Skocz do zawartości
kucyk

Pro Evolution Soccer 2008

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

 

to ma byc zart czy nie ta gra?

 

o co w tym chodzi, tak ma byc?

 

wczesniej gralem w WE i tam np. chelsea w porownaniu do barcy wypadala tak samo, a tutaj np. Man Red to jakas kpina, chociaz zawodnicy nazywaja sie normalnie...

 

napiszcie bo juz sie nie lapie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełna wersja jest jeszcze gorsza od dema. Grywalność to totalna kpina i nie mam zamiaru na siłę przyzwyczajać do nowego gameplaya. Jak się człowiek uprze to nawet do Fify się przyzwyczai. Zresztą PES 2008 to ten sam żałosny poziom co Fifa. Chyba tylko fanatycy całej serii PES, będą sobie wmawiać jak cudowna jest jej najnowsza odsłona. Ludzie bez klapek na oczach będą grać w PES 6. Oprócz naprawdę niesamowitej oprawy graficznej wszystko inne jest po prostu do kitu. Gra jest tak bardzo sztywna i nienaturalna że strzelenie gola daje zerową satysfakcję. Ktoś napisał że piłkarze poruszają się jak baletnice. To bardzo delikatne stwierdzenie. Miałem nadzieję że w pełnej wersji poprawią wszystkie błędy a jest jeszcze gorzej. Idę pograć w PES 6 dla osłody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi póki co najnowsza część też zbytnio do gustu nie przypadła ale od wydawania sądów i opinii jestem jeszcze daleki gdyż zagrałem ledwo pare spotkań. Fakt faktem, że jest jakoś "dziwnie". Jak dla mnie zdecydowanie za szybkie są górne podania - strasznie nienaturalnie to wygląda. Pozatym nowy silnik mimo, że graficznie rewelacji IMO nie ma, chodzi jakoś dziwnie - zwłaszcza na powtórkach i cutscenkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również potwierdzam, że coś mi tu nie pasuje. Gram padem saitek 990 i drętwo mi się gra, a strzelanie bramek nie przynosi frajdy.

PES 6 - był lepszy

PES 6 - PES 2008 3:0

 

Zauważyłem że PES 2008 lepiej się zachowuje jak w opcjach gry

Setting wyłaczy się Wait for Vsync a właczy synchronizację w sterownikach Nvidia. Monitor LCD miałem ustawiony na 75 Hz , sprawdzę póżniej jak działa vsync nvidia przy 60Hz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, nowy gameplay wcale nie musi znaczyć , że jest gorzej. Kwestia zapoznania się, przyzwyczajenia. Zupełnie nie zgodzę się z opinią, ze jest sztucznie - komputer zdecydowanie lepiej wpasuje się w rytm akcji i nasze ruchy, zawodnicy z naszej drużyny również mądrzej, choć nie tak dynamicznie i wyraziście jak w PES6, zmieniają pozycje i stosują taktykę. Trudniej jest minąć przeciwnika. Strzał również trudniej wysterować. W PES6 zdecydowanie więcej "wchodziło". Co do grafy - dla mnie bez rewelacji, ledwie "tyćkę" lepiej niż w poprzedniej części, takie skromne 4-.

Przełomu in plus nie ma, trochę ożywienia. Jest po prostu poprawnie, choć o zmiażdżeniu FIFA2008 nie może być mowy. Zagrałem wczoraj 30 pokazówek i jestem na etapie wyzbywania się przyzwyczajeń z PES6. Zobaczymy co dalej. Na chwilę obecną 4+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość OpenSource

Zresztą PES 2008 to ten sam żałosny poziom co Fifa.

wygrałeś :D

na wieczór rozbawiłeś mnie setnie :)

 

no cóż, mogę powiedziec tylko tyle ze tak samo ludzie reagowali na PES6 gdy byli przwyczajeni do PES5 ;)

 

a jesli dla Ciebie PES prezentuje ten sam poziom co FIFA to gratuluje ogrania w dzielo Konami .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie porównuj PES 6 do PES 2008 bo to dwie zupełnie inne gry. Do PES 6 jakoś się nie musiałem przyzwyczajać a tutaj drętwota i sztuczność gry od razu rzuca się w oczy i nie mam zamiaru się zmuszać do grania w coś, co nawet na siłę lepsze już nie będzie. Ciekawe jak by Ci wszyscy którzy zachwycają się PES 2008, wypowiedzieli się o tej grze, gdyby nosiła inny tytuł??.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie porównuj PES 6 do PES 2008 bo to dwie zupełnie inne gry. Do PES 6 jakoś się nie musiałem przyzwyczajać a tutaj drętwota i sztuczność gry od razu rzuca się w oczy i nie mam zamiaru się zmuszać do grania w coś, co nawet na siłę lepsze już nie będzie. Ciekawe jak by Ci wszyscy którzy zachwycają się PES 2008, wypowiedzieli się o tej grze, gdyby nosiła inny tytuł??.

