Skocz do zawartości
s26

Karta Graficzna Max Za 700zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Nie znam się za bardzo na grafice i nie wiem jaką wybrać... Potrzebyję dobrej karty do 700zł w porywach może być 800zł. Raczej nie będę się bawić w kręcenie. Karta ma być na PCI-Ex16. Dzięki z góry. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysep or rodzicow, babci, zony, wez kredyt i za 1100 zl udezaj w 8800gts.

Nie oplaca sie juz atakowac rodziny 7xxx, z kolei 8600xxx to kastraty jakich swiat nie widzial, no chyba ze nie mosisz grac na maxa:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukaj jakiejś 8800GTS 320. Można je wychaćyć już za ok 900 zł. Dla przykładu na allegro poszła za 900 zł. Czasami ktoś na forum może sprzedawać. Niedawno ktoś miał na sprzedaż za 850 zł więc to już całkiem malutko ;)Można próbować nówki znajść poniżej 1000zł.

Jeśli teraz kupować grafike to albo za ok 550 zł 7900GS Galaxy Coolermaster/Zalman albo za ok 1000 8800GTS.

Edytowane przez dzikidaniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci napiszę tak: sam chce zmienić swoją grafikę (też już jestem napalony na nową bardzo), ale jeszcze się trochę wstrzymam. Wkrótce ceny spadną. Jak już tyle zaoszczędziłeś to jeszcze trochę poczekaj i dozbieraj (jak pisali koledzy wcześniej) do 8800GTS 320MB. Warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekonaliście mnie :)

 

Nówke GIGABYTE GeForce 8800GTS 320MB DDR3/320bit TV/DVI PCI-E mogę mieć za 1041,21zł. Chyba warto? <_< Gigabyte'a czy coś innego?

 

Powiedzcie mi jeszcze czy mój Amacrox AX450 wystarczy? Szczytową ma 450W...

Edytowane przez s26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie karty pokroju 8800xxx różnią się nalepką producenta, kartonikiem i jego zawartością oraz ceną. Szukaj jak najtańszej i z jak najdłuższą gwarancją :)

Zasilator powinien starczyć ale niech spece od tej działki sie wypowiedzą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie karty pokroju 8800xxx różnią się nalepką producenta, kartonikiem i jego zawartością oraz ceną. Szukaj jak najtańszej i z jak najdłuższą gwarancją :)

Zasilator powinien starczyć ale niech spece od tej działki sie wypowiedzą ;)

Moja sie rozni taktami mam wersje supercklocked:P ale kupilem tylko dlatego ze taka byla:P (100zl wiecej ale czekac nie moglem dluzej..) hehe

Ale zgadzam sie, jak najtansza i jak najdluzsza gwarancja (chociaz 10 lat BFG to juz sztuka dla sztuki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja sie rozni taktami mam wersje supercklocked:P ale kupilem tylko dlatego ze taka byla:P (100zl wiecej ale czekac nie moglem dluzej..) hehe

Ale zgadzam sie, jak najtansza i jak najdluzsza gwarancja (chociaz 10 lat BFG to juz sztuka dla sztuki)

No i co z tego że fabrycznie podkręcona jak każdą można praktycznie do tego samego stopnia podkręcić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego że fabrycznie podkręcona jak każdą można praktycznie do tego samego stopnia podkręcić ;)

No i to z tego ze chialem uzupelnic twoja wypowiedz:) bo stwierdziles ze roznia sie tylko cena, kartonem i nalepka, a dla kogos kto nie kreci sa jeszcze wersje podkrecone:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...