Skocz do zawartości
yuucOm

Soldier Of Fortune 3

Rekomendowane odpowiedzi

w dwójke gralem 3 lata na necie ahh :D to byla pierwsza gra w ktora gralem przez internet :D przez 2 lata gralem z "ekipą" w BETE, a pozniej zakupilem Sof2 Gold :D z niecierpliwoscia czekam na trojke jezeli bedzie tak swietna jak swojego czasu poprzednia czesc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watpie zeby Painkiller byl budzetowka, sam fakt, ze posiadal rzadko wykorzystywanego w czasach premiery Havoka swiadczy o tym, ze troche zabulic musieli.

 

I nie chodzi tutaj wcale o reklame, bo o niektorych sie nie trabi, a sa swietne i widac pieniadze w nie wlozone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watpie zeby Painkiller byl budzetowka, sam fakt, ze posiadal rzadko wykorzystywanego w czasach premiery Havoka swiadczy o tym, ze troche zabulic musieli.

 

I nie chodzi tutaj wcale o reklame, bo o niektorych sie nie trabi, a sa swietne i widac pieniadze w nie wlozone.

Na Far Cry'a nikt nie czekał a jaki był, tego nie trzeba mówić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OBYM SIĘ MYLIŁ- ale zważywszy na fakt, że obecne giercowe "highy" oscylują w granicy 6.5GB SOF3 z jego "nyndznymi" 2.6GB kiepsko wróży... Czyli jednak "budżetówa" dodawana do gazet? Szkoda by było zmarnować TAKI potencjał... OBYM SIĘ MYLIŁ... Wszak "size not always doesn't mater" ;-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś napisze czy to zwykłe strzelanie czy wprowadzili coś nowego. Jedyneczke była dobra ,ale ostatnie SOF mi nie przypadł do gustu. Może ten mnie zaciekawi. Po za tym bezmyślna łupanica ,ale z dobrym gameplay'em ( + systemem obrażeń :blurp: ) nie musi być zła.

 

 

Tez mi sie tak wydaje sof3 cod4_pl i nfs_ps no po prostu nie ma w co grac :)

 

Dokładnie , bo akurat nfs_ps to taka wspaniała gra jak Fifa 2K8 i cała reszta znakomitości od EA ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to mi chodzi :)

Ja niestety na laptopie za bardzo pograć nie mogę, ale w sumie jeśli chodzi o tą grę to w zasadzie zależy mi jedyne na szczegółowych modelach postaci.

Szukałem jakiegoś pliku konfiguracyjnego w folderach, ale niestety nic :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...