Skocz do zawartości
kucyk

Pro Evolution Soccer 2008

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm ... czyzby znowu to samo - obronca dogania napastnika? Ktos to przetestowal?

Na takie posty jest jedna odpowiedz ---> :mur:

Chyba to normalne, ze napastnik holujacy pilke nie bedzie taki szybki jak bez i wtedy go doscignie wolniejszy zawodnik. Wszystko tez zalezy od tego jakimi druzynami gramy i na jakim poziomie. Zawsze mozesz grac Brazylia przeciw druzynie ze 'skill'em' Uzbeskistanu na poziomie amator i nikt Cie nie dogoni. :lol2: Poza tym pilka nozna jest gra kombinacyjna, a nie zawodami sprinterskimi.

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na takie posty jest jedna odpowiedz ---> :mur:

Chyba to normalne, ze napastnik holujacy pilke nie bedzie taki szybki jak bez i wtedy go doscignie wolniejszy zawodnik

kiedys ronaldo jak byl w formie, to z pilka i tak odsadzal wszystkich :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem kilka meczyków i mam mieszane uczucia ( tak jak większość z was :wink: )

PLUSY :

- Grafika - poszło do przodu ,to najważniejsze ,oczekiwałem trochę więcej ,ale cóź...nie można narzekać

- Podoba mi się jak czasami piłka odskoczy dobrze wyszkolonemu technicznie piłkarzowi

- Walka bark w bark - fajna sprawa :)

- Dźwięk - gdy zawodnik zrobi wślizg to fajny dźwięk słyszy się w głośnikach

- Symulacja fauli - fajny dodatek

- Siatka bramkarska - nie wiem czemu ,ale jest jakaś inna jakby , taka.....Bajerancka :lol:

 

MINUSY :

- Menu - takie sobie , nie "porwało" mnie

- Bieganie - dziwne , nieprzekonuje mnie.....

- Dźwięk - gdy zawodnik prowadzi piłkę - nie podobra mi się

- Wkurza ,że trzeba czekać ,aż sędzia zagwiżdze

- Rzuty karne - CO TO KU*** JEST ?!

 

Jeszcze jedna uwaga: Zauważyliście ,że jak jest podanie górą ,to piłka jakby dostawała przyspieszenia ?

Miejmy nadzieję ,że wersja FULL , będzie nieco lepsza....

A co do maruderów : Pamiętam ,że PES 6 ,z początku też mi się nie za bardzo podobał ,ale jak pograłem trochę meczy to później przez cały rok w to grałem :-P

Bądźmy szczerzy : I tak w PES 2008 będziecie grali przez następny rok.....łącznie ze mną :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys ronaldo jak byl w formie, to z pilka i tak odsadzal wszystkich :D

Tylko, ze teraz nie jest w formie, tak samo jak Ronaldinho, Adriano i dlatego ich doganiaja. :D

 

Moze niedlugo wyjdzie patch zwiekszajacy dlugosc rozgrywki (5 minut to zdecydowanie za malo). ;] Chlopaki z evo-web juz nad tym pracuja. ;]

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno czy dobrze odczuwam polityke KONAMI....

Zdobywala ciągle Fanow swojej odslony i z roku na rok wiecej .... ale fani Fify ciagle narzekali ze to nie Fifa....wiec Konami rozkminiło - zrobimy coś podchodzącego pod fife to troche przejdzie na nasza strona a ci co grali w PESa i tak z nami zostana ..........

heheh ... ale rozkminilem.....

 

Tez tak uwazam ze pewnie trzeba bedzie sie przelamac ... na sile :) ale powiem ze fifa troche poszla w strone PESa, a PES w strone FIFY :)

 

Wymagania ? Lepiej nie bede mówił...tragedia - nie mam takiego masakrycznego sprzętu a nie spodziewałem sie po PESie takiego obciazenia...

Zawsze chodzil naprawde bajerancko (nawet pograli ci co niestety nie maja kasy na sprzet lub niechca zmieniac )....ale tutaj cos spie..li...

