Skocz do zawartości
ORYNEK

Jak Skontakotowac Sie Z Adminem?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem. Jakis czas temu przyjechalem do Sheffield. Chcialem miec kontakt z rodzina wiec wzialem laptopa w nadzieji ze znajde jakas siec WiFi. Okazalo sie ze w okolicy sa 3 sieci, ale prawdopodobnie to jacys prywatni admini. Pytalem w okolicznych sklepach komputerowych i mowili ze w okolicy nie ma zadnych dostawcow bezprzewodowego netu. Zauwazylem ze jedna z tych 3 sieci jest niezabezpieczona. Polaczylem sie do niej i ku mojemu zdziwieniu mialem internet :) Tak sie cieszylem prze okolo tydzien. Potem siec zostala zabezpieczona (WEP) i koniec surfowania. Teraz sie tak zastanawiam... jak sie skontaktowac z adminem tej sieci. Moze jezeli faktycznie jest to jakis koles (RAHMAN) to moze by mi pozwolil sie podlaczyc za mala oplata. Teraz sytuacja wyglada tak ze mam sygnal bardzo dobry... jak proboje sie polaczyc jestem proszony o klucz sieciowy... wpisuje byle co... lacze sie lacze i staje na tym ze "ograniczona siec lub brak lacznosci". Wtedy widze ze wysylam i (wiele mniej) odbieram pakiety. Jednak oczywiscie nie mam netu. Po chwili i tak jestem wyrzucany z sieci. Prosze mocno jezeli ktos wie jak sie skontaktowac to niech mi apisze tez na orynek(at)o2.pl Poczte moge odebrac na komorce a na necie jestem bardzo rzadko. pozdrawiam serdecznie i z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niepedagogiczne, ale masz 2 wyjscia:

wlamac sie i pogadac online

albo znalezc tego pana i pogadac na zywo. A jak masz bardzo mocny sygnal to daleko nie powinienes szukac :)

hehe... no tak... ale jak sie wlamac i pogadac online? :D opisz mi to jak mozesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy jaka masz karte... Jesli mozesz ja przelaczyc w tryb promiscuous mode(lapie wszystkie pakiety jak leci) to mozesz złamać klucz WEP, nastepnie podpieprzyć MAC i zostawic kolesiowi plik txt w dokumentach udostepnianych liczac, ze czasem tam zaglada.

 

Jak nie masz takiej mozliwosci to nie wiem... Pozostaje Ci chodzenie z NetStumblerem i laptopem i szukaniem zrodla sygnału. Jak nie uzywasz jakiejs zewn antenki mocniejszej od tych 5dbi to to bedzie jakies 200-300m od Ciebie :)

 

Ewentualnie spraw sobie jakas extrahiperduper mocna antene i licz, ze zlapiesz jakas inna siec bez zabezpieczen :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...