Skocz do zawartości
ryba

Ryba, Intel I Przyjaciele :d

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulsy wynikow. FiDO masz nieziemskie 6400 :D

Ja Rowniez Gratuluje... jesli myslicie ze oddam latwo 1st position na 7600Gs to sie mylicie :P...

 

6400 swietny :)... moze podrzucisz mi go bo chetnie sprawdzilbym ile FSB robi to nowe MSI :)

 

Ps. Ile v na procku??

 

I Grafice bo z tego co wie to dawaliscie wiecej v na grafike niz ja :P

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fido - gratuluję proca i wyników :D

Pięknie objechaliście Kiełbase w 16M (mniej cachu, mniej MHz CPU a wynik lepszy :D)

Czemuż 1M poniżej zegarów 16M (to jakaś dziwna tradycja się robi) ?

Memki rybowe ?

Niezły fun mieliście :lol2:

Edytowane przez yotomeczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fido - gratuluję proca i wyników :D

Pięknie objechaliście Kiełbase w 16M (mniej cachu, mniej MHz CPU a wynik lepszy :D)

Czemuż 1M poniżej zegarów 16M (to jakaś dziwna tradycja się robi) ?

Memki rybowe ?

Niezły fun mieliście :lol2:

no .. fun byl dobry .. szczegolnie jak tluklismy muchy łapką i ukladalismy na srodku pokoju .. potem niezly cmentarz juz byl ;]

 

ktos mi powie gdzie mozna kupic taki dlugopis z lakierem przewodzacym prad?

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Rowniez Gratuluje... jesli myslicie ze oddam latwo 1st position na 7600Gs to sie mylicie :P...

Walcz, walcz :)

 

6400 swietny :)... moze podrzucisz mi go bo chetnie sprawdzilbym ile FSB robi to nowe MSI :)

Musialbym miec jakiegos zamiennika na ten czas, bo bez proca nie pogram w TMN'a sobie :P Teraz mam z pare dni proca wolnego, az Chaosowi memki przyjda, ale jak juz zaloze to nie oddam ;p

 

Ps. Ile v na procku??

 

I Grafice bo z tego co wie to dawaliscie wiecej v na grafike niz ja :P

Na procu nie pamietam, bo to ryba tym potkiem krecil, wiec on musialby powiedziec. Na grafie dochodzilo pod 1.9 w stresie momentami :)

Musimy jeszcze sciagnac byla grafe Chaosa, ona lepsiejsza jest. O ile moja mozesz przebic, bo masz spora przewage samej grafy to z jego juz mozesz miec problem :) No a w planach jeszcze jest SLI na nich, co powinno dac troche nowych punktow w tej kategorii.

 

Czemuż 1M poniżej zegarów 16M (to jakaś dziwna tradycja się robi) ?

No jakos tak wyszlo. 1M robilismy na poczatku jak jeszcze proc nie byl do konca okielznany, no i sys byl nieprzystosowany do krotkich sprintow, wiec czasy byly troche dziwne, a potem jakos o tym zapomnielismy i nie wrocilismy juz.

Memki rybowe ?

Tak.. niestety moje nie trafily sie rownie dobre jak procek :P

Niezły fun mieliście

Oj tak.. ryba mowi, ze ma nas dosc na jakis czas, wiec nastepne party pewnie w zimie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

select z USA ..

3.6GHZ na ~1.4v na Tuniq Tower i fsb 550 mial robic ...

 

no to wyszlo mu troche wiecej na kaskadze ;]

 

moje Reapery poszly na RMA ... i siedze na Crucialach Fida ...

wszysktko z nimi bylo fajnie pozatym ze na coldboot nie wstawaly .. no i jedna miala spd od pojedynczej kosci i nie miala EPP .. ale Extrememem ma sie tym zajac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musimy jeszcze sciagnac byla grafe Chaosa, ona lepsiejsza jest. O ile moja mozesz przebic, bo masz spora przewage samej grafy to z jego juz mozesz miec problem :)

moja bez łaski robila 850/925 na 1.68v/2.05 i to na narmalnej wodzie ..

a z wkladami z lodowki bedzie lepiej trochu ;]

 

 

kolega wyzej by nie pisal bzdur..

BTLu jest E6700 ryby .. a nie fida 6400 ...

jakby ten 6700 robil fsb 640 .. .to by bylo :P

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walcz, walcz :)

Musialbym miec jakiegos zamiennika na ten czas, bo bez proca nie pogram w TMN'a sobie :P:)

Hmm w sumie ma sporo procesorow na podmiane... E2160/E2140 :)... pewnie nie przeszkadzaloby to Tobie w TMN'ie...

