Skocz do zawartości
tyranxp

Słuchawki Do Biegania Z Pałąkiem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,przez co jakiś czas lubię w wolnych chwilach zetknąć się ze świeżym powietrzem a mianowicie lubię biegać .Zawsze biegam nie mając coś przy sobie np. MP3.Więc padło mnie do głowy kupna jakiejś słuchawek do biegania.

I proszę was o pomoc kupna takich typu słuchawek "do biegania".

Posiadam komóre z słuchawkami ale w tym zestawie zawierało słuchawki douszne,chciałem dokupić jakiś pałąk do tego ale obawiam że jednak trudno jest znaleźc czegoś takiego :? .Dlaczego pałąk ???Dlatego że takie słuchawki ledwo się trzymają i czasami wypadają :blink: .Chciałbym aby w miarę te słuchawki trzymału nieco dociśnięte odrobine do ucha.

Chyba wiecie gdzie takie coś można znaleźć i nie wiem czy da się jakość kupić słuchawki podłączając je do komóry :unsure: .

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy wiecie gdzie mogę znaleźc sam pałąk tylko to mi jest potrzebne,gdyż chce sluchawki od komóry je przymocować do pałąku (jakość jej zmodernizuję :D ).

Gdyby nie to to jeszcze bym musiał kupić jakiś odtwarzasz MP3 :( .

 

A co do taśmy sam nie wiem co powiedzieć nie potrafię to jakość poradzić z tym :( ,trudno się trzyma i czasem oddala od ucha słuchawki co zatem spada głośność muzyki .

 

Moja komóra to BENQ S82 .

Edytowane przez tyranxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja do biegania/jazdy na rowerze korzystałem z logitech sport headphones. całkiem ładnie grały i ładnie wyglądają.

O ile się nie mylę chodzi o te słuchawki :) :

Dołączona grafika

 

...jeśli chodzi o wygląd to popieram ale jak o jakość/dźwięk to odpada :sad: przynajmniej tyle się dowiedziałem od kolegów są za ciche a dla mnie to poważna sytuacja :huh: .

 

Ale powiedźcie czy nie ma w jakiś w sklepach żeby był sam pałąk jako akcesoria do słuchawek,bo tylko to mi zależy i nigdzie nie umiem jej znaleźć (męczę się z tym już prawie 1 dzień :mur: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak nie bedzie adaptera to nozyk, lutownica czy na skretke i dawaj. ep-630 powinny ci robic skoro nie irytuja sie "telefonowe sluchawki"

nie kupuj dokanalowek do biegania bo bedziesz slyszal swoje kroki w postaci malo przyjemnego "basu", troche to irytuje, no chyba ze masz buty z amortyzatorami :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...