Skocz do zawartości
kucyk

Pro Evolution Soccer 2008

Rekomendowane odpowiedzi

Ha ha ha, odpaliłęm demo na XBOX. Kucyk, widze że milczysz, i zapewne to milczenie spowodowane jest tym, że PES 2008 to coś jak FIFA 08, tyle że z grafą z końca 20 wieku:D

 

Grafika dno.

 

Gameplay, dużych różnica miedzy FIFA 08 a PES 2008 nie widze... Nawet w powyższej recenzji na issonline.pl o tym piszą, wiec nie wciskajcie odrazu kitu o tym, że jestem fanem FIFA:)

 

Dźwięk, jakoś tak sterylnie.

 

Menu... Oryginalne, tyle moge powiedzieć:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milcze poniewaz nie mialem dostepu do kompa...

Od poczatku - nie czytalem jeszcze zadnych recek w necie, najpierw klepne tego posta, potem bede czytal i zobacze czy cos sie pokryje z moja opinia.

Zagralem kilkanascie meczy i ogolnie wedlug mnie NIESTETY pes zrobil krok wstecz w tym roku, cos panom z konami sie pomieszalo, gra upadabnia sie do fify, zaczeli od nazwy zmieniajac ja na bardziej kul - 2008, a skonczyli na gameplay'u, rozgrywka stala sie szybka, bardzo szybka, przez co wyglada nienaturalnie, zawodnicy kreca sie w miejscu, odbiory pilki wygladaja komicznie, czasami jest taki mlyn ze nie wiadomo o co chodzi, strzaly z pierwszej pilki sa kosmicznie mocne, a oprawe graficzna przemilcze...

Co mi sie podoba - to smaczki typu sedzia wkladajacy gwizdek do geby, liniowi podnaszacy choragiewke przy faulach przy lini, zolte kartki za symulowanie fauli, swietna kolizja postaci, no ale ten gamplay...

Pewnie i tak bede ciosal caly rok :)

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

El ludzie czekajcie oprawa dno :blink: ja tam widze postep w oprawie wzgledem poprzednich wersji

 

Postęp? Kiedyś to wyglądało jak wielki shit, etraz już tylko shit. To faktycznie postęp :mur:

 

Odpal FIFA i zobacz grafe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno ma nie byc polskiej wersji jezykowej. Jak miala by byc taka kaszana jak rok temu to i dobrze, ze nie bedzie.

A co do samego gameplay'a to w PES6 o ile sie nie myle to byly roznice miedzy tym na X360 i PC i licze, ze teraz tez tak bedzie na korzysc tego drugiego. ;] Poza tym jezeli gameplay bedzie za szybki i przez to za bardzo arcadowy to zawsze mozna go poddac malej modyfikacji edytujac OF'a co zapewne zostanie zrobione.;]

 

PiPoL Twoja nowa fifa nie ma nawet startu do PESa 6 jezeli chodzi o fun, a jezeli grafika jest dla Ciebie najwazniejsza to wyrazy wspolczucia. :lol2: Wiekszosc ludzi (przynajmniej z tego forum) bedzie grala w nowego PESa na piecu, a tam na pewno pojawia sie patche, ktore diametralnie odmienia oprawe wizualna gry.

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postęp? Kiedyś to wyglądało jak wielki shit, etraz już tylko shit. To faktycznie postęp :mur:

 

Odpal FIFA i zobacz grafe.

Pszesadzasz ,czesto gram w PES na PSX i dalej mam slabosc do tej gry mimo nedznej oprawy.Liczy sie grywalnosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postęp? Kiedyś to wyglądało jak wielki shit, etraz już tylko shit. To faktycznie postęp :mur:

 

Odpal FIFA i zobacz grafe.

Odpal PES6+Superpatch i wtedy pogadamy o grafie... Jesli chodzi o gameplay to mam nadzieję, ze nie zamierzasz Nam tu jakichś rewelacji uskuteczniać, w stylu FIFA rulez? Zresztą jak już napisał naxt - w PES to mogę grac nawet na PSX, bo nie o grafę tu chodzi. A tak na marginesie - Sensible Soccer to też kiszka, bo 3 piksele na krzyż tworzą zawodnika?

Edytowane przez Hanu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy macie wszyscy zaślepki na oczach... Ja pisze o grafice, a Wy ciągle o tej swojej grywalności.

 

 

Czy ja gdziekolwiek wspomniałem o gameplay, fun, grywalności? Nie...

 

Więc wyluzujcie zdeka.

 

PS. Co kogo interesuja patche, mówimy o grach któe kupujemy w sklepie, nikt sobie nie wgra patcha na XBOX. Wiec trzymajmy się faktów i tego co jest.

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja gdziekolwiek wspomniałem o gameplay, fun, grywalności? Nie...

Gameplay, dużych różnica miedzy FIFA 08 a PES 2008 nie widze... Nawet w powyższej recenzji na issonline.pl o tym piszą, wiec nie wciskajcie odrazu kitu o tym, że jestem fanem FIFA:)

Czy nie przeczysz sam sobie? B-)

 

A fakty sa takie, ze kucyk pomimo tego, ze ma X360 to w PESa 6 gral na lapie podlaczonym do TV LCD. ;] Co za problem odpalic gre na piecu i podlaczyc go do duzego TV jezeli takiego posiadamy. Tak samo nie jest problemem sciagnac patcha i go zainstalowac wystarczy tylko chciec, a uwierz mi, ze praktycznie wszyscy tu zagladajacy uzywaja ich. To, ze masz X'a nie znaczy, ze musisz na nim grac w PESa.

