Skocz do zawartości
-=Qroń=-

Cm6501 Youtube Etc.

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie kochani, problem mój tkwi w tym że ALSA nie chce współpracować z moją zintegrowaną dźwiękóweczkę CM6501 (mimo że powinna - Ubuntu 7.05 ma kernel współpracujący już z ALSĄ rzekomo wspierającą owy chip, z resztą dla pewności próbowałem updatu), dźwięk udało mi się włączyć przestawiając w preferencjach na USB Audio, ale to ustawianie z kolei chyba nie za bardzo chce współpracować z Flashem i w serwisach typu YouTube mam tylko wizję, brak jakichkolwiek walorów dźwiękowych co znacząco budzi mą dezaprobatę.

 

Any Ideas??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy też jakiej przeglądarki używasz. Np. firefox używa domyślnie OSS, zamiast ALSY, więc jeśli ALSA gdzieś już działa to nie usłyszysz nic. Jeśli ten przypadek dotyczy Ciebie również to poczytaj o "aoss" w necie - są opisy jak opere zmusić do wspolpracy z tym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy też jakiej przeglądarki używasz. Np. firefox używa domyślnie OSS, zamiast ALSY, więc jeśli ALSA gdzieś już działa to nie usłyszysz nic. Jeśli ten przypadek dotyczy Ciebie również to poczytaj o "aoss" w necie - są opisy jak opere zmusić do wspolpracy z tym ;)

 

Dzięki nie omieszkam poszukać.

 

 

EDIT: No niestety z OSS też nie chce współpracować moja dźwiękówka. Jedyne co działa to USB Audio, a i tak nie do końca bo dźwięków systemowych nie mam, ale lipa.

Edytowane przez -=Qroń=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki nie omieszkam poszukać.

EDIT: No niestety z OSS też nie chce współpracować moja dźwiękówka. Jedyne co działa to USB Audio, a i tak nie do końca bo dźwięków systemowych nie mam, ale lipa.

Może to pomoże:

 

http://forum.ubuntu.pl/viewtopic.php?t=316...ighlight=cm6501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hymh, kurde bele. Coś mnie ten sznurek prowadzi na manowce. Zobaczymy, może później zacznie działać, albo skoro jest gdzieś na Ubuntu.pl temat o tym to sam poszukam. Dźiękóweczka moi mili

Edytowane przez -=Qroń=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiego masz flasha ? Bo stara wersja dla linuks+firefoks miala takie babole z dzwiekiem ktorych sam doswiadczylem . Poszukaj na forum Ubuntu tam musi cos byc o tym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...