Skocz do zawartości
yuucOm

Soldier Of Fortune 3

Rekomendowane odpowiedzi

Gra jest baaardzo słaba, na najwyższym poziomie można biec prosto przed siebie i nie zwracać uwagi na przeciwników, i tak nie będą w nas strzelać. W multi jakoś tak pusto na serwerach.

 

W dodatku chodzi tragicznie, gdy w coda jako tako działam na 1024x768 z aax4 to tu na 800x600 mam klatkowanie i nienaturalny obrót wokół własnej osi (raz przyspiesza, raz zwalnia).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, odpaliłem na chwilkę, i stwierdziłem, że mimo braku zmiany jakości gra wygląda i chodzi świetnie :) Ale faktycznie, gdyby wyszła trochę wcześniej, czyt. 2-3 miechy temu to by można w nią grać, a tak to CoD4 i Wiedźmin - jest w co grać, czekam jeszcze aż kupie Crysisa i będzie chyba komplet. Jak te gry przejdę wezmę się na poważnie za SoF 3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde :] jedynkę sofa przebiegałem z pistoletem 4 fun,, gra była kozacka ;] 2 też nie była zła ale już w pamięć nie zapadła szczególnie.. i teraz mówicie że 3 ląduje w klasie budget ... GRR :]

już mi kiedy legendę podeptano - vitcong1.. klimat "zaraz mnie ktoś zabije" nie do pobicia a potem part 2 wygladający jak tani port z nintendo.. ehh :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ,bez urazy

To bardzo dobra gra jest ;) ale jak na rok 2003 no moze poczatek 2004 ! ! !

 

W 2007 bynajmniej Ja wymagam troche wiecej .

 

Kiedys w swoich czasach SoF byl przebojem ,

potem SoF2 troche odstawal od najlepszych gier swojego okresu

SoF3 to jakies czasowe nieporozumienie , chyba im gdzies ta produkcja stanela

z 2-3 lata temu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też mam dzwine odczucia ;p. Szkoda ze ten sof został potraktowany jako low-budżet game ;p

A tak btw

W 2007 bynajmniej Ja wymagam troche wiecej .

bynajmniej = wcale a nie bynajmniej =! przynajmniej. To tak na przyszłość bo bardzo dużo userów robi ten bład :P. http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=6119

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, dla mnie grafika to nawet ujdzie. Jest oczywiście masa niedoróbek ale mi osobiście jakoś to zbytnio by nie przeszkadzało gdyby...

 

...nie reszta gry ;/

 

Raz fabuła - już ta w Portalu jest ciekawsza ;]

 

Dwa - kompletny jak dla mnie brak atmosfery podczas przechodzenia misji. Nie budują jej ani jakiekolwiek wstawki filmowe, ani muzyka, no dobra coś tam w tle rzempoli ;[

 

Trzy - pierwszą częścią byłem zachwycony głównie ze względu na system obrażeń. Tutaj mamy jego mutację - praktycznie każdy headshoot kończy się ścięciem ;[

 

Cztery - druga misja gdzieś w Azji (hmm). Ludki pojawiają się na tych mostkach nie wiadomo skąd.

 

Dalszych błędów nie napotkałem bo już nie chce mi się grać ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to i ja kładę.. krzyżyk :P na tej grze

 

obrażenia rzeczywiście słabsze niż w 1 :]

grafa - wymagający nie jestem było bo okej,, ale -> faul na grafice,, x800gto jakoś sobie radzi w 1024x640 (co to w ogóle za rozdzielczość jest :P)

 

czuć od gry taniość.. misja w dżungli przypomniała mi klimat.. wspomnianego wcześniej vietconga. Kurde czy tak trudno zrobić dobrą grę ? tam grafika była .. wcale, a czuło się że żółtek może strzelić pierwszy. i jeśli strzelił kończyło się to nieciekawie ;)

tutaj na hardzie przeszedłem wioskę bez dźwięku rozmawiając prze telefon ;)

 

szkoda że tak potraktowano ten tytuł

 

taki bug - po alt tab lub zmianie rozdzielczości tylko reload misji/punktu bo ekran czarny

