Skocz do zawartości
mechl!k

Tania Nawigacja Gps

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba sie zbiore i kupie.. bo szczerze troche meczace dla mnie sie zrobilo ostatnio korzystanie z noki e61...

Takie pytanie do uzytkownikow... dlugo sygnal lapie? I ile to czasu na akumulatorze dziala?

 

EDIT: widze ze za duzo sie tu nie dowiedzialem ;)

Tak wiec kupilem to "cudo"... wiadomo ze 2ghz i gf9800gtx to to nie ma... ale automapa dziala ;) MapaMap ktora jest dolaczona w zestawie jest tragiczna... nie widziala mi miejscowosci podwarszawskich. Zrobilem aktualizacje ze strony mapamap i zobaczymy co to dalo jutro. Automape wgralem jednak zobaczymy jak bedzie sie sprawowala w terenie. Z tego co widze na chwile terazniejsza nie powinno byc problemow. Nawigacja dziala ponad 2h na bateri. Jest stosunkowo ladna... jak na moje oko. Sa jednak 2 rzeczy ktore mi mocno przeszkadzaja... brak miejsca na rysik w obudowie nawigacji i brak wyjscia sluchawkowego... chcialem nawigacji uzywac takze jako odtwarzacz mp3 na radiu z aux-em w samochodzie... Ale za 199 zl nie mozna miec wszystkiego ;) Aaaa.. mocowanie nawigacji takze nie jest zbyt dobre... jezeli w uchwyt wsadzimy nawigacje to potem ciezko ja z niego wyjac... osobiscie balem sie zeby go nie polamac. Mozna takze nawigacje w niego wsadzic lekko.. jednak wtedy sie majta na boki. Nawigacje latwo odblokowac... robimy to jak kazda mante (lub jak starszy model nv45) za pomoca folderu Explorer.exe ktory tworzymy na karcie... albo za pomoca sposobu by_GLASER... jednak tu trzeba sie pobawic 2 minuty dluzej... :) Jednak osoba poczatkujaca nie bedzie miala z tym problemu. Kto bedzie potrzebowal cos na temat odblokowania tego znajdzie bez problemu info na google :)

Aaa.. w instrukcji wyczytalem stoja w korku ze mamy na to 24 miesiace gwarancji :) I co za idiota wymyslil to ze wejscie na ladowarke w nawigacji jest po lewej stronie a nie prawej o_O

Dobra.. to chyba tyle co chcialem napisac ;)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem tak :)

ja jestem bardzo zadowolony :)

 

neo_x moze zakladali ze glownym odbiorca beda albo anglicy etc lub japończyc ;)

bo w chinach chyba po normalnej stronie drogi jezdza? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem :) nawigacje oddalem... nie bylo problemow ze zwrotem w biedronce. Problemem bylo to ze po paru minutach zamulala na tyle ze nie szlo jej uzywac. Bez rzonicy czy odblokowana.. czy automapa czy mapamap... do tego automapa podczas przeliczania trasy w trakcie poruszania sie wywalala cala nawigacje... ODRADZAM! Bo widze ze nie jestem pierwszy z tym problemem :)

Moze manta 070? Potrzebuje cos za +-200 zl.. latwego do odblokowania z mozliwoscia odtwarzania video i wyjsciem sluchawkowym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauwazyliscie... ale od wczoraj nie dzialaja nawigacje... tzw: nie wszystkie

http://nt.interia.pl/telekomunikacja/gsm/n...lark,1323162,83

Szkoda tylko ze tutaj jest opisane o tym ze larki nie dzialaja... bo w tej chwili to nie dzialaja chyba wszelkie sprzety na chipsetach mstar. Lark kolegi nie dziala... moja navibe gb337 tez nie znajduje satelit... ktos jeszcze z takim problemem jest tutaj? Bo szczerze nie wiem czy moj navibe wyzional ducha czy mam czekac do 20stego...

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem :) nawigacje oddalem... nie bylo problemow ze zwrotem w biedronce. Problemem bylo to ze po paru minutach zamulala na tyle ze nie szlo jej uzywac. Bez rzonicy czy odblokowana.. czy automapa czy mapamap... do tego automapa podczas przeliczania trasy w trakcie poruszania sie wywalala cala nawigacje... ODRADZAM! Bo widze ze nie jestem pierwszy z tym problemem :)

Moze manta 070? Potrzebuje cos za +-200 zl.. latwego do odblokowania z mozliwoscia odtwarzania video i wyjsciem sluchawkowym...

 

Ja użytkuję już drugi rok i nie mam najmniejszych problemów. najlepszym dowodem na to, że nawigacje z biedronki typu akira czy navia sprawują się dobrze jest choćby forum 3299175[/snapback]

Witam,

zamierzam właśnie kupić niedrogi (około 300zł) gps.