PAMIETAJCIE GRAFA TO NIE GRA.... :)

Może tylko uprzyjemnić gre....

Diablo 2 ? Grafa ? blee .... a kazdy w nia nawet w obecnych czasach gdzie KRAJZYSY wychodza z checia pogra......... a przeciez 2D :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przerobiłem partycje całą noc się robiły PM :/

 

Na szczęście warto było. IMHO jak poprawią bugi ze zwalnianiem i przycinaniem animacji to będzie to najlepszy PES jaki do tej pory wyszedł. System kolizji jest rewelacyjny rzekłbym nawet rewolucyjny, a to jest najważniejsza rzecz w piłce na kompie! prócz fizyki piłki ale w tym akurat pes jest od początku niedościgniony. Animacja jest jeszcze lepsza niż była (mówię prócz tych przycinek które mam nadzieje wyeliminują), więcej czasu potrzebuje na obrót itd, podania są znacznie lepsze i ich animacje także (zwłaszcza chodzi o podania w uliczke), strzały ok. Przyjemność z grania ogromna... szkoda że tylko 5 minut :(. Jedną akcje miałem, gdzie komp mi minął 5 obrońców (dzięki temu systemowi kolizji no piękna rzecz) i został mi bramkarz, to leciałem nim jak głupi na napastnika, rzucił się mu pod nogi a on sobie piłkę kopnął przed siebie żeby bramkarza minąć, to mój bramkarz że był bez szans to go rączką za nogę złapał i rzut karny! dodatkowo sędzia podleciał i czerwoną dał i nie była to cut-scenka tylko normalnie... wypasik :). Pograjcie dłużej kilkadziesiąt meczy, bo naprawdę wystarczy się przestawić jak w poprzednich wersjach, było tak za każdym razem.... Dla mnie ogromny krok naprzód. Aha na takie rzeczy jak tekstury, menu (które i tak nie jest ważne w przypadku tej gry), dźwięki (zwłaszcza piłki którego praktycznie nie ma) nie zwracam uwagi bo na to będą patche, i każdy peesowiec dobrze o tym wie i już od dawna nie zwraca na to uwagi przy ocenie produktu KONAMI.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przerobiłem partycje całą noc się robiły PM :/

 

Na szczęście warto było. IMHO jak poprawią bugi ze zwalnianiem i przycinaniem animacji to będzie to najlepszy PES jaki do tej pory wyszedł. System kolizji jest rewelacyjny rzekłbym nawet rewolucyjny, a to jest najważniejsza rzecz w piłce na kompie! prócz fizyki piłki ale w tym akurat pes jest od początku niedościgniony. Animacja jest jeszcze lepsza niż była (mówię prócz tych przycinek które mam nadzieje wyeliminują), więcej czasu potrzebuje na obrót itd, podania są znacznie lepsze i ich animacje także (zwłaszcza chodzi o podania w uliczke), strzały ok. Przyjemność z grania ogromna... szkoda że tylko 5 minut :(. Jedną akcje miałem, gdzie komp mi minął 5 obrońców (dzięki temu systemowi kolizji no piękna rzecz) i został mi bramkarz, to leciałem nim jak głupi na napastnika, rzucił się mu pod nogi a on sobie piłkę kopnął przed siebie żeby bramkarza minąć, to mój bramkarz że był bez szans to go rączką za nogę złapał i rzut karny! dodatkowo sędzia podleciał i czerwoną dał i nie była to cut-scenka tylko normalnie... wypasik :). Pograjcie dłużej kilkadziesiąt meczy, bo naprawdę wystarczy się przestawić jak w poprzednich wersjach, było tak za każdym razem.... Dla mnie ogromny krok naprzód. Aha na takie rzeczy jak tekstury, menu (które i tak nie jest ważne w przypadku tej gry), dźwięki (zwłaszcza piłki którego praktycznie nie ma) nie zwracam uwagi bo na to będą patche, i każdy peesowiec dobrze o tym wie i już od dawna nie zwraca na to uwagi przy ocenie produktu KONAMI.

