Skocz do zawartości
DamSx6

Mcdonald

Rekomendowane odpowiedzi

cola w proszku? pierwsze słysze - od kiedy? :blink:

mało kto o tym wie xD a Ty myślisz że co, transportują tak te litry coli do fastfoodów? a przyjżyj sie dokładnie jak z dystrybutora leci napój na samym początku są 2 rurki, z jednej leci woda z drugiej coś co trzeba rozcieńczyć, co wcześniej było w proszku an dodatek. Moja mama tym handlowała kiedyś przez moment i próbki dostałą xD + porównaj ilosć gazu tej z butelki a tej z tej maszyny. Jak byłem w złotych tarasach w jakimś subwaylunch czy coś O_O facet do mnie, "momencik, woda sie skończyła" a zamówiłem cole xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może jeszcze bułki mają z proszku??

bułki normalne, trzymane rok w lodówce w magazynie i odgrzewane, tak być musi bo obniżają koszta, w interesach nie ma miejsca na sentymenty, mcd to de facto byle żarko ale jakie smaczne ! xD

 

mcdonald to jedna z 10 najbardziej dochodowych korporacji zaraz za coca colą, intelem i toyotą

 

PS: mięso to odpady, resztki, które są mielone i wychodzi kotlecik

 

to nie zaszkodzi człowiekowi, uważać tylko trzeba na swój cholesterol ...

Edytowane przez wirion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strefa dobrych cen zdrożała :( z 2zł na 3 zł :| A 4 dni temu jak byłem to jeszcze normalnie po 2 zł . Teraz to już nie mam po co odwiedzać mc :(

Gdzie dokładnie?

 

 

 

Ja wczoraj zjadłem potrójnego whoppera za 12zł i napchałem się jak zły! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ja zwykle biore sobie zestawik 2x chees, fryteczki i mcflurry albo szejk czekoladowy. Nie najem sie tym za bardzo ale smaczne [;. I to wszystko w mcdrive'ie, jadac samochodem mozna na luzie sobie to pochłonąć w przeciwieństwie do np. BigMaców czy Wieśmaców [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze kola w proszku jest i ja rozpuszczaja i gorzej smakuje jak z butelki

Skad wziales ten pomysl? Kola jest przychodzi w koncentratach i jest mieszana z woda, ale to nie jest zaden proszek! Pracowalem w multipleksie przez 1 rok i sie tych tankow troche nanosilem. Zwykly koncentrat... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koncentrat wcześniej z proszku, chyba ze coś zmienili to niewiem jak teraz, takie proszek prawie w ręku miałem kiedyś, z resztą pisałem jak wyżej,

 

ale co nie zmienia faktu ze rozcieńczać z wodą, ble, choć w samku jest ok niby i zawsze cała pije xD

 

 

PS: to tak jak z szynką ze sklepu w której tylko 30% to mięso xD (to potwierdzone, matka ma firme co handluje tym czymś co stanowi 70% xD )

Edytowane przez wirion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ładnie masz mi wystarczą 2 czisy+sałatka za 2 zeta , lub 3 i jestem full.

:o no to ty ladnie masz, zaoszczedzisz przynajmniej :)

 

Ja 4 - 6 czisow, zaleznie od tego jak bardzo glodny jestem biore jeszcze jakas salatke lub big'a + do tego obowiazkowo duza cola.

 

Tyle ze po 2 - 3 godzinach uczucie najedzenia odchodzi po takim jedzeniu.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Frytki i czizburger + kola... mniam!

Wszystko poza frytkami i cola jest malo szkodliwe w twoim posilku ;) . Obejrzyjcie sobie film Super size me. Odrazy wszystkim zacząłem prawić mądrości na temat mala, a sam na to patrze z obrzydzeniem, mimo iz jest smaczne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ładnie masz mi wystarczą 2 czisy+sałatka za 2 zeta , lub 3 i jestem full.