 

dla mnie nowy pesik jest duzo lepszy od szostki pod kazdym wzgledem, kwestia przyzwyczajenia...na poczatku tez mialem mieszane uczucia jak odpalilem demo, ale po kilkunastu meczykach stwierdzilem ze jest super!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dużo błędów bramkarzy jak dla mnie i bramek po rykoszewtach czy odbicu o matko od bramkarza. Zagrałem trochę meczy i generalnie właśnie to psuje mi trochę zabawę, reszta może być zawsze to odmiana od PES 6.

 

Chociaż dzisiaj znowu wróciłem do 6 i pierwszy raz udało mi się strzelić gola bezpośrednio z rzutu rożnego, musiał się koleś z Niemiec nieźle zdziwić bo pierwszy raz coś takiego widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagralem dwa mecze w 08 i jak narazie mam bardzo mieszane uczucia.

 

w pes 6 gralem sporo z kumplami, przez 4 miesiace prawie codziennie, kazdy dzien konczyl sie w piwnicy przed konsola ;) czekalem z niecierpliwoscia na najnowsza odslone i troche sie zawiodlem.

 

moze juz nie da sie nic poprawic zeby bylo lepiej, a probujac, tylko to schrzanili? jednym sie podoba, innym nie. nie ogarnialem pilki a zawodnicy graja jakby uciekli z buszu. bramki IMO strzela sie latwiej i sa czesciej przewidywalne, o menu lepiej nie mowic, ciekaw jestem jak te strzalki beda wygladaly na gorszych tv'kach :D

 

zaraz odpalam pes 6, moze sie przemoge na 08 chociaz niczym mnie nie przyciaga. rewolucji nie ma, a chyba kazdy na to liczyl

 

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje spedzic z gra kilka/kilkanascie godzin i dopiero opisywac wrazenia. ;] Jak dla mnie nowy PES jest duzo lepszy od poprzedniego i zdania juz nie zmienie (z kazdym meczykiem gra coraz bardziej wciaga). :P Kto sie nie przekona do nowego gameplay'a to trudno wroci sobie do szostki, albo siegnie po FIFE. :lol2:

Jak dla mnie rewelka i czekam teraz na konkretne patche, ktore spowoduja, ze gra bedzie jeszcze miodniejsza. ;]

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie gameplay w demku byl troche inny. W fullu imo jest bardziej wywazony (nie tak szybki). Mam tez wrazenie, ze latwiej jest teraz odebrac pilke przeciwnikowi (gram na top player i w demie rzadko mi sie to zdarzalo). Ogolnie jest bardzo dobrze tylko trzeba sie przyzwyczaic. :P

 

Ktos chce taka murawke? :P

Dołączona grafika

 

Download

 

 

This is a new Hex Edit File to use the old pattern style from PES 6

 

Install in cv_1.img with ASF Explorer

 

1. Open AFS Explorer

2. Go to menu FILE - IMPORT AFS File

3. In the dialog window go to last combo box and select ALL FILES

4. From your PES 2008 img folder open cv_1.img

5. Answer NO to questions and the file will be opened.

6. Go to ->Advanced-->Modify reserved Space

7. Scoll down and mark file unnamed_383.bin

8. in upper right corner set the Space up to: 7661568

9. Click Regenerated ASF

10. Select the new Name use: cv_1a.img and save anywhere

 

Close ASF Explorer

 

Open GGS 7.18

 

1. Open the new Generated cv_1a.img

2. Scoll down to unnamed_383.bin

3. Wait till all image are load

3. Right click on unnamed_383.bin and use: Import file over this one...

4. use the new unnamed_383.bin from the zip you have download

5. if message popups: This files contents different from the selected one...

click YES

6. Files are imported and you can start the Game

 

 

Note: Be sure you use in stadium settings this:

 

Konami Stadium

Day Fine

Lattice Pattern

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość OpenSource

Nie porównuj PES 6 do PES 2008 bo to dwie zupełnie inne gry. Do PES 6 jakoś się nie musiałem przyzwyczajać a tutaj drętwota i sztuczność gry od razu rzuca się w oczy i nie mam zamiaru się zmuszać do grania w coś, co nawet na siłę lepsze już nie będzie. Ciekawe jak by Ci wszyscy którzy zachwycają się PES 2008, wypowiedzieli się o tej grze, gdyby nosiła inny tytuł??.

mysle ze za malo godzin spedziles z seria PES zeby takie wyroki wydawac ... mysle ze nagle KONAMI nie zmieni sie w EA Sports wydajace co roku przesycona wladowanym budzetem FIFE ktora tylko wyglada a gameplay to goni PES od wielu lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam wielki problem...

