Skocz do zawartości
MacOSek

Sega Rally Revo

Rekomendowane odpowiedzi


Sega Rally Revo


  • Developer: SEGA Driving Studio
  • Wydawca: SEGA
  • Gatunek: Racing
  • Data wydania: 2007
  • Platformy: PC, Xbox 360, PS3, PSP



---------------------------

Sega released these images of Sega Rally, from both the PS3 and X360 versions. The game uses a new technique, making it possible for the wheels to create patterns in the ground - which makes it harder for the cars behind to pick the right track to go in.

więcej informacji oraz garść screenów z wersji na X360 i PS3:
http://www.xboxyde.com/news_4485_en.html


-----

filmik ukazujacy deformacje terenu:
http://www.gametrailers.com/player/usermovies/66104.html Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem;

Sa dostepne dwie trasy i 2 samochody. Model jazdy i styl grafiki jest typowy dla segi. Albo to ktos kocha lub nienawidzi. Mi bardzo podpasowal model jazdy. Graficznie rewolucji nie ma ale efekt blota na samochodzie jest zrobiony fenomenalnie. Nowoscia sa tez drazone slady opon w piasku. Fajny efekt daja tez lecace spod kol kamienie.

Kupie na pewno. Podoba mi sie duzo bardziej niz collin dirt. Tam nie chcialo mi sie jezdzic a tutaj mily arcadowy segowy klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć, że recenzje napawają optymizmem(sprawdzimy :)):

Eurogamer - 9/10

IGN UK - 8.8/10

7.0 Presentation

Menus consist of a series of photographs, which aren't particularly special. Plus, there are no stats for cars.

9.0 Graphics

Gorgeous. Absolutely Gorgeous. A great contrast of locations, giraffes and not a hint of slow down, even in the thick of it.

7.5 Sound

A pumping soundtrack that certainly adds to the excitement but feels little over-the-top. Meaty sound effects are nice though.

9.0 Gameplay

It's got classic SEGA Rally gameplay stamped all over it. And although the AI's a bit tricky, the deformable tracks are a brilliant addition.

8.0 Lasting Appeal

Single-player is over a little too quickly but there's a decent online multiplayer and split-screen mode for those who like to kick it old school.

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zassalem demko. No i tak. Na plus: sterowanie ;) bo latwe i szybko sie mozna nauczyc, takie niestresujace, dla relaksu. Graficznie miazgi nie ma, ale nie jest tez kiepsko, solidny poziom. Na minus: sterowanie ;) bo mozna ukonczyc wyscig nie zdejmujac nogi z gazu, dziwnie troche sie poczulem jak z marszu grajac pierwszy raz bez zadnego wysilku dojechalem jako 1. Generalnie tytul ma cos co ciagnie, ale czy az tak zeby kupic fulla? Moze kiedys, na razie chyba nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo szukacie tu (namiastek) realizmu. To Sega. No przypomnijcie sobie jak to było kiedyś? ;]

 

Powiem Wam że jak początku zobaczyłem grę to mi się odechciało grać, a teraz myślę poważnie o fullu ;o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem w demko. Pierwsza myśl - tylko kiera i poczuć się jak za automatem. Później coś mnie natchnęło i odpaliłem demo MS i druga myśl - co było ciekawego w SRR? Poza teksturamy przecież dosłownie nic. No, może to "maybe" przy niektórych zakrętach.

Imo wieje nudą... Chyba jedyne demko SEGI, które mam ochotę wywalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...