Skocz do zawartości
Bjeń

Problem Z Myszką I Klawiaturą

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Posiadam Acera TravelMate 2310. Był w nim problem z myszką i klawiaturą (po wejściu do Windowsa laptopowe myszka i klawiatura nie działały). Postanowiłem sformatować cały dysk (oczywiście z problemami, początkowo przy formacie partycji systemowej wyskakiwała informacja, że dysk jest uszkodzony, lecz po drugiej próbie poszło wszystko gładko). Początkowo chodziło wszystko dobrze, lecz po pierwszym resecie było podobnie - nic nie działało, oraz nie mogłem wyłączyć laptopa. Ściągnąłem ze stronki nowy bios, zainstalowałem i znowu było w porządku. Teraz udało mi się zainstalować wszystkie sterowniki (po resetach wszystko działało), lecz po resecie po instalacji AutoPatchera znowu myszka i klawiatura odmawiają poszłuszeństwa - nie działają. W biosie chodzą dobrze, lecz po wejściu do Windowsa wszystko sie kopie.

 

Bardzo prosze o pomoc. Nie mam pojęcia co jeszcze mogę zrobić.

Z góry dziękuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się.

 

W podobnej sytuacji, należy w menadżerze urządzeń wyłączyć sterownik (w zakładce Baterie) Microsoft ACPI - wcześniej należy wyjąć baterie i uruchomić laptop na samym zasilaczu.

 

Jestem szczęśliwy, ahhh :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczie... źle sprecycowałem :) Po wyjęciu baterii, wyłączeniu tego sterownika, można spokojnie włożyć z powrotem baterię. Wtedy będzie chodziło dobrze.

 

Też mnie to zastanowiło czemu po wyjęciu baterii i działaniu na samym zasilaczu touchpad i klawierka chodziła cacy. Zacząłem szukać, aż znalazłem ;)

Edytowane przez Bjeń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...