Skocz do zawartości
orlontko

Zakup Odtwarzacza Mp4 ? Który Wybrac?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :D

Panowie mam prosbe czy do kwoty 300 zł (max pewnie 350zł :D ) da sie cos kupic z odtwarzaczy MP4

odrazu mówie to nie jest dla mnie ja tego nie bede uzywał :D , sasiadka mnie poprosiła bo chce dziecku zrobic prezent i dlatego moje pytanie czy cos sie da kupic :D??

 

jak poszperałem troche to zauwazyłem ze

Creative Zen Vplus jest w tych granicach cenowych http://www.allegro.pl/item207675909_odtwar...1gb_fa_vat.html

 

Pentagram Vanquish R touch

http://www.allegro.pl/item205372251_pentag...kowy_panel.html

 

moze cos innego zasugerujecie :D??

z góry dzieki za wszystkei odpowiedzi

Edytowane przez orlontko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poco dziecku iriviera, przeciętny użytkownik na zwykłych słabych słuchawkach nie zobaczy różnicy. Ja kupiłem mojej dziewczynie na urodzinki mp4 http://allegro.pl/item203785154_odtwarzacz...gratis_229.html

Sam mam mp3 iriviera i słuchawki koss, nie widać aż takiej różnicy. Moge ci polecić ten mp4 dość długo gra na bateri prosty w obsłudze, filmy i teledyski spokojnie można na nim oglądać. W miarę solidne wykonanie na ta cene :)i ma radio. Jedyny minus jaki rzuca sie w oczy to potrzeba konwertowania filmów i teledysków, (wiem to trzeba w każdym odtwarzaczu) tyle ze ten w sumie banalny program dołaczony do odtwarzacza ma różne zajawki :)

Ewentualnie dołożyć do wersji 2gb, poza tym można go ładować na ładowarce od motorolki (model V3)

Edytowane przez pci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super nie spodziewałem sie tak szybkich odpowiedzi (ale tak jak napisałem sasiadka chce przeznaczyc nato 300 zł a nie 140 to ma jakis czas słuzyc a nie po chwili na gware oddawac , pozatym to dziecko ma juz 11 lat ... wiec troche moze lepsze ) ten iriver zdaje sie byc dobrym odtwarzacze ale moze jeszcze sie wypowiecie ??

 

Edit: a moze jest cos lepszego od tego irivera ??(oczywiscie w tej cenie ) ??

Edit 2: czy iriver obsługuje format MP4?

Edytowane przez orlontko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ PCI I co z tego skoro można mieć lepszą jakość dźwięku,lepsze wykonanie,lepsze wyposażenie(słuchawki dodawane do irivera to Cresyny),i za taką samą cenę.Pozatym nie trzeba mieć zwykłych słuchawek i różnica jest OGROMNA między jakimiś zwykłymi dodawanymi do takich nie ma się co oszukiwać badziewiastych mp4 a chociażby ep-630 Creativ'a,które są moim zdaniem zupełnym minimum. A Twoje Kossy to pewnie Spark Plug,więc nie dziwię się że nie czujesz różnicy:)

 

@orlontko Moim zdaniem do 350 zł najlepsze bedą odtwarzacz iaudio i do tego słuchawki CX300,i pamiętaj w komputerach jest ograniczony wybór Intel albo AMD,Ati albo NVIDIA,ale np tutaj masz wybór i nie warto kupować masówki typu philips czy coś bo to tak jak kupić Deawoo i mieć samochód firmy która robi lodówki:)

Edytowane przez leonardo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te CX do których dąłeś link to na bank podróbki. Niech kupi dzieciakowi Irivera T10/T50/T60 i do tego Creativy EP630 - chyba najlepszy wybór.

W tym zakresie cenowym nie ma nic lepszego niż playerki Iriver. Od wszelakich flashowych Creativów z daleka.

 

Edit 2: czy iriver obsługuje format MP4?

