Skocz do zawartości
Boodzisz

Jaki Najlepszy Tuner Tv Do Kablówki Vectra

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio kupilem monitor samsung 215tw i postanowilem zakupic do niego jakis dobry tuner tv. Troche juz czytalem i mam straszny ból glowy co kupic. Pierwszy problem polega n tym ze nie wiem czy zewnetrzny tuner tv czy wewnetrzny. Zewnetrzny o tyle dobra sprawa ze jakbym musial sie kiedys pozbyc kompa to tv mi zostaje. A z drugiej strony wewnetrzne tunery tv maja podobno wiecej mozliwosci.

Na wielu forach pisza ze te Leadteki maja straszne problemy z oprogramowaniem. A ja chcialbym przyjsc do domy podlaczyc zainstalowac i zeby wszystko dzialalo cacy. Na tuner mam okolo 250 -300 max.

Kablowke ktora posiadam jest z firmy vectra. Niedawno dolaczyli dekodery za 10 zl ze niby teraz nadaja cyfrowy sygnal. zeczywiscie po podlaczeniu dekodera obraz jest lepszy.

Niedawno po awarii modemu panowie z kablowki doradzili mi podlaczenie kablowki do lcd i pc w nastepujacy sposób. Gniazdo mam w drugim pokoju i tam jest rozgalezienie na tv ( zwykly kineskopowy) i internet przeprowadzone przewodem do pokoju w ktorym stoi komp. Panowie z vectry doradzili mi abym przeniosl gniazdko tam gdzie stoi komp. I tam rozdzielic sygnal na int. i tv. A w poprzednim pokoju dac rozgaleznik na tv kineskopowy. Czy to jest dobre rozwiazanie.?? czy ten sygnal juz rozgaleziony na inne tv przed dostarczeniem sygnalu do gniazdka nie bedzie slabszy??

Sorry ze troche zbaczam z tematu ale co z tym tunerem. TV Czy oplaca sie w moim przypadku kupowac tuner hybrydowy (analogowo-cyfrowy)

No i wreszcie czy jest jaki bezproblemowy tuner na na rynku. ??/

 

Z gory dzieki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do tunera to zanim sie zdecydowalem to przetestowalem sobie kilka tunerow. w koncu stanalem na avermedia box7 i jestem super zadowolony. mniejsze aklocenia bo tuner nie jest w kompie no i mozna ogladac tv bez potrzeby odpalania komputera. kablowke mam analogowa ale obraz jest naprawde wypas. a co do bezprzewodowego sygnalu to jest tez w ofercie avermedia takie ustrojstwo do przesylania sygnalu ale pewnie to jzu bedzie jakas strata na jakisci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do tunera to zanim sie zdecydowalem to przetestowalem sobie kilka tunerow. w koncu stanalem na avermedia box7 i jestem super zadowolony. mniejsze aklocenia bo tuner nie jest w kompie no i mozna ogladac tv bez potrzeby odpalania komputera. kablowke mam analogowa ale obraz jest naprawde wypas. a co do bezprzewodowego sygnalu to jest tez w ofercie avermedia takie ustrojstwo do przesylania sygnalu ale pewnie to jzu bedzie jakas strata na jakisci.

 

Dzieki za odpowiedz poczytam sobie jeszcze o nim troche. A jak z oprogramowaniem??. Czy tez sa jakies problemy?? Chyba sie na niego zdecyduje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...