Czy nadal najlepszym wyborem jest Mio Moov 200 + automapa?

 

Co do mapy to dyskusyjne. Obejrzyj sobie iGo, Garmina czy TomToma - każdy ma swoje zalety. Z rodzimych produktów MapaMap jest co najmniej porównywalny z AM, a dostaniemy ją z Navigacją poniżej 300 zł (poczytaj moje posty). Możesz mi wskazać gdzie można około 300 zł dostać Mio Moov 200? ceny samego urządzenia zaczynają się od około 400 zł, a AutoMapa w wersji tylko Polska XL to koszt prawie 300 zł, dlatego nie rozumiem gdy pojawia się kontekście takiego pułapu cenowego.

Edytowane przez dymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dymy, wiadomo, ale spytałeś o Mio jako urzadzenie więc podałem ;)

A autorowi tamtego posta zapewne chodziło o mniej legalne źródło AutoMapy, wtedy ta kwota jest realna ;)

Edytowane przez FoX 13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Poszukuje nawigacji tak do okolo 500 +-zl. Zalezy mi glownie na samej nawigacji bez zadnych bajerow. Mile widziane mp3 ale nie jest to konieczne.

 

Nie jestem zbyt w temacie i nie wiem jaka wybrac ale zalezy mi glownie zeby byla dokladna na hiszpanie (mozliwie najdokladniejsza gdyz tam bedzie glownie uzywana) + europe zachodnia i srodkowa wraz z Polska (Polska nie musi byc jakos mega dokladnie). Na europie wschodniej mi nie zalezy. Ma ona sluzyc dobrze na trasie Hiszpania - Polska + w samej Hiszpanii.

 

Zalezy mi tez na matowym ekranie oraz jesli to mozliwe ewentualnie prosta pozniejsza ingerencja w samo urzadzenie + mapy choc chcialbym aby jesli to mozliwe w tej cenie miala juz aktualna mape bez potrzeby zabawy w zmiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A autorowi tamtego posta zapewne chodziło o mniej legalne źródło AutoMapy, wtedy ta kwota jest realna ;)

Jeśli tak podchodzimy do sprawy to regulaminowe konsekwencje za piracenie na forum też mogą stać się realne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mogę polecić lark free bird, jest tani ale dokładnie nie wiem jaka jest cena rynko bo ja dostałem przy neostradzie jak umowę podpisywałem

bez przesady.. kolega pyta o nawigacje za 500 zl a nie 200-300 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pytanie na szybko :

 

-Mio P560

-Mio Moov 500

-Mio C720

 

Który z powyższych wybrać ? :) Pierwszy to palmtop, który daje duże możliwości, zastanawiam się tylko czy moduł GPS nie będzie chodził gorzej niż w dedykowanych GPS'ach (np. tak jak ma to miejsce w komórkach).

 

To samo tyczy się Moov 500 vs. C720, czy warto jest dopłacać więcej, skoro mapy i tak zapewne będą wgrane inne (najlepsze, czyli Automapa albo Mapamap).

 

Z góry wielkie dzięki za pomoc. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauwazyliscie... ale od wczoraj nie dzialaja nawigacje... tzw: nie wszystkie

http://nt.interia.pl/telekomunikacja/gsm/n...lark,1323162,83

Szkoda tylko ze tutaj jest opisane o tym ze larki nie dzialaja... bo w tej chwili to nie dzialaja chyba wszelkie sprzety na chipsetach mstar. Lark kolegi nie dziala... moja navibe gb337 tez nie znajduje satelit... ktos jeszcze z takim problemem jest tutaj? Bo szczerze nie wiem czy moj navibe wyzional ducha czy mam czekac do 20stego...

oswiadczam wszem i wobec ze wreszcie problem zniknal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do 500 to była górna granica ale jak można kupić coś taniej równie dobrego to czemu nie korzystać? Lark faktycznie kosztuje jakieś 200-300pln ale to warto w net zainwestować jak ktoś korzysta w domu i podłączyć neo. A za zaoszczędzoną kasę kupić jakieś dodatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również zastanawiam się nad nawigacją Lark Freebird. Zależy mi poprostu na taniej prostej nawigacji która będzie hulała po Polsce (inne państwa nie są mi potrzebne). Co powiecie o tych nawigacjach i jaki mogel z tych tańszych byście polecili ??

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nie przeszkadza ci ze jakies 40% wraca na serwis i czesc juz zaczuna nie wracac z powodu "uszkodzenie trwałe" to tak. Sprawny lark działa bardzo fajnie.

Edytowane przez SGJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...