 

Ps. Popraw sobie pod avatarem wyniki z 3dmarkow, bo juz masz nieaktualne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Chaos dziwne zę na pod 2v na gpu karta ma nadal chęci się krecić.. Mój 73gt na 1.65v w stresie w zime robił 868MHz więc troche lepiej od Twoje 76Gs.. Nie wiem jak sprawa ma się z v z rzędu 1.8-2v. Wszystko na lipnym wc czyli abadonie który nie daje rady. Chaos jaką miałeś delte przy 850MHz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO tak... niewazne ile ktora robila... bo moje ktora robila 880MHz @ 1,65v @ WC juz dawno nie jest moja... ale zapowiadam ze latwo sie nie poddam :)... chociaz najpierw musze meic porcka ktory zrobi coniajmniej 4600MHz :)... a to juz dla mnie sztuka... bo takiego selekta e2160 niestety sobie nie zrobie ;) :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Nie potrzebnie sprzedawałeś tak fajną sztuke. Ja swojej narazie nie sprzedam bo mi jeszcze wystarcza na mid. Oczywiscie na stock nie da się grać.. Po oc sprawa ma się inaczej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chaos dziwne zę na pod 2v na gpu karta ma nadal chęci się krecić.. Mój 73gt na 1.65v w stresie w zime robił 868MHz więc troche lepiej od Twoje 76Gs.. Nie wiem jak sprawa ma się z v z rzędu 1.8-2v. Wszystko na lipnym wc czyli abadonie który nie daje rady. Chaos jaką miałeś delte przy 850MHz?

Delta -128 jak dobrze pamiętam, gdzieś na forum kiedyś Chaos pisał.

 

NO tak... niewazne ile ktora robila... bo moje ktora robila 880MHz @ 1,65v @ WC juz dawno nie jest moja... ale zapowiadam ze latwo sie nie poddam :)... chociaz najpierw musze meic porcka ktory zrobi coniajmniej 4600MHz :)... a to juz dla mnie sztuka... bo takiego selekta e2160 niestety sobie nie zrobie ;) :lol: :lol: :lol: :lol:

Liczymy na X6800 od tweca :P [;

 

Nie potrzebnie sprzedawałeś tak fajną sztuke. Ja swojej narazie nie sprzedam bo mi jeszcze wystarcza na mid. Oczywiscie na stock nie da się grać.. Po oc sprawa ma się inaczej

No i ? :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm w sumie ma sporo procesorow na podmiane... E2160/E2140 :)... pewnie nie przeszkadzaloby to Tobie w TMN'ie...

No pewnie nie.. pomysle nad tym.. w sumie przyczyniles sie do wyniku w AM3, wiec moze Ci sie nalezy ;)

Z tym, ze nie chce nic na tym stracisz, wiesz koszty przesylki wiesz co :) (o pelnej odpowiedzialnosci za proca nie wspomne przez grzecznosc ;])

 

Ps. Popraw sobie pod avatarem wyniki z 3dmarkow, bo juz masz nieaktualne :P

Done :)

 

NO tak... niewazne ile ktora robila... bo moje ktora robila 880MHz @ 1,65v @ WC juz dawno nie jest moja... ale zapowiadam ze latwo sie nie poddam :)... chociaz najpierw musze meic porcka ktory zrobi coniajmniej 4600MHz :)... a to juz dla mnie sztuka... bo takiego selekta e2160 niestety sobie nie zrobie ;) :lol: :lol: :lol: :lol:

Podaj tylko adres, a wysle sie grupe operacyjna po ta grafe ;) Edytowane przez FiDO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebnie sprzedawałeś tak fajną sztuke. Ja swojej narazie nie sprzedam bo mi jeszcze wystarcza na mid. Oczywiscie na stock nie da się grać.. Po oc sprawa ma się inaczej

Tu masz odpowiedz :)

 

tylko ze sectora grafa miala 128mb .. a nasze 256

 

No pewnie nie.. pomysle nad tym.. w sumie przyczyniles sie do wyniku w AM3, wiec moze Ci sie nalezy ;)

Z tym, ze nie chce nic na tym stracisz, wiesz koszty przesylki wiesz co :) (o pelnej odpowiedzialnosci za proca nie wspomne przez grzecznosc ;])

 

Done :)

Podaj tylko adres, a wysle sie grupe operacyjna po ta grafe ;)

Hmmm Mysle ze przyczynilismy sie do wszystkich wynikow bo ryba ma "to' od nas :P, zawsze milo powalczyc z kims... nie szkoda mi 1 pozycji bo 7600GS 128MB to i tak byl mega wypasny :) Musialem sie bardzo meczyc w konfrontacji z Lancem przy takich samych taktach na grafach i identiko procesorach/ramach... jednak karta 256MB troszke jest do produ :P

 

Koszta przesylki nie sa takie straszne... Ubezpieczona paczusia kosztuje 1x zl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Sec bedziesz brał swoje dawne 76gs? Kurde.. Tak patrze a na hwbocie pierwsze miejsce ma karta 958 i co najlepsze 2ghz na mem. Dziwne że karta na gpu i mem miała tak wysokie takty bo mi przez coraz większe oc gpu minimalnie zmniejsza się oc pamięci.. Ale już koniec OT

 

Szkoda ze nie mam kontenera bo Di jest :P No i c2d z taktami 4.5ghz-5ghz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie 16M ? :P

Po co jak się w hwbocie nie liczy? ryba pisał chyba o wynikach w odniesieniu do hwbota :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryba jak ma chandrę to zawsze dobre wyniki wychodzą. Na jednych na dół pomaga napychanie się słodyczami/lodami na innym OC :lol2:

Ale to nie jest dobry wynik :-P

 

Jak ryba puści jakoś normalnie proca i memki, to będziemy się dopiero zastanawiali czy jest dobry, czy nie :wink: :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...