Nie ma czegoś takiego jak format MP4. Jeśli ci chodzi o odtwarzanie filmów - nie ten przedział cenowy. Poza ty, co za przyjemność oglądać filmiki na ekraniku 3x3cm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to bardzo dobrze że działa,ale powiedz z jaka prędkością działa menu i jaka jest jakość dżwięku?MP4 to chwyt reklamowy tak samo jak MP4 Samsunga,a jedynie kości pamięci są w nim tej firmy i tak jak dwurdzeniowe procesory w Media Markt taktowane po 5.6 Ghz.I serio nie wmawiaj mu że to dobra rzecz bo może Twojej dziewczynie nie padło,ale jemu padnie najprawdopodobniej,będzie miał problemy z gwarą,a jak nie padnie to będzie tego używał i myślał że wszystko zajebiście,nie mając żadnego porównania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki trzeba coś rozróżnić tu są ludzie którzy znają sie na rzeczy i cenią jakość, ale przeciętna dziewczyna czy 11 latek 100x bardziej będzie szczęśliwy, z mp4 i oglądania teledysków/filmów na ekranku 3x3 na słuchawkach za 3zł z kisku, niż słuchania mp3 z pożarnego odtwarzacza na dobrych słuchawkach. Wiem to z praktyki.

 

Koleżanka mojej panny kupiła coś identycznego (ta sama marka :) ) tylko 2gb już działa 0,5 roku, co do menu troszke zwalnia, a jakość dźwięku nie razi ani nie zachwyca (Mądry pomyśli ze tak ma być, a głupi nie zał warzy) jak ktoś nie słuchał nic lepszego, albo sie tym podrostu nie za bardzo interesuje. 99% moich znajomych nie widzi różnicy pomiędzy swoimi mp3/mp4 (marki no name) w porównaniu do mojej iRiviery

Edytowane przez pci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem nie znam się na podróbkach CX300,dopiero teraz widze że śa tak pakowane że można bez problemu je podmienić,to weź te ep-630,tylko one grają bardziej basem(wiem bo sam mam),a CX300 środkiem.

 

Nie zrozum mnie źle ,ale zależy od dziewczyny i zależy od 11 latka.

 

@ YogiCK iAudio jest lepsze od serii T Irivera bo ma lepsze efekty dźwiękowe(BBE,Mach3Bass),a iRiver serii T ma "tylko" SRS.

 

@ pci Jak ja przyniosłem mojego irivera do szkoły i to na dodawanych za darmo Cresynach,która i tak słabo grają w porównaniu do wielu modeli to nikt nie mogł uwierzyć że tak mp3 może grać i że kupiłem go za 167 zł(T30 refubrished).Do dzisiaj go mam 0 problemów,a na huk mi ekrenik i teledyski,od tego w ostateczności mogę mieć komórkę.

Edytowane przez leonardo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze zależy, a jaki ten procent to doceni ? 1% ? i co doceni marke (bo droga)? czy naprawdę jakość ?

 

a na huk mi ekrenik i teledyski,od tego w ostateczności mogę mieć komórkę.

JA to wiem i ty to wiesz a powiedz to 96% społeczeństwa.

Pozatym ja nie przekonuje ze taki mp4 będzie lepszy bo na pewno NIE. Ale dla takiego uzytkownika napewno starczy, i bedzie happy. I myśle ze ten dzieciak sam by wybrał mp4 (niekoniecznie ten który wybrałem)

Edytowane przez pci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Epki to sam bas, marnej jakości. Tradycyjnie jak to w przypadku "firmy" Creative bas to tak naprawde super podbite średnie częstotliwości. Sennki są o klasę lepsze. Ale powiedzmy za 60zł, Epki to dobry wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba po to jest to forum żeby jak najwięcej % wiedziało!,to tak jakby w co kupić mówili bierz 8500gt bo będziesz miał DX10,ale że w grach jest wolna to co z tego 96% gra w pasjansa co?I nie chodzi o markę to co jak ktoś kupuje ONKYO albo Denona zamiast philipsa to też patrzy tylko na markę. Gdyby było tak jak mówisz to firmy typu Krell czy HARMAN KARDON nie miałyby wogóle klientów bo każdy wolałby pierwsze lepsze [ciach!]o z hipermarketu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pci: Zwłaszcza dzieciak będzie zadowolony jak po kilku dniach (godzinach??) mu się ten "MP4" rozsypie. Poza tym nie wypowiadaj się w kwestii jakości dźwięku, bo jak widać nie masz o tym zielonego pojęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...