Skocz do zawartości
hermol

Acer Aspire 9815wkmi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Wlasnie jestem na topie kupna laptopka...

jestem juz wlasciwie zdecydowany na .... ACER ASPIRE 9815WKMI

ma on mi sluzyc generalnie do wszystkiego...jednak...czy ta konfiguracja pozwoli mi spokojnie pograc w obecne gierki...nie ukrywam ze mi na tym zalezy(chyba kazdy lubi troche pograc) :P

 

nie jestem nowicjuszem jesli chodzi o komputery i orientuje sie w temacie ale...zawsze znajdzie sie ktos lepiej poinformowany a ja nie wstydze sie pytac....i z checia skorzystam jesli dobrze poradzicie

 

co mnie boli....grafika.....czy geforce go 7600 da sobie rade z nowymi gierkami? Jesli macie jakies sugestie ...piszcie.

wiem ze do tego sprzetu nie wrzocili innej grafy i jesli wypowiecie sie o niej naprawde negatywnie to bycmoze bede zmuszony zmienic wizje przyszlego laptopa.

Powiem od razu...na stacjonarke nie mam miejsca:)....chociaz ten lapi to tez niezly byk:)

 

dzieki pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafa jakoś tam sobie poradzi, ALE przy tak wielkiej matrycy, gry bdzie trzeba odpalać w niższej rozdzielczości. Ja bym proponował np. Toshiba Satellite P100-437 z GF7900 (17").

Można też sprowadzić coś zza granicy- wtedy da się poszaleć- jest sprzęt nawet z grafą w SLI, 3x HDD itd. Póki co- na razie najmocniejsze grafy to 7950GTX, ew. 8600GT. Na mocniejsze "8" trzeba będzie jeszcze poczekać, podobnie jest w przypadku radeonów >=X2600.

 

Na 100% na Twoim miejscu nie brałbym tego Acera. Z 17"- wymieniona Toshiba, albo DELL XPS M1710, przy większych funduszach. Co do większej matrycy- zawsze można dokupić zewn. monitor- i to nawet o większej przekątnej. Ja mam 15,4 "i 17" to już będzie naprawdę sporo.

Z zagranicznych- Alienware, Voodoo itp.- jest tego sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20" toż to kufer :D

Generalnie są 4 opcje które są wg mnie lepsze :

1)Laptop 15,4" 1680x1050 z taką samą rozdzielczością i kartą mocniejszą niż GF7600 -7k

2)Laptop 17" 1440x900 z niższą rozdzielczością i kartą 7600 - 6k

3)Kadłub 15'4" 1280x800 z GF8600 + monitor zewnętrzny 19" - koszt około 4,5k

4)Sprowadzanie lapa z zagranicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty widziales na zywca tego notebooka ??

Obudowa matryce ma jakies 3-4cd .. wielka,brzydka kolubryna,z twarzy podobna zupelnie do niczego ;)

Pozatym tam jest gf7600se .. to zdaje sie zubozala wersja gf7600 :?

Edytowane przez baxxxio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie,

Ten acer jest WIELKI... za Wielki. pomijając ciężar ( ok 7kg) ma matryce dokładnie żywcem wyjętą z biurkowych monitorów LCD Acera. Więc jest cholernie gruba. To nie laptop tylko monitor LCD z dołączoną klawiaturą i podzespołami. Nie nadaje się do prznoszenia. Poszukaj tak jak radzą koledzy jakiejś Toshiby P 200 lub coś tego typu lub Della. Ewentualnie zastanów się nad rozwiązaniem Laptop 15.4" + LCD. Bo i tak w domu korzystasz z dodatkowych podzespołów typu myszka, głósniki, zewn. dysk, podgrzewane kapcie na USB :) , itp, zatem podłączenie jeszcze monitora to niewielki problem.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...