraz też kupno 7300GT a dokładnie to te tylko trochę się boję czy to się zaraz nie posypie i zacznie walić frezami i artami :P Bo nie będzie mnie przez przynajmniej miesiąc w domu w wakacje i tak teraz pomyślałem że kupię coś taniego. Generalnie to sam już nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wakacje powinno potanieć, ale tak w lipcu/sierpniu bo koło września to podrożeją - nowy komputer na nowy rok,a teraz też mogą podrożeć lekko bo koniec roku - prezent za ładne świadectwo, no ale to jest max 5-10% więc przy 300 zeta to 30 różnicy, ale jakbyś całęgo kompa kupował to masz już 300 i wtedy to już coś!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tony widzę że znasz się na rzeczy więc doradź mi dobrze.

 

Wariant pierwszy: Kupuje coś niedrogiego na czym obecne gry będą śmigać przynajmniej na średnich czyli coś pokroju 7300GT. Orientowałem się i poniżej 200 zł można coś wyrwać. Pogram na tym przez wakacje potem zacznie się nieszczęsna szkoła (klasa maturalna) więc trzeba się pouczyć. I potem kupię coś już na dx10.

 

Wariant drugi: Kupuję teraz coś pokroju 7600GS/GT za ok 300 zł i siedzę na tym aż nie zacznie się dławić i wymieniam grafę po nowym roku.

 

Co będzie lepsze ? Bo ja już sam nie wiem ?

 

Tony !!! Help :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja tez stałem przed podobnym wyborem:

Chciałem teraz coś kupić na agp (właśnie 7600gs od palita, na agp niestety drożej) bo za rok na wiosnę zamierzam zmienić całego kompa, bo teraz miałem sporo wydatków nowa buda, laptop, obiektyw, OC+AC (a przełom zima/wiosna to sezon ogórkowy więc wszsytko jest tańsze) ale jak tak policzyłem to wydać 350 żeby 9 miesięcy pograć w coś i stwierdziłem że nie ma sensu.

 

Więc przechodząc do Twojego problemu, ja osobiści bym wolał 7300GT bo i tak pójdą Ci te gry co by poszły na 7600, tylko że w gorszych detalach, ale jeśli ma to być tylko na wakacje to nie ma sensu tej 100 tracić, lepiej ją można spożytkować. A kupić coś tylko dla kilku detali więcej co i tak w przyszłości trzeba będzie wykosić z kompa mija się z celem. A na początku 2008 i pewnie będzie więcej gien na dx10, więcej kart, w rozsądniejszych cenach i o lepszym stosunku cena/jakość. Takie jest moje skromne zdanie! No chyba że 100 w tą czy w tamtą nie robi Ci różnicy to wtedy kup 7600 (mam takich znajomych, ale co z tego że mają kompy po 5k jak mają problem gdy na uczelni coś trzeba zrobić w wordzie/excelu, no ale są ludzie i ludziska ;))

 

A co do klasy maturalnej mału OT, to sam pamiętam jak tak się zarzekałem a uczyć się zacząłem przed prezentacją z polaka jakieś 3 dni a reszty też tak na kilka dni przed. Więc spoko matura nie jest straszna. Poznasz co to sesja np 7 egzamów i zatęsknisz za maturką i LO :D

 

 

Pozdro!

Edytowane przez Tony Soprano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...