Mi akurat interfejs sie bardzo podoba, ciekawa stylizacja i dzwieki mniej drazniace niz w poprzednich czesciach. Tylko ten nieszczesny dzwiek kopanej pilki jest nadal mierny, w poprzednich edycjach tez taki byl, taki gluchy/pusty, brzmi jak uderzenie otwarta dlonia w deske. Poza tym animacja zrobila na mnie niezle wrazenie, system kolizji faktycznie jest swietny, az milo popatrzec jak sie o siebie obijaja i przewracaja. Czekam niecierpliwie na fula a fify na znak protestu nie tykam, chyba ze nastepna edycja bedzie miala nowa oprawe video. A i jeszcze jedno, nareszcie zobaczylem to o czym pisalem w temacie fify, czyli zrobienie uzytku z shaderow przy renderingu murawy, co prawda nie wyglada to jeszcze tak jak sobie to wyobrazalem ale murawa przynajmniej nie sprawia juz wrazenia plaskiej jak papier powierzchni ;)

 

ps. Santi thx, zaraz wyprobuje

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest powoli rozpracowywana. :gitarzysta:

 

Murawa z nowego PES'a. ;]

Dołączona grafika

 

A tak wyglada model twarzy. :blink:

Dołączona grafika

 

I fryc. ;]

Dołączona grafika

 

 

Jestem pewien, ze wraz z ta edycja PES'a nastanie next-gen w pelnym tego slowa znaczeniu. B-)

 

 

Czas rozpoczac sezon z filmikami. ;]

 

Strzal Tiago, szkoda ze nie weszlo.

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No graficzka jest przepiękna :) prawdziwy nextgen dla pesa :). Czym dłużej gram to gra jest bardziej fenomenalna :). Jak ktoś słusznie zauważył na SG (zresztą od razu po 1 meczu miałem takie same odczucia), że w cale nie jest szybsza rozgrywka, tzn szybciej biegają etc... tylko szybsze są krosy i podania.... Prędkość jest bardzo podobna i dla mnie jest OK. Odpalcie sobie nieśmiertelnego we2002, i zobaczcie jak tam szybko akcja się działa a przecież jej fenomen istnieje do dzisiaj. Dla porównania:

 

Ronaldo z pes2008:

 

Dołączona grafika

 

Ronaldo z fifa08:

 

Dołączona grafika

 

:lol: :lol: :lol: Ale co tam fifa ma lepszą grafę :D :lol:

 

Oczywiście z fify na pcta żeby mi ktoś tu nie wyjeżdżał że na xboxie to cud malina jest :P

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to zobaczylem to mnie wgniotlo w fotel. :blink: Mistrzostwo swiata dla panow z Konami. B-)

Dołączona grafika

mialem juz taka sytuacje ;) faktycznie widok zawodnika probujacego zlapac rownowage po zderzeniu wygladal swietnie, wg mnie animacja w tym pesie jest chwilami (niektore zachowania) tak zlozona jak animacja postaci sama fishera (wg mnie najlepsza animacja postaci w grach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszedl juz jakis patch znoszacy, albo zwiekszajacy limit czasu ? ;]

Jeszcze nie.

 

Coraz bardziej ta gra mnie wciaga. ;] Cieszy mnie, ze poprawiona zostala jakosc gornych podan, teraz z przezuceniem gry na druga strone nie ma takich problemow jak w poprzedniej czesci (moze ja tylko mialem z tym problem :D). W ogole zawodnicy czuja gre duzo lepiej niz kiedykolwiek. ;]

 

Poprobujcie sobie z taktykami, przy ofensywnym ustawieniu 3-4-3 odchodza takie akcje, ze glowa mala. :P Mozna sie nadziac na szybka kontre, ale gra zmasowanym atakiem wszystko wynagrodzi. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie mam wrażenie że taktyki dużo lepiej działają i przynoszą większy skutek!! Czyżby działa ten nowy ai teammateów ? :) Podania są duuuuuuuuuużo lepsze zarówno krosy jak i po ziemi :) tak samo wrzutki z boku pola... coś pięknego akcje idą.... Animacja jest fenomenalna, aż się nie chce wierzyć że Konami robi cały czas tak ogromne postępy jeśli chodzi o animacje a wydawałoby się co roku że już jest nie do poprawienia :).

