Skocz do zawartości
kucyk

Pro Evolution Soccer 2008

Rekomendowane odpowiedzi

Heh pograłem trochę i powiem, że demo a full to dwie inne gry :lol: No ale niestety dalej występuje ten problem z kompem kiedy wybija piłke blisko swojej bramki, często samobóje wpadają :lol: Mam też wrażenie, że pomniejszyli poziom trudności, bo widzę różnice miedzy grą ta proffesional w demie a grą w full, odczuwam to tak jakbym grał na regular.No i w oczy rzuca się ta trawa :P Można dograć ten pliczek z kolorem trawy co w demie był ? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh pograłem trochę i powiem, że demo a full to dwie inne gry :lol: No ale niestety dalej występuje ten problem z kompem kiedy wybija piłke blisko swojej bramki, często samobóje wpadają :lol: Mam też wrażenie, że pomniejszyli poziom trudności, bo widzę różnice miedzy grą ta proffesional w demie a grą w full, odczuwam to tak jakbym grał na regular.No i w oczy rzuca się ta trawa :P Można dograć ten pliczek z kolorem trawy co w demie był ? :lol:

 

czyli full lepszy :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z powtorkami, nadal tak tna jak w demie?

 

Co do murawy to pewnie, ze da sie wgrac nowa tylko trzeba wiedziec gdzie. ;] Poza tym w fullu jest zapewne kilka/kilkanascie muraw i wszystkie by trzeba bylo podmienic. ;]

 

 

Czy zyjemy w jakims dziwnym kraju? :mur:

CD Projekt informuje, że konsolowe wersje gry Pro Evolution Soccer 2008 ukażą się na rynku 8 listopada. Wersje na PC i PSP pojawią się w późniejszym terminie - pod koniec listopada.

Pro Evolution Soccer 2008 to najnowsza odsłona słynnej serii symulatorów piłkarskich, przez znakomitą większość graczy i krytyków uważaną za najlepszą na rynku. Poza dalszym rozwijaniem cech, z których słynie cykl, nowa odsłona wprowadza szereg nowości - m.in. usprawnioną sztuczną inteligencję zawodników i poszerzoną bazę licencjonowanych klubów.

 

Gra Pro Evolution Soccer 2008 ukaże się na PC i konsole Xbox 360, PlayStation 3, PlayStation 2 i PSP.

 

Powyższa informacja jest oficjalną notką prasową dystrybutora. Redakcja ISSOnline nie ma wpływu na jej treść.

ISSOnline Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas powtórki u mnie nie tnie, ale jak już włącza sie ta opcja z suwakami to po chwili wywala mnie z gry z jakimś błędem, zresztą w demie to samo było :P

Hmm dalej nie potrafię wykonywać rzutów wolnych jakieś to skomplikowane :lol: Ale ogólnie gra syci całkiem inaczej sie gra niż w demo, przynajmniej ja mam takie wrażenie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem wczoraj nowego pesa w demko nie grałem, specjalnie oczekując na full...

Najpierw menu, fajne "proste" może troche kosmiczne, podobnie jak filmik prezentujący grę....

Do rzeczy....

 

Sam meczyk, piękna oprawa graficzna, odwzorowane niemalże wszystkie detale samego boiska, jak i poszczególnych zawodników: ochranicacze i te sprawy wsio naprawde super wygląda.... i to duży plus, na uwagę zasługują same powtórki, "murawa" cuddd, przepychanki, upadki, faule to naprawde wsio zrobione na wysokim poziomie !!!!!!

 

Sama rozgrywka hmmmmm.... "jakoś nie mogę sie przyzwyczaić" do samej szybkości podań (dwa kopnięcia i już pod bramką rywali..., gała leci jak wystrzelona z torpedy....ale ok może to kwestia przyzwyczajenia, jednak ((jak dla mnie to troche dziwne, zalatuje "fliperem")) czasem odnosze wrażenie, że piłkarze zachowują sie sztucznie, jak kukiełki świecące sie, albo roboty... pozatym bardzo małe bramki... :blink: niewiem, czy macie podobne wrażenia? to chyba narazie tyle...

 

p.s

rozegrałem 3 meczyki !!!

 

 

aha jak ustawić jednoczesnie klawiature ? i joypad?

Edytowane przez JORDAN 23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś taki błąd miał, ale teraz nawet występuje podczas meczy ...

Podobny miałem podczas riplejów w demie jak i teraz w full

Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH

Nazwa aplikacji: PES2008.exe

Wersja aplikacji: 1.0.0.1

Sygnatura czasowa aplikacji: 46ea016f

Nazwa modułu z błędem: nvd3dum.dll

Wersja modułu z błędem: 7.15.11.6371

Sygnatura czasowa modułu z błędem: 46ee44b8

Kod wyjątku: c0000005

Przesunięcie wyjątku: 001d26d0

Wersja systemu operacyjnego: 6.0.6000.2.0.0.768.2

Identyfikator ustawień regionalnych: 1045

Dodatkowe informacje 1: 8d13

Dodatkowe informacje 2: cdca9b1d21d12b77d84f02df48e34311

Dodatkowe informacje 3: 8d13

Dodatkowe informacje 4: cdca9b1d21d12b77d84f02df48e34311

Weźcie pomóżcie, bo już nie wiem co robić ...

Edytowane przez Koowi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SANTI !!!!!

 

no wiem wiem, setting -> ale po aktywowaniu joya....nie mogę wybrać klawy :blink: nawet gdy zamieniam joya na controller 3, 4 .... :mur:

 

 

aaa i jeszcze jedno....podczas meczu, ((nie zawsze)) gdy wejde w opcje i wróce do rozgrywki czesto slysze sam szum.... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

Koowi - > mi to wyglada na blad sterownika karty graficznej. Przeinstaluj, uprzedniowyczesc drivercleanerem i moze sieknij jakies najnowsze od razu. Napewno pomoze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hooded man

Thx pomogło :lol: Można wracać do gry :lol: Co do tego poziomu trudności to na początku grałem z łatwymi drużynami i to dlatego miałem wrażenie, że gram jakby na regular albo amator :lol: Zagrałem meczyk z Barcą i odrazu inna gra :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do demka gra wydaje sie spokojniejsza bardziej ułożona - gra w demie byla bardziej chaotyczna . Dla mnie jest to zaleta gra sie swietnie można spokojnie konstruowac akcje .

Skład Polski hmm Frankowski, w bramce Kowalewski - najlepszym zawodnikiem wydaje sie być Krzynówek - no nic cza poczekać na jakieś Pacze .

 

Stadionów jest 15 pewno pare ukrytych - fajna sprawa ze mozna wybrac wzor murawy przed meczem (pasy , koła itp) . Menu takie jak w demku + wszystkie opcje oczywiscie . Trybu MAster League narazi nie ruszałem .

 

Komentarz - narazie słyszałem tylko angielski wydaje sie w porządku . Muza jak zwykle mocno średnia .

 

Czasem zawodnicy przechodzą przez siebie tak jak i sędziowie nie poprawili tego z dema .

 

No ale nie ma co narzekać 4 mecze za mną i niestety do pracy czas :(

 

Ogólnie gierka świetna

 

Pozdrawiam

Edytowane przez tooom19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boli nieco sila niektorych zawodnikow - Adriano po roku siedzenia na lawie w Interze ciagle jest koksem gdzie strzal = gol, Thuram przegiety jeszcze bardziej niz byl, podobnie Marquez. Cannavaro ciagle kiepski, za to Pepe wymiata ;] Smieszne to, ale tu faktycznie pole manewru dla patchy wszelakich.

A gierka jak na razie rewelacja ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...