 

czy ma może ktoś laptopa z grafika gf 7600 go?, u mnie przy włączeniu dema generuje sie blue screen. MS napisał ze to może być wina sterów. Jesli ktoś ma taka grafe i mu działa to proszę o zrobienie uploada na rapidzie albo podanie linka, dzięki wielkie

 

p.s

czy ktoś ma też coś takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , mam do Was wielka prosbe - czy ktos moglby mi wyslac na mejla pliki

 

ISSetup.dll

DSETUP.dll

 

sa na plycie instalacyjnej.

 

Nie bede pisal co sie stalo ale to bardzo wazne.Duzo nie waza

 

Jakby komus sie chcialo to bede bardzo wdzieczny.

 

ichi2004@o2.pl

Edytowane przez ichi1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem wreszcie troche na spokojnie.

Czekam na OF ze zmodyfikowanymi: Top Speed, i Long Pass Speed - czyt. na OF'a spowalniającego grę. To co jest w podstawie to parodia normalnie - podania wysokie idą jak strzała od byle grajka. Jak się doczekam to zaczne grać na poważnie :)

Po przejrzeniu paru powtórek (fps tychże woła jakkolwiek o pomste do nieba) muszę przyznać, że gdyby nie "plastikowe stroje" (w sensie nieruchome) to grafika byłaby dla mnie w 100% zadowalająca. Bardzo podoba mi się murawa. Buty są super zrobione, ogólnie na zbliżeniach miód, tylko te koszulki :/ - nie mogli zrobić takich jak w NBA2k? Inna fajna sprawa: zaimplementowanie trików charakterystycznych dla pewnych zawodników - wykonywane automatycznie bez żadnej kombinacji klawiszy - nie wiemy o czym piszę? :P już wyjaśniam: biegnę z piłką C.Ronaldo i nagle postanawiam delikatnie "zejść po skosie" zamiast normalnie kopnąć piłkę w tą stronę to cfaniaczek zrobił to piętką - coś jak w tym filmiku na 2:55 min.

- taka mała rzecz a cieszy :)

Pozatym bramkarze nareszcie nie mają kleju w rękawicach i częściej piąstkują piłkę.

 

A więc: pozostaje tylko czekaj na jakiegoś superpatcha - do poprawy - stroje, nazwy zespołów bez licencji, bandy reklamowe, doping kibiców, i wspomniane wcześniej statystyki. Jak gra nieco zwolni z chęcią się przysiądę na dłużej :) Taki szybki pinball jaki oferuje obecnie Konami jest dla mnie ciężki do zaakceptowania [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę godzin już pograłem, wiele spotkań, różnymi drużynami, na różnych poziomach trudności. Jednak najbardziej przekonał mnie Top Player. To jest poziom na którym dopiero można poznać możliwości PESa '08. Dla mnie KONAMI odwaliło dobrą robotę. Miałem jakieś dwa miesiące przerwy od PESa 6 może dlatego tak bardzo mi się spodobała ta nowa wersja. Myślę, że nad grą trzeba spędzić trochę więcej czasu. Ja przez długi czas nie mogłem się przesiąść z PES4 do 5 (w końcu poczekałem na 6). Nowe triki, wspaniale ukazane powtórki wraz z cieszynkami, nie wiem dlaczego niektórzy czepiają się gameplay'a, dla mnie wszystko na swoim miejsu. Większa kontrola nad piłka, no i ten bramkarz, nareszcie zachowuje się tak jak w PES3 (kiedy ją odbije można jeszcze dobić, piłka z nim nie tworzy jednej całości jak to bywało w poprzednich częściach). Blokowanie ciałem, odbiór piłki no i te triki- dla mnie bomba. Lepiej jest zrobiona obrona rzutów karnych. Dla mnie PES '08 jest lepszy od poprzedniego, może nie o niebo itp ale jest lepszy. Oczywiście wciąż leje na głowe FIFE. Jedyne co mnie drażni to sposób pauzy gry: ESC, no kur*** czy nie można było zostawić spacji?!

 

To tylko moja nic nie znacząca opinia, wiele osób się z nią nie zgodzi ale za miesiąc, może dwa stwierdzą że jednak lepiej przesiąść się na PESa '08

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy PES jest jak dla mnie dużo lepszy od starszych wersji. Wreszcie poprawili grafikę, dodali nowe animacje, gameplay jak dla mnie zmienił się na plus. Zmiany kosmetyczne tj. nowe menusy, dźwięki również na plus. Gra się hmm inaczej, tempo akcji jest szybsze, co nie znaczy, że złe.

