Skocz do zawartości
kucyk

Pro Evolution Soccer 2008

Rekomendowane odpowiedzi

Instalowal ktos, gra po tym zabiegu dziala bez problemu ? :-P

Na oryginale oczywiscie dziala. ;]

 

Ale beznadziejny ten PES. Wracam do 6...

Strasznie duzo wniosl Twoj post do dyskusji. :-|

 

Nowy OF. ;]

Optionfile with:

 

All nationalteams have real playernames

All transfers have been done

The Eredivisie had a bigupdate

All big international clubs have actual formations

All Premierleague teams have realnames

All cups have the correct names

 

Made by ThePartyAnimalUutGrunn & Levi1990

 

www.soccergamez.nl

 

Download link:

 

http://files.filefront.com/SGZBIGUPDATErar...;/fileinfo.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak w tej grze zagrać poprzez LAN ?? jest taka możliwość w ogóle bo widzę tylko jakieś rozgrywki on-line ;/

juz od pes5 jest te glupie lobby i nie da rady grac po LAN-ie co jest baardzo rzadko spotykane w dzisiajszych grach i IMHO strasznie idiotyczne dajmy na to kupuje sobie te gre ktos kto nie ma neta i w LANie ma kolezke ktory tez sobie kupil i oni nie moga sobie pograc. A nawet jakby mieli niewiadomo jakie wspolne lacze, to przez lobby i tak bedzie chodizlo masakrycznie gorzej niz po sieci LAN...

Niestety jest to takie zabezpieczenie, chyba najbardziej ze wzgledu na piratow?

Edytowane przez Itachi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam odnoszę wrażenie, że patch nic nie usprawnił, miałem co najmniej nadzieję, że dźwięk przestanie mi się kaszanić (zanik częściowy niektórych efektów + trzaski), do tego na trofeach nie zauważyłem tekstur

 

Dołączona grafika

 

chyba, że tak ma być, w co raczej wątpię :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy nie wkurza was to ze nie praktycznie odgłosu kopnięcia piłki?? tak jak to było w PES6?? czy wie kto jak mozna by zmienic ten odglos??
http://www.tvdarek.republika.pl/toca.html
moize jakos zaimoprtowac z PES6??

Edytowane przez mietas>>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Changes in version 1.1

 

1) Lag issues resulting from slow connections have been improved.

2) The speed the power bar builds up is now consistent.

3) Small mistakes in the in-game text have been fixed.

4) Minor issues that occurred under rare conditions have been solved.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co instalować i jak, żeby nic się nie posypało i było dobrze :|. Chciałbym oryg nazwiska i koszulki, ew stadiony itp. Co macie i co moglibyście polecić i czy ew można przywrócić wsio do def, zeby nie robić reinstall. Z góry thx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrob sobie backup cv_0.img i bedzie gites :D intalacje sa b. proste.

 

Nie tylko cv_0 , trzeba zrobić kopię cv_1 oraz cs - (bandy np: są w cv_1).

Możliwe, że będzie dogrywał różne rzeczy - radzę zrobić kopie tych trzech plików. :)

Edytowane przez Flinston

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie w imieniu kumpla, który jest fanem PESa ale ma dość starą konfigurację: P4 3,2, mobo na AGP, 1GB DDR i LCD 1280x1024. Teraz ma jakąś grafikę sprzed 3 lat.

 

Jaką kartę na AGP polecacie, żeby płynnie pograć w natywnej rozdzielczości?

Czy 7600GT Galaxy może być (może kupić ten model on znajomego).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, ale tak czy siak będzie mieć spadki fps (akcje na polu karnym, powtórki).

 

Ciekaw jestem swoją drogą dlaczego framerate leci łeb na szyję na powtórkach. Przez procka?

Framerate leci w dol przez zla optymalizacje kodu. Od PESa 6 ten element kuleje np. na X360 ktoremu mocy nie brakuje by ta gra chodzila caly czas w 60 klateczkach. Konami pod tym wzgledem daje niestety ciala. :-|

 

A teraz cos na temat samego gameplay'a. Nigdy wczesniej nie tracilem tylu bramek po rzutach wolnych. Ustawienie bramkarza jest zenujace podczas tego elementu . Moze da sie jakos to zmienic w opcjach by przesunac troche bramkarza do srodka bramki?

