Skocz do zawartości
kucyk

Pro Evolution Soccer 2008

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego a jak doodałes stadiony do gry??

Masz na myśli plik "stadiumpack" ? Jeśli tak to rozpakowujesz go programem WinUHA, w środku masz katalogi cv_0 i cv_1, których zawartość wrzucasz do odpowiednich katalogów kitservera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wrzuce ten setting co mi go przesłałeś to mam cos robic jescze lodconfig??

Chyba już nie, ten plik powinien sam ustawić co trzeba, zresztą porównaj sobie przed i po, czy jest zmiana. Ja nie mam widescreen więc Ci nie odpowiem. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy jest jakiś konkretny patch typu WOLF z PES 2006 że klika się EXE i jedzie instalka?

Czy tylko patche sa typu ze instaluje sie jakies male do [gluteus maximus] programiki i pozniej jakos przerzuca sie pliki?- probowalem z 3 patche ale wlasnie byly z takimi pliczkami i konczylo sie to instalacja gry od nowa :/

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy jest jakiś konkretny patch typu WOLF z PES 2006 że klika się EXE i jedzie instalka?

Czy tylko patche sa typu ze instaluje sie jakies male do [gluteus maximus] programiki i pozniej jakos przerzuca sie pliki?- probowalem z 3 patche ale wlasnie byly z takimi pliczkami i konczylo sie to instalacja gry od nowa :/

Z góry dzięki

Nie ma. Wystarczy czytać readme i nie może nie działać, jakoś inni potrafią sobie poradzić... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inni nie znaczy wszyscy...moze i jak ktos eng. to dla niego nie ma problemu robic wszystko po kolei.Mowie ja sciagnalem 3 rozne patche i zadnego mi sie nie udalo zainstalowac.W poprzednich czesciach nie mialem tego problemu . Moze to ja jestem jakis ulomny, albo moglem sie uczyc eng.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Wziołem się za ściaganie tego EVO Patcha ale nie mogę ściągnąć OFE Evolution Patch II mogłbym mi ktoś to podrzucić?

Borys@os.pl

Bede bardzo wdzieczny.

Jakiego OFE ? Chodzi o option file ? Przecież linki działają... http://rs53.rapidshare.com/files/111788958..._commentary.rar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki wszystko działa nie wiem czemu wcześniej kazało mi sie rejestrować dziwnie.

Pozdrówka i dzięki za pomoc mam nadzieje ze uda mi sie to wszystko zainstalowac zgodnie z instrukcja z 22 strony :)

wszystko praktycznie sie udało nawet wide :)

ale wrzucałem

ARD_Scoreboard_for_EvoPatn

CL_Scoreboard_v2_for_EvoPn

i teraz mam problem z scoreboard

Moze ktos mi powie czemu mam takie biale placki?

post-13117-1215185198_thumb.jpg

Edytowane przez BorysVasiliev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ath przy okazji chciałem podziękować bo wreście był opis który zakapowałem i udało mi sie w grać. :)

odnośnie białych scoreboard - to pokaze ci jak mam foldery i co gdzie poprzestawiac ... bo jakos za bardzo nie moge chwycić.

te 2 packi z scoreboard jak rozapkwoalem to foldery sie pokrywały i cześć plikow wgral w dany folder a czesc zastapił.

zreszta poniżej foto jak to umnie wyglada.

post-13117-1215189504_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla przykładu jak masz powiedzmy plik "rv_x.img" to wrzucasz zawartość do kitserwera do folderu "rv_e.img" , bo właśnie autor scoreboard tak specjalnie zrobił, bo nie każdy gra na angielskiej wersji, stąd x a nie e na końcu nazwy folderu (są inne wersje językowe np. *_g.img - niemiecka itp.). Mam nadzieję, że już wszystko jasne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Zgrałem z dysku brata Pro Evolution Soccer 2008 i kiedy włączam grę to wyskakuje komunikat Pro Evolution Soccer 2008 is not installed. Da się coś zrobić żeby zadziałał ? proszę o pomoc !

 

Teraz wyskakuje komunikat taki:

 

Either the file is damaged or was not correctly installed. Please uninstall before installing it againe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Zgrałem z dysku brata Pro Evolution Soccer 2008 i kiedy włączam grę to wyskakuje komunikat Pro Evolution Soccer 2008 is not installed. Da się coś zrobić żeby zadziałał ? proszę o pomoc !

 

Teraz wyskakuje komunikat taki:

 

Either the file is damaged or was not correctly installed. Please uninstall before installing it againe.

Brakuje po prostu wpisów w rejestrze... wyeksportuj od brata z rejestru odpowiednie klucze i będzie śmigać !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z PES 2008, mam nadzieję że da się coś zrobić. Więc tak:

Zrobiłem od zera swój zespół w Ligach C, tam gdzie nie ma w ogóle prawdziwych zespołów, tylko takie z Player 1 itp.