 

Na minus zachowanie sędziego, który bezsensownie czasem gwizda jak to miało miejsce w PES 5. Podobnie jak w demku mam zwolnienia przy powtórkach i "młynie" przy polu karnym hmm procek nie wyrabia?

Tak w ogóle to czekam na jakiś sensowny OF i jazda ;).

 

Z pełną świadomością mogę stwierdzić, że Fifa w porównaniu do PES'a nie istniała i na dzień dzisiejszy nie istnieje, bo nie ma nic ciekawego IMHO do zaoferowania. Brakuje jej tej "ikry".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pełną świadomością mogę stwierdzić, że Fifa w porównaniu do PES'a nie istniała i na dzień dzisiejszy nie istnieje, bo nie ma nic ciekawego IMHO do zaoferowania.

Jedna rzecz mi się podobała w FIFIE (nie wiem czy w 08 też jest)... ten taki tryb menadżerski, zdobywanie zaufania, wybór sponsora itp itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaż dzisiaj znowu wróciłem do 6 i pierwszy raz udało mi się strzelić gola bezpośrednio z rzutu rożnego

A ja dla odmiany strzeliłem taką bramkę w 2008. Tak od niechcenia wrzuciłem piłę pod bramkę. I gol :>

Jeśli chcecie, mogę wrzucić na youtube'a, bo gdzieś tam zapisałem save'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos sie zaczyna 'dziac' z patch'ami. Na dzien dobry przyspieweczki. :P

Tommsen Chantpack 1.0

 

chants for all teams in PES 2008 (no relinked to time)

this is my first chantpack for PES 2008, any teams i have not so good chants,

so i have neutraly chants imported, update is coming soon.

 

________________________________________________________________________________

________________________________________________________________

 

Mirror 1

Download

 

Mirror 2

Download

 

________________________________________________________________________________

________________________________________________________________

 

Install:

 

You need AFS Explorer

 

1. Unpack chantpack into a folder of your choice

2. Start AFS Explorer and go to menu FILE - IMPORT AFS File

3. In the dialog window go to last combo box and select ALL FILES

4. From your PES 2008 img folder open cs.img (backup it first)

5. Go to Action > Import Folder and choose the folder with the unpacked files.

6. Answer Yes to questions and the file will be opened.

7. In the dialog window go to last combo box and select ALL FILES

8. Now save the "cs" as "cs1.img"

9. Wait for end of rebulding and answer Yes to the next questions

and the file will reloaded

10. Close AFS Explorer

11. Remove your old "cs.img" and rename the new "cs1.img" in "cs.img"

 

 

Ready!

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witka!

 

Mam problem, odpalam PES2008 na sprzęcie: Barton 2500, 768ramu, gf7600gs i gra chodzi beznadziejnie (obraz rzucony na TV - 640x480, medium tekstury i nie da się grać, normalnie koło 50klatek, a przy zadymie 20-25...). Nie da się grać... Jakieś sugestie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema jest juz Kitserver ktory dziala z pelna wersja: http://files.filefront.com/Kitserver+700c/...;/fileinfo.html

 

- Możliwość wyboru domyślnie niedostępnych poziomów jakości grafiki w settings.exe <- mysle ze wielu osobom to sie przyda :D

 

Strojow poki co brak :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz można grać, wielkie dzięki za kitservera :)

Nie rozumiem czyli gra blokowala ci high details , i dzieki kitserverowi je wlaczyles i gra dobrze smiga? LOL :D Konami coraz bardziej w kulki leci ..

 

EDIT: Hej wkońcu jakiś mały ruch jeśli chodzi o Patche:

 

Option File PES 2008 for PC by AlterNigeria KitCameroon KitPremiership FlagLazio 2008 kits with sponsor 9 Balls Pack PES 2008Kezman Faces
Krotko mowiac mamy nowego OF'a, nowe stroje dla Kamerunu, Nigerii i Lazio, nowe pilki i nowa mordke dla Kezmana :D Wszystko do pobrania na gamingaccess - http://www.gamingaccess.com/index.php?news_id=9156

 

Polecam ja juz testoje nowego OF'a i niedlugo napisze jak sie spisuje! :D

 

EDIT2: A tu juz cos wiecej niz jakis mały paczyk - Russian Football 0.1 for PES 2008 :D :

 

his is the Russian Football 0.1 Patch made by Asiat for PES 2008. It includes :-4 team Russian premier League : Zenit St.Petersburg, PFC CSKA Mosvka, Spartak Moskva, Lokomotiv Moskva-Kits for teams-Real emblems-Real faces ~30-Real rosters and statsbonus: real teams name for EPL

Do pobrania rowniez z gamingaccess: http://downloads.gamingaccess.com/index.php?file_id=14452

Edytowane przez Itachi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...