To co ty masz 1,50 wzrostu i 30kg wagi? :blink: :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co ty masz 1,50 wzrostu i 30kg wagi? :blink: :huh:

190 cm i 100kilo wagi-wyhodowanej dzięki fast foodom:) a najlepsze jest to , ze odzywiam się praktycznie tylko w fast foodach i jestem zdrów jak ryba :razz: tak wiem zajebisty jestem :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem mały lubiłem chodzić do maca, ale teraz kupuję tam tylko lody i shake'i. Czasami, gdy długo nic nie jadłem, wrzucę na ząb jakąś bułę.

 

Ale i tak wolę hot dogi z Ikei za złotówkę. ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko poza frytkami i cola jest malo szkodliwe w twoim posilku ;) . Obejrzyjcie sobie film Super size me. Odrazy wszystkim zacząłem prawić mądrości na temat mala, a sam na to patrze z obrzydzeniem, mimo iz jest smaczne :)

nie porównuj maca ze stanów do naszego, a poza tym u nas 3 czizy to może jak jeden u nich (mały) :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie porównuj maca ze stanów do naszego, a poza tym u nas 3 czizy to może jak jeden u nich (mały) :damage_wall:

Na jakiej podstawie tak myślisz? (dowody)??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mcdonald to jedna z 10 najbardziej dochodowych korporacji zaraz za coca colą, intelem i toyotą

ale ta korporacja zarabia na nieruchomościach a nie na hamburgerach ;p ma ich więcej niż kościół katolicki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie porównuj maca ze stanów do naszego, a poza tym u nas 3 czizy to może jak jeden u nich (mały) :damage_wall:

To jakie rozmiary i masę mają czisy z usa? Może spece z maka mają jakies nieaktualne dane?

 

USA:

http://www.mcdonalds.com/app_controller.nu...ion.index1.html

 

PL:

http://www.mcdonaldsmenu.info/ourmenu.jsp

 

Pieprzysz głupoty za przeproszeniem...

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakie rozmiary i masę mają czisy z usa? Może spece z maka mają jakies nieaktualne dane?

 

USA:

http://www.mcdonalds.com/app_controller.nu...ion.index1.html

 

PL:

http://www.mcdonaldsmenu.info/ourmenu.jsp

 

Pieprzysz głupoty za przeproszeniem...

 

yy widziałem to wiem co mówię? :-|

 

oczywiście jeden powiększony to jak 3 nasze, źle napisałem, poza tym w macu tam mało kto je ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

190 cm i 100kilo wagi-wyhodowanej dzięki fast foodom:) a najlepsze jest to , ze odzywiam się praktycznie tylko w fast foodach i jestem zdrów jak ryba :razz: tak wiem zajebisty jestem :lol2:

100 kilo w twoim wieku? I ty to nazywasz "zdrów jak ryba"? Radziłbym zajrzeć do tematu o suszonej kiełbasie i odstawić fastfoody na bok :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mówicie że ich 1 buła to 3 nasze a badania, które opublikowano w TV ostatnio mówią, że w PL fastfoodach jest najwięcej tłuszczu.

 

tyle co słyszałem, po za tym w USA to nie jest jakiś wypad na chessa po drodze ale normalne codzienne żarcie lunch czy coś, ilosci tam spozywane są znacznie większe

 

a najlepsze np na filmach w USA: poproszę 4 burgery, 2xfrytki, saąłtki etc a i dietetyczną cole bo dbam o linie xD

 

od ost posta była 3x w mcd lol xD

Edytowane przez wirion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maja ludziska Fantazje

 

Cola z proszku

 

 

Cola, Pepsi itp z automatu to zawsze woda+ extrakt

Extrakt dostarczaja zazwyczaj w takich metalowych tubach , jak duuuzy Termos .

Wiem bo brat mial pizzerie/snack bar w wawie pod poniatowszczakiem .

Mozna bylo przy tym automacie pokombinowac i zaservowac sobie pepsi z podwujnym extraktem

wtedy to byl napoj zajebioaza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...