Skocz do zawartości
Paszczu

Sklepy oc-friendly w Łodzi

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś zna namiary jakiegoś sklepu w Łodzi ew. okolicach) gdzie można zakupić akcesoria do overclockingu?? Jak patrzę po sklepach to jest taka bryndza ze hej.... W wiekszosci sa jakies badziewne spire'y, czasami sie trafi ttc-d5tb, problemem jest dostac wentyle 80x80 i 92x92 3-pinowe. Na giełdzie tak samo - wszędzie colorfule, jakies przedpotopowe titany, doslownie ZERO akcesoriow - szczytem było jak znalazłem radiator zalmana na northbridge i tejże firmy radiatorki na pamięci.

Wiem ze sa sklepy wysylkowe, ale po pierwsze to chcialbym widziec co kupuje, a po drugie bez sensu placic 10 pln za przesylke jak kupuje jakas <span style="color:red;">[ciach!]</span>lke za 30 pln. Nie moge znalezc nawet takiego coolera jak ttc-cutb, o produktach globalwin, czy tt juz nie wspomne :( .....

Czy to możliwe żeby w 850-tysiecznym miescie nie bylo takiego porzadnego sklepu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Wyszynskiego przy leader=price, przy krancowce tramwajow jest sklepik, tam koles, ktory ma wentylatory i coolery zalmana na gieldzie. Ma troche ciekawszycg rzeczy, ale glownie wlasnie zalman. Mysle, ze mozna z nim pogadac, mniej wiecej wie o co chodzi w odroznieniu do innych sprzedawcow. Na gieldzie stoi zaraz po prawo na przeciwko wejscia. Reszta to ciecie i nic nie wiedza przewaznie.

 

OT: Lodz ma 850 tys mieszkancow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam w Łodzi żadnego dobrego sklepu komputerowego. Sam poszukuję 8rda Epoxa, ale niektórzy sprzedawcy nawet o takiej firmie jak Epox nie słyszeli. Chyba po prostu nie ma popytu na takie produkty i nikt ich nie zamawia. Sprzedaje się wszystko co na masę i taniocha.

Btw, może ktoś chociaż zna jakiś tani sklep. Dwa najtańsze jakie znam to pccentrum na Radwańskiej i Lucky Star na Łąkowej, chociaż nie mogę powiedzieć żeby były jakieś super tanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ew. sprawdź taki sklep jak IDEAŁ COMPUTER. (to jest na Rzgowskiej, naprzeciw jakiegoś bazaru). Widziałem kiedyś u nich zalmana więc może mają coś wiecej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa najtańsze jakie znam to pccentrum na Radwańskiej i Lucky Star na Łąkowej, chociaż nie mogę powiedzieć żeby były jakieś super tanie.

w pccentrum kupowalem duzo rzeczy, ale na codzien maja biedny asortyment, mozna cos zamowic u nich chyba. Na codzien ECS i codegen i a4tech

 

www.perfect.lodz.pl Bardzo solidna firma moim zdaniem, jedna z pierwszych w Lodzi prowadzonych przez ludzi w moim wieku mniej wiecej. Zaopatruje sie tam tez juz dlugo.

 

A co do www.miko.lodz.pl to tylko WC i tez nie najlepsze chyba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ew. sprawdź taki sklep jak IDEAŁ COMPUTER. (to jest na Rzgowskiej, naprzeciw jakiegoś bazaru). Widziałem kiedyś u nich zalmana więc może mają coś wiecej...

Kiedyś zaopatrywałem się tylko w tym sklepie, bo był jednym z najtańszych w Łodzi, a przy tym sprzedawcy wiedzieli co, jak i dlaczego, ale od pewnego czasu podrożał, a do tego są strasznie niesolidni. Takie pojęcia jak czas, czy obietnica są im zupełnie obce. Nie można na nich polegać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu w Jumbo (teraz Hypernova) coś niecoś było. Mało, ale i tak więcej niż gdzie indziej. I o ile dobrze pamiętam Ergo miało nienajgorszą ofertę (w cenniku; jak na stanie jest to ja już nie wiem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...