Edytowane przez forest kila zbila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jedynce był duuużo lepszy model obrażeń, przede wszystkim strzelanie z jakiegokolwiek SMG w typa powodowało przeszywanie ciała przez kule i gościu fajnie tańczył tu skończy się przecięciem kolesia jakby się z minigun'a strzelało, beznadziejnych przypadków modelu obrażeń można by jeszcze wiele wymienić. Klimat brak w jedynce wiadomo było o co chodzi w misji co trzeba zrobić, misja na Syberii, Irak z Saddamem na celowniku snajperki, wiele by można wymieniać bo każda misja miała swój wyjątkowy, niepowtarzalny, świetny klimat i masakrowała grywalnością w SoF3 dostaje się beznadziejne misje w których nie wiadomo o co chodzi po co tam jesteśmy. AI toż w jedynce jakieś nie było może super, ale było no i snajperka miała sens gościu stał daleko to się go ze snajpy ściągało, a tu nie da rady bo nawet jeśli gościu jest kilometry od gracza to i tak zawsze on dojrzy ciebie pierwszy i fakt można użyć snajperki, ale dlaczego zawsze wtedy kiedy jestem już pod ostrzałem, w SoF 1 wybiegali po lufy, ale nie tak bezmyślnie i beznadziejnie jak w SoF3 do przodu i zawsze z uliczki wybiegają kolejne ofiary. O multi nie wspomnę bo i po co lepiej zagrać w jedynkę lub dwójkę gdzie przynajmniej szlag człowieka nie trafia, jak można było zjeb... tak świetny tytuł. Activision wstydźcie się bo zepsuliście legendę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest Activision tylko Activision Value, oni są jakby na najniższym szczeblu, robiątylko niskobudżetowe gry:

 

http://www.activisionvalue.com/

 

Każda gra jaką miałem od nich to dno, na ich forum grzmi od niezadowolonych użytkowników, nie wypuszczają patchy itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się ta gra podoba. Rewelacyjna jest misja, w której gonisz za kolesiem po podziemnych parkingach. Ogólnie gra ma ładną grafikę, niezłą muzykę i całkiem niezłą grywalność. Po opiniach w tym wątku myślałem, że to będzie całkowita kaszana ale mile się rozczarowałem. Nie jest to do końca SOF jakiego bym sobie życzył ale mimo wszystko jest to dość fajna i warta zagrania gierka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z ta grqa , moj sprzet to Radeon 3850 512mb ddr3 , amd athlon 64x2 4000+ , 2 gb rAM , plyta ABIT an-m2, dtsk 160 gb sata, gra zaraz po zaladowaniu mijsji przycina na chwile , potem tak jakby sie rozkreca i dalej chodzi plynnie , probowalem juz bawic sie ustawieniami karty i nic , na niajnizszych to samo na full to samo , gra nie tnie sie gdy jest duzo akcji i wybuchow tylko wlasnie zaraz po zaladowaniu mapy , badz checkpointu , u kumpla na laptopie gf 8600 ,core 2 duo , 2 g ramu chodzi ladnie bez zadnego przyciecia , wylaczylem funkcje v sync na karcie i torche sie poprawilo chociaz i tak przymula lekko , myslalem ze to wina dysku ( na poczatku gre odpalalem na starej 80 ide ) ale nic z tych rzeczy , czy grafika jest trefna ?? czy moze zasilacz za slaby ( 400W z obudowyI-Box )?? a moze jeszcze cos innego , jesli macie jakies pomysly to prosze piszcie bo irytuje mnie to zacinanie , sterowniki mam najhnowsze Catalysty , instalowane na czysty system .

Edytowane przez naczelnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I specjalnie odświeżyłeś temat by o tym napisać? Wszyscy co się troszkę orientują w świecie gier wiedzą od dawna że to gniot. Niestety od tego czasu niewiele się zmieniło. Tytuły warte uwagi można policzyć na palcach jednej dłoni. Widać, że Developerzy lecą na kasę. Gracz przeszedł na drugi plan. Może troszkę dramatyzuję, ale coś w tym jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...