Skocz do zawartości
DamSx6

Mcdonald

Rekomendowane odpowiedzi

bjkuba jeśli chodzi ci o big tasty bekon to ja go spróbowałem. Najgorsza kanapka w MC :lol: Bekon smakuje jak jakaś podeszwa, ten żółty sos też ma dziwny smak. Ogólnie nie polecam tej kanapki :lol:

Zdecydowanie najgorsza. Jedyna rzecz w mcd, której nie dojadłem. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem tydzien temu we wrocku w Magnolii i poszedlem z ciekawosci do BurgerKinga. Wciagnelem potrojnego whoopera + duze frytki + duza cola, i musze powiedziec ze bylo to najlepiej wydane 18zl w moim zyciu... wielkosc tego burgera jest poprostu masakryczna... pychaaaaaa!!!

Dołączona grafika

Edytowane przez Neon69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Szwajcarii też spróbowałem whoopera(podwójnego) i mcdonald w porównaniu z tym to parodia.Smak mięsa w burgerkingu jest dużo lepszy. Czuć w nim taki jakby aromat grilowania (swoją drogą teraz się zastanawiam skąd on się tam mógł wziąć ;-) ) przez co kanapeczka jest dużo lepsza. Poza tym mięso w mcd smakuje jak jakaś papka. Bigmac ma