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez same problemy. Gra wiesza sie przy probie wyjscia z gry, przy wgrywaniu 2 meczu.ponadto brak dzwieku : gwizdek sedziego, odglosy pilki-kopania, uderzenia. Patch 1.1 nic nie zmienil.

 

wyszly jakies swieze dobre OF ?

 

Chyba wroce do 6 bo ta wersja sie troszke zfifowala sowicie-takie mam wrazenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem takie samo wrażenie na początku...masa elementów mi strasznie nie pasiła w nowej edycji...

 

ale po zainstalowaniu pełnej wersji i skończeniu zaczętej o 20 partyjki z kumplem o 4 rano doszliśmy do wniosku, że jednak jest ok ;]

 

Spylon - imho tak, po przesiadce na 2 jajka wreszcie to chodzi jak trzeba... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Ej na moim złomie mam pewien problem z PES 2008. Otóż zainstalowałem większość aktualizacji do systemu Windows Xp Pro SP2, sterowniki do grafy najnowsze i mam problem z działaniem PES'a. Mój procek to AMD X2 4200+(2,2Ghz~2,8Ghz), Galaxy GeForce 8500GE 600\1400, Geil 2x512 DDR 400Mhz i PES mi się często na HIGH wiesza - to znaczy w pewnym momencie zawiesza się dźwięk i potem komp chodzi bardzo zmulony - gdy nie miałem aktualizacji, to było niby wszystko OK, tylko większość programów nie chciała prawidłowo chodzić. Oczywiście muli mi często przy bramce - wiecie jak naprawić ten problem bez zmieniania jakości grafiki i formata oraz zmiany sprzęty?? Czekam na odpowiedź i z góry dzięki...

Edytowane przez PonczeQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez same problemy. Gra wiesza sie przy probie wyjscia z gry, przy wgrywaniu 2 meczu.ponadto brak dzwieku : gwizdek sedziego, odglosy pilki-kopania, uderzenia. Patch 1.1 nic nie zmienil.

 

wyszly jakies swieze dobre OF ?

 

Chyba wroce do 6 bo ta wersja sie troszke zfifowala sowicie-takie mam wrazenie.

Cóż, skoro masz problemy usuń drivery do grafiki, zainstaluj je ponownie, przeinstaluj najnowszego DX i sterowniki do dźwiękówki zmień na nowsze. Jakoś nikt nie narzeka na grę (w sensie, że dzieją się cuda z dźwiękiem i jest niemożnośc wyjścia z gry). Ja nie mam wrażenia, żeby ta gra ''zfifowała'', po prostu zmieniła się jak dla mnie dość nieznacznie, gameplay pozostał co najważniejsze na najwyższym poziomie. Dodano kilka smaczków, które są zależne od punktu widzenia, moim zdaniem wszystko jest ok, tak na dobrą sprawę nie można się czepiać tak genialnej gry na siłę. Bo drugiej tak genialnej gry piłkarskiej nie mamy i nie będziemy mieć... przynajmniej do PES 09 ;).

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez same problemy. Gra wiesza sie przy probie wyjscia z gry, przy wgrywaniu 2 meczu.ponadto brak dzwieku : gwizdek sedziego, odglosy pilki-kopania, uderzenia. Patch 1.1 nic nie zmienil.

 

wyszly jakies swieze dobre OF ?

 

Chyba wroce do 6 bo ta wersja sie troszke zfifowala sowicie-takie mam wrazenie.

 

 

 

Ja tez tak mam. Dzwięków prawie nie słychac powaga i mnie to wkurza strasznie. zaraz zainstaluije na XP i zobacze co Tam sie dzieje

 

 

 

P.S.

 

Komp z podpisu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki sprzęt trzeba mieć , żeby to poprawnie chodziło (stałe 60 fps bez żadnych spadków ).

Już przeinstalowałem kilka wersji sterowników od grafiki i żaden nie poprawił płynności gry.

Normalnie jest 60fps , ale pod polem karnym spada do 30fps.

:cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...