No i rzuty rożne są znacznie lepsze. Szkoda tylko że na lapie z podpisu chodzi w 'zwolnionym' tempie :P Więc tylko gra się komfortowo na blaszaku.

 

Czekam z duuuuuuuuużą niecierpliwością na full. Będzie przełom :).

 

@CarsonPoland, dzięki jakoś nie zauważyłem tej opcji na początku jak odpaliłem settings :) Pomogło zdecydowanie.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pograłem :) . Co ja będę mówił - REWELACJA. Spodziewałem się najgorszego, a tu takie miłe zaskoczenie. Nie wiem ile ryżu w nagrodę dostali animatorzy z Konami, ale fizyka zawodników i animacja gracza to po prostu mistrzostwo świata. Ojejku, napisał już wiele - podpisze się po tymi słowami. Szybsza jest niż piątka, podania zdecydowanie bardzie celne i precyzyjne, walki o piłkę miażdzą. Naprawdę, nastawiłem się mega pesymistycznie i starałem się doszukać wad niczym zagorzały fan FIFY i .... nie znalazłem.

Jesli już miałbym się czepiać to troszeczkę komicznie wyglądają sylwetki niektórych wolniejszych zawodników w biegu - coś jak bieg Michaela Johnsona na 400 m :) - klata do przodu i jakby kij połknął. Poza tym jeśli chodzi o sam "dizajn" to chyba troszeczkę zaczerpnięto z image FIFY - jest więcej efekciarstwa i mydlenia oczu grafą, ale to akurat plus. Tak czy inaczej jestem zadowolony :). Aż boję się pomyśleć jak to będzie wyglądac po patchach ProEvo :).

 

BTW - ojejku, porównanie sylwetek Ronaldo - bezcenne :). Ten z FIFY to jakiś żart czy co? Wygląda jak stonka ziemniaczana. PiPoL GDZIE JESTEŚ? CHODŹ ZOBACZ :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem chyba już z 30 meczy na tym demku :D i chce mi się grać jeszcze szkoda że nie ma już fulla.

+ Animacje super

+ Ruchy zawodników

+ Podania

+ Grafa (Lepsza od tej z 6)

- Przy powtórkach ścina, mam nadzieje że poprawią kod

- Rzuty karne ( Ale jak z kosiłem przeciwnika i on mi strzelał karniaka w ogóle nie widziałem bramki i jak tu obronić ? Może dlatego że nie da sie kamery zmienić ale w Fullu pewnie będzie ok ;)

Czekam na fulla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość l33tno0b1n

Jak to zobaczylem to mnie wgniotlo w fotel. :blink: Mistrzostwo swiata dla panow z Konami. B-)

Dołączona grafika

ZERO REALIZMU !Przecież Ronaldo by się wywalił przy byle popchnięciu i wymuszał faul.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się wypowiem bo w końcu udało mi się dorwać do kompa w domu i pograć (oczywiście z braku czasu).

 

Gra jest świetna, FIFA08 pewnie długo nie dogoni pesa po tej części. Zrobiłem chyba ze 100screenów by pokazać kumplom jak wygląda dobrze zrobiona grafika w grach o piłce kopanej. Animacja, to jak można ładnie wydryblować zawodnika drużyny przeciwnej, coś pięknego ;) Czekam na fulla bo już mnie gra mocno wciągnęła i chyba po raz pierwszy odstąpię od fify, której jestem wielkim fanem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...