I chciałem tym zespołem grać w karierze-jednak jak się okazuje jest tam do wyboru tylko liga A,B.

Naprawdę dużo namęczyłem się przy tym, i nie chciałbym od nowa robić innego, dlatego moje pytanie-Czy da się coś zrobić, żebym mógł tym zespołem grać w karierze. Za odpowiedzi bardzo wielkie dzięki.

...A tak przy okazji jakie polecacie patche, czy mody do PESa 2008?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z PES 2008, mam nadzieję że da się coś zrobić. Więc tak:

Zrobiłem od zera swój zespół w Ligach C, tam gdzie nie ma w ogóle prawdziwych zespołów, tylko takie z Player 1 itp.

I chciałem tym zespołem grać w karierze-jednak jak się okazuje jest tam do wyboru tylko liga A,B.

Naprawdę dużo namęczyłem się przy tym, i nie chciałbym od nowa robić innego, dlatego moje pytanie-Czy da się coś zrobić, żebym mógł tym zespołem grać w karierze. Za odpowiedzi bardzo wielkie dzięki.

...A tak przy okazji jakie polecacie patche, czy mody do PESa 2008?

E.V.O.L.U.T.I.O.N. Patch II - post #640

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam dwa pytania. Pierwsze, czy sa jakies fajne tekstury muraw? bo te z evo2 sa do bani, wygladaj sztucznie i powtarzalnie. Nie ma nic ciekawszego? Szczerze mowiac to juz ladniejsze sa te domyslne z pesa. I drugie pytanie, czy po wgraniu evo2 moge wyrzucic pliki z folderu pes\kitserver\img ? Bo jak dobrze rozumiem wszystko to co tu jest wgralem do plikow img, ktore sa w domyslnym dla pesa folderze. Zajmuje mi to niepotrzebnie (jak mi sie wydaje) miejsce. Z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam dwa pytania. Pierwsze, czy sa jakies fajne tekstury muraw? bo te z evo2 sa do bani, wygladaj sztucznie i powtarzalnie. Nie ma nic ciekawszego? Szczerze mowiac to juz ladniejsze sa te domyslne z pesa. I drugie pytanie, czy po wgraniu evo2 moge wyrzucic pliki z folderu pes\kitserver\img ? Bo jak dobrze rozumiem wszystko to co tu jest wgralem do plikow img, ktore sa w domyslnym dla pesa folderze. Zajmuje mi to niepotrzebnie (jak mi sie wydaje) miejsce. Z gory dzieki

tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Euro 2008 patch:

Euro 08 Mod for PES 2008 has been released !!!!

 

This mod does not affect other patches you have previously installed.

 

It includes :

- All the 16 teams playing the Euro 2008 with accurate rosters

- Stadiums with Euro Textures

- Menus, Logos (Euro Style)

- Euro 2008 Scoreboard

- Euro 2008 Kits

- Lots of faces

 

TORRENT

Euro 08 Mod PES 2008 - ALL IN ONE

 

Also Available to be downloaded divided into 4 parts :

Euro 08 Mod PES 2008 - Part 1

Euro 08 Mod PES 2008 - Part 2

Euro 08 Mod PES 2008 - Part 3

Euro 08 Mod PES 2008 - Part 4

 

BE SURE TO PLACE ALL FILES IN THE SAME FOLDER AND RUN Euro08Modbuild10.exe

 

TIP :

To improve your game experience and enjoy all new graphics from menus, adboards and scoreboards disconnect from internet before you start the game. (else some graphics will be replaced by Konami ones).

 

 

Troubleshooting

 

a) The installer should have done the work for you but if Kit Server for UEFA CL Mod is not working just go to eurokserv folder and run setup.exe, select EURO.exe and run install

 

b) The installer should have done the work for you but if the database is not the right one just copy all the files you find in Pro Evolution Soccer 2008 / EURO 2008 Mod folder to My Documents / Konami / Pro Evolution Soccer 2008 / save. No files will be replaced since they have a different name than the PES 2008 ones.

 

 

CREDITS

Producer, original idea: Ariel Santarelli

Co-producer, Product Marketing : Xavier Baez

 

Based on an original idea by Carvalho7

 

Thanks to :

 

- Stadiums (textures changed by Ariel)

 

-Ernst Happel Stadium Viena - inside181 www.ept-team.com

-Stadion Salzburg Wals-Siezenheim - inside181 www.ept-team.com

-Stadium de suisse [Eurocopa08] - johnao

-Wörthersee Stadion Klagenfurt - FCH

-Letzigrund Stadion Zurigo - rava71

-St._Jakob_Park_-_Basel - inside181 www.ept-team.com

-Stadion Tivoli NEU, Innsbruck - maiers

-Stade de Genève Ginevra - inside181 www.ept-team.com

-Luzniki Stadium - rava71

 