 

Na takie brameczki czekam:]

http://pl.youtube.com/watch?v=YiSh1p9vbTQ

 

Dla tych co lubia triki ;]

http://pl.youtube.com/watch?v=ypKaAkqwfTA

http://pl.youtube.com/watch?v=d-_3SE21NZI

http://pl.youtube.com/watch?v=dH2gAmFVQAY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nie przeczysz sam sobie? B-)

 

A fakty sa takie, ze kucyk pomimo tego, ze ma X360 to w PESa 6 gral na lapie podlaczonym do TV LCD. ;] Co za problem odpalic gre na piecu i podlaczyc go do duzego TV jezeli takiego posiadamy. Tak samo nie jest problemem sciagnac patcha i go zainstalowac wystarczy tylko chciec, a uwierz mi, ze praktycznie wszyscy tu zagladajacy uzywaja ich. To, ze masz X'a nie znaczy, ze musisz na nim grac w PESa.

 

Stary, ale to o gameplay było dużo wcześniej, a wszyscy sapali o tekst o grafice dodajac swoje wstawki o gameplay. Bez sensu zdeka...

 

Ale nie rozumiesz, że niektórzy nie mają PC nadajacego sie do grania? Skoro wydaja gre, to ocenia sie gre taka jaka jest wydana, a nie po patchach. Zreszta, patche nie poprawiają grafiki jako takiej. Bo nowe stroje, piłki i inne [ciach!]ły to nie jest nowa grafika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary, ale to o gameplay było dużo wcześniej, a wszyscy sapali o tekst o grafice dodajac swoje wstawki o gameplay. Bez sensu zdeka...

 

Ale nie rozumiesz, że niektórzy nie mają PC nadajacego sie do grania? Skoro wydaja gre, to ocenia sie gre taka jaka jest wydana, a nie po patchach. Zreszta, patche nie poprawiają grafiki jako takiej. Bo nowe stroje, piłki i inne [ciach!]ły to nie jest nowa grafika.

Grafika moze nie jest kosmiczna, ale tragedii tez nie ma - wazne, ze jest postep w porownaniu do poprzednich czesci (twarze na przyklad prezentuja sie rewelacyjnie). ;] Ja oceniam PESa nie tylko po tym jaki jest w dniu wydania, ale tez po mozliwosciach jego modyfikacji. Zobaczymy jutro lub pojutrze jak bedzie sie prezentowala gra na piecu i jakie bedzie miala faktyczne wymagania, jezeli beda takie jak podalo konami to wiekszosc sobie pogra na przyzwoitych detalach i wtedy argument o tym, ze nie kazdy ma/moze miec kompa nadajacego sie do grania upadnie. ;]

 

A co do patchy to jezeli dla Ciebie stadiony, murawy, bandy, stroje, buty, pilki, twarze, loga, scoreboards'y nie buduja nowej grafy to nie mam pytan. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika moze nie jest kosmiczna, ale tragedii tez nie ma - wazne, ze jest postep w porownaniu do poprzednich czesci (twarze na przyklad prezentuja sie rewelacyjnie). ;] Ja oceniam PESa nie tylko po tym jaki jest w dniu wydania, ale tez po mozliwosciach jego modyfikacji. Zobaczymy jutro lub pojutrze jak bedzie sie prezentowala gra na piecu i jakie bedzie miala faktyczne wymagania, jezeli beda takie jak podalo konami to wiekszosc sobie pogra na przyzwoitych detalach i wtedy argument o tym, ze nie kazdy ma/moze miec kompa nadajacego sie do grania upadnie. ;]

 

A co do patchy to jezeli dla Ciebie stadiony, murawy, bandy, stroje, buty, pilki, twarze, loga, scoreboards'y nie buduja nowej grafy to nie mam pytan. ;]

 

Nadal nie rozumiesz... Wiec dam Ci prosty przykład.

 

Wstawiasz do Quake I tekstury z Crysis i czy wtedy grafa bedzie jak w Crysis? Chyba nie... O to mi chodzi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Pipol

 

specjalnie dla Ciebie bede zmuszony zrobic screeny wersji czystej i z patchem.

i grafika jest diametralnie rozna, chocby zupelnie nowa gra.

 

Czekam:)

 

A potem jescze powiedz jak spatchować wersje pod XBOX albo PS3:) Wyobraźcie sobie, że niektórzy ludzie mogą mieć kompy które są tylko do netu i nie pociągną żadnej gry, wiec nie wgraja patchy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://91.121.82.65/pes2008demo_setup.exe

http://www.pesleague.com/index.php?page=cr...fficiel_pes2008

http://thepiratebay.org/tor/3818565/Demo_Pes_2008

 

Nie wiem czy któryś działa bo jestem w pracy, a te na issonline żadne nie działają :lol:

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam na myśli pełną wersją, ale nie ciągnijmy tej dyskusji ;)

 

:wink: "dokładnie"

 

Kurffff....jeszcze 2 godziny w pracy!!!!!!!!!!!!!!! //niewiem czy wytrzymam///

 

a jutro oczywiście, hehehehee "mały urlop" bądź..."małe spóźnienie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...