Skocz do zawartości
gorgi

Lapek Do 3800-4000 Pln

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Ostatnio zdecydowalem się kupić lapka. PosurfowaLem po allegro i wybralem kilka konkretnych modeli.

 

Chodzi mi o dobrą kartę : od najbardziej interesujących- 8600GT->8600GS->7600->x1600

I procesor najlepiej z santa rosa : T7300->T7100->T7200

Ramu 1gb bo można dołożyć

Super jakby był czytnik lini papilarnych, i na pewno PCMCIA

 

Moje propozycje

FL90 8600GT T7300 120gb **3590**

Asus 8600GS T7300 80 gb **3529**

S96S 8600GS T7300 120gb **3465**

 

I teraz pytanie czy różnica między 8600GT a GS w cenie jest tak mała czy to błąd w pisaniu?? I czy w sklepie normalnym komputerowym taki przeciętny ceny mają około średnich :D; kupię taki sam sprzęcior w podobnej cenie?

I czy orientuje się ktoś czy do tych nowych płytek intela można podłaczyć obudowę z pcmcia?(tzn czy obsługują bo tu nigdzie nie widzialem razem pcmcia i intela p965 mobile?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem jakie są różnice, stronke znam.

Ale czy uda się kupić w normalnym sklepie za podobne ceny?

A co do PCMCIA to chciałbym kupić sobie jakiś tuner TV. chyba że są jakieś fajne na pc-ex czego nie widzialem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to chyba nawet dobre by było.

Tylko ciekawe jak z tymi cenami u mnie w sklepach( Elbląg dla ciekawych)

A czytnik lini papilarnych? Może jakiegoś składaka? Co o tym myślicie?

Ostatnio widziałem oferte sklepu który na podstawie compala barbeone chyba rozbudowywał go o wybrane części ale taki juz troche za stare ale może mają nowe oferty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Compala FL90 i jestem bardzo zadowolony.

PES6, Prey w max detalach bez czekania itd. Lepiej niż na dekstopie.

Laptop cichy, niesłyszalny.

Myślę, że za rok, dwa, nikt nie będzie pamiętał o pcmcia, ale exprescard, dlatego nie zastanawiaj się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emka0 a co tam masz dokładniej?

Ja jeszcze nie miałem kiedy pochodzić po sklepach ale na necie znalazłem fajnego nb California Acess Tu Pierwszy tylko troche drogi ale ma czytnik lini papilarnych, 7200 mah, i pcmcia,

zresztą musze jeszcze kupić system op. a linuxa nie chcę.

Myślę nad Vistą home premium i Xp. Tylko jak xp to 32 bity a jak Viste to ile?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do CA- ciekawe, ile pojedzie na tej baterii. Pod względem wyposażenia- ok, odnośnie jakości i gwarancji zdania nie mam.

Co do Visty- w wersji 64-bitowej jest więcej problemów (i przez długi czas będą). Na razie mało kto tworzy aplikacje 64-bitowe- dopiero, jak zacznie brakować RAMu (bo 32 bity ograniczają max ilość do 4GB), będzie można myśleć o przesiadce. Mało kto zrobi to wcześniej, bo po co sobie dodawać roboty. A RAMu i tak nie władujesz więcej, bo ograniczenia postawi płyta główna :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jeszcze się zobaczy jak to będzie może gdzieś indziej będzie coś tańszego, zresztą w tym CA wystaje bateria.

A pomyślałem sobie że kolega pojechał do angli więc tunery i różne bajery na exprescard mogę sobie sciągnąć.

Jeszcze się zobaczy. A ma ktoś pojęcie czy robią takie tordy na lapki z wystającymi bateriami? Albo się dogadam żeby dali mniejszą baterię. Ale jeszcze nie znam wszystkich innych ofert jak poznam to sie odezwę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powracam... Sorki za nadpis ale żeby odświeżyć....

 

Więc tak: Znalazłem jeszcze jedną ofertę notebooka składanego( t7300, 8600gt 120gb i najmniej 1 gb ramu ale nie pamiętam dokładnie, moze też 160 gb.) I zostaje tylko ten CA tylko że ma procka 7100 a nie jak składak 7300, ale ma też pcmcia i czytnik lini papilarnych(bajery)

 

Zwiedziłem jeszcze jeden sklep. Pan zaproponował jakiegoś firmowego FSC. Jakiś lipny bo 7300 tylko a jak zapytałem o 8600 GT to powiedział że 4000 to nie ta strefa. Gdy powiedzialem że w innych mają 86gt i santa rose, zaczął wymyślać że są awaryjne że nie starannie wykonane że w sklepach je składają, a CA jest złożona od producenta. Co ci ludzie nie zrobią żeby zarobić.

 

A więc co myślicie? Składak czy CA. Ja bym chyba wziął CA bo ma czytnik i pcmcia. Ale za to składak ma T730 i 4 mb L2.

( CA z T7300 i robsonem intela kosztuje 4599 więc..)

 

Co wy na to??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika- to jest oferta tego składaka.

A CA ma gwarancje D2D. i chyba jednak CA niema pcmcia tylko fingerprinta :D.

Więc wezmę chyba tego składaka chyba że dostanę więcej kaski :D ale jeszcze nie dostalem odpowiedzi ile dokładnie mam (juz prawie miesiąc będzie :(:(:()

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...