Skocz do zawartości
KwiateK

Malowanie obudowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam pewien problem. Chcę sobie przemalować moją nudną, białą (właściwie to juz żółtą) obudowę na jakis fajniejszy kolorek (np. niebieski - moj ulubiony). Jakich farb powinienem do tego użyć????? Proszę o dokładny opis (co? jak? do czego? i ZA ILE?? ;)). Wiem tylko tyle, że pomalowanie zwykłym spray'em to nie jest dobre rozwiązanie... Przód obudowy mam plastikowy, a boki są z blachy (tak chyba wszyscy maja ale napisalem dla pewnosci ;)) Pomóżcie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm topic zaraz zostanie zamkniety

 

jezeli chodzi o malowanie budy , to radze zeszlifowac dokladnie stara farbe, pokryc porzadnym gruntem , podkladem a pozniej normalna farba (spray) , reed ostatnio pisal ze dobra jest farba do malowania felg ale radze SZUKAC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ze dwa posty i bedzie "czytaj... szukaj" To juz gdzies tu bylo nie tak dawno (wiem bo czytalem). Nawet cos pisali o rodzajach podkladow na plastik i metal.

Poszukaj dokladnie, to znajdziesz na sto procent tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...