- Kits : jvinu2000, Buenos24, Tunevi, simonhibsey

- Faces: Sheridans, Maze, NRG, Nord, Cypmars, Serguei75, Prtboat, Ob, |N|, Martirak,qanue, Ronie, Deportivista, Pro, Kiboo, Max s$s, NoRD, Angelcry, Agiga, javi_diablo,bartek_brt, Dimke-Marsianac, Rozan82, Hawke, Nisimkd, Lostpfg90,McZi, Sangue, DRZU, Petric21, oranje88, Roobydal, siwy0777, Manduca11, Fran_CB, huba, Falaley, Petric21, VagneR, advokat14, Carvalho7, pHaRaOn, Sergio_LP, Gunis, ÈÈãîðü, diniyar, Owen10, RussIK,xxx

- Kits: Jin, Kleinmann, Sebinho, Falaley, Buenos24

- Rosters: PaTe.Arminia from pes2008editing.blogspot.com

- Scoreboard: Based on graphics by QuangTri78

 

Thanks to www.pes-arg.com.ar for their PES ARG Editor for PES 2008.

Thanks to Skunk and Stelios for their Face Importer-Exporter and Stadium Studio.

Thanks to every patch maker that make faces, kits, stadiums, scoreboards, etc!!!!

 

Dedicated to the memory of my grandmother Lucy.

Thanks KONAMI for another fantastic game.

Thank God for giving us health to dedicate our time to do the stuff we like!

 

Screenshots

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

UPDATE 1.5

DOWNLOAD IT

http://downloads.gamingaccess.com/index.php?file_id=27752

 

It includes :

- all kits updated and working ( all details included - check out the screenshots)

- new faces

- players appearence, positions updated

- boots most accurate as possible

- updated lineups according to most frequent choice by coaches

- now quarterfinals, semis and final match will be played in EURO 08 stadiums.

- black nets

- updated Klagenfurt stadium by pes2008editing.blogspot.com

- euro 08 adboards by arquero

 

UPDATE 1.7

DOWNLOAD IT

 

DOWNLOAD IT HERE

http://downloads.gamingaccess.com/index.php?file_id=27911

 

The upgrade for Euro 08 Mod for PES 2008 is ready! It will upgrade it to version 1.7 ( only 11 Mb)

 

- Kit Server 7.2.0 added - Thanks Juce and Robbie for this new version of kit server!!!

- New kits added and many fixed.

- New Faces (Hakan Balta, Ugur Boral, Tolga, Kazim Kazim and more)

- Klagenfurt Stadium fixed and updated

- Two option files ( normal and tweaked gameplay)

 

After this update the next one will be focused on sounds and it will be released just before the Euro 08 semifinals.

 

We hope that you are really enjoying this Euro 08 experience with us here at Gamingaccess. Thanks for your support.

 

 

UPDATE 2.0

DOWNLOAD IT

Euro 08 Mod - Upgrade 2.0 Part 1

Euro 08 Mod - Upgrade 2.0 Part 2

 

Lots of chants ''A por ellos'' for Spain, frenchs and italians singing their national anthem, ''Russia Russia!'', even known chants for Greece, Croatia, Poland, Turkey, Czech Republic and more! All with great quality. It will take a while to upload this update but believe me that gives the game an amazing atmosphere. The new features :

(1) Euro 08 Song and Seven Nation Army song before the match. Check out the trailer. We have added reverb and get audio from a real Euro 08 match to have and incredible sound!

 

(2) Samba de Janeiro song after every goal as you hear in Euro 08. Again with sounds taken from a real Euro 08 match!

 

(3) All Euro 08 Songs :

 

Seven Nation Army, The White Stripes

Samba de Janeiro,Bellini

UEFA 2008 Intro Theme Remix

Like a Superstar, Shaggy

Can You Hear Me, Euro 2008 Official Song

Samba de Janeiro,Bellini

Feel The Rush,Shaggy

Im not Over, Carolina Liar

 

(4) New chants for Germany, France, Spain, Italy and some other teams

 

(5) Flags removed in intro cinematics ( those horrible flags in the middle of the field hanging from the air)

 

...and updated textures for some stadiums as well as an updated version of Innsbruck stadium and Stade de Suisse by PaTe.Arminia from pes2008editing.blogspot.com ( VISIT OUR FRIEND GREAT SITE!)

 

 

IMPORTANT : Goal Audio Fix

 

Here the fix that will allow you to hear Samba de Janeiro after every goal you score.

 

http://downloads.gamingaccess.com/in...?file_id=28210

 

This afternoon while I was uploading the Euro 08 Mod update I was trying to find a solution for Samba de Janeiro music not to be played after the second goal sometimes. Well I guess I´ve found the mistake ( related to the encoder I´ve made)and this fix is the solution ( it works for me )

Wazne!!! Patch dziala niezaleznie od innych (tworzy sie oddzielny skrot na pulpicie) i nie ingeruje w inne zainstalowane juz patche do PESa 2008. Milej gry. :P

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...