Skocz do zawartości
Gość Bartosj

Sapphire Pure Performance Xpress 200 Pp-a9rs480

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bartosj

Witam.

Szukam info o tej płycie , jakies testy, recenzje.

Płyta w ARCHE kosztuje http://www.arche.home.pl/sklep/product_inf...84d558c09792322

tylko tam jest inne zdjęcie płty, bo ta płyta wyglada tak:

http://www.ask-corp.jp/products/MB542.html#.

Mam pytanie jak tak układy zasilani ana tej płycie, płyta nadaje sie do OC, jakie max HTT jest dla tej płytki możliwe. Płyta tania a w specyfikacji nawet sporo ma PCI, i wyglada na dobrze wykonany wyrób.

Możecie cos doradzić i powiedziec na temat tej płyty lub jakies linki, info bo cena atrakcyjna.

post-118329-1182958999_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Bartosj

Jeżeli nie musisz to nie kupuj 939.

AM2 jest sporo tańszy.

 

W czym jest tanszy ? w pamieciach chybatylko.

Ja potrzebuje płyty stabilnej taniej i z dobrym Oc, chłodzenie dobre mam , pamieci tez dobre, zasilacz ok, Wiec kupie procka, 3200 athlona i i ta mysle sapphire lekkie OC na 2500 procka i do tego 7900GS galaxy i tania przesiadka na PCI mi wystarczy.

 

Mam do sprzedania Barton2500 z podpisu

Mam do sprzedania Epoxa z podpisu

Mam do sprzedania 6800 z podpisu.

Mam do sprzedania Semprona 2200 Oc 2000MHz na 1,7V Stabilnie.

 

Jak tam oceniacie ta płyte prosze o szybkie odpowiedzi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys interesowalem sie ta plyta. Jesli mnie pamiec nie myli, to wyczytalem, ze to sie do niczego innego niz biuro nie nadaje. Zero OC itd. Jesli by chodzilo o ta plyte z "mlecznym" laminatem, to ja nie mam pytan, jest bajer, ale to nie ta polka cenowa, tu sprzedaja na bank ta na niebieskim.

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli dobrze kojarze to kuzyn ma chyba tego saphire i wcale nie tak zle htt 310 przy w miare wysokim mnozniku chyba 9 ale ogolnie lepiej poszukac to co mam w sigu czyli biostara a9a htt 420 nawet dojezdzaja ludzie na niskim mnozniku na wysokim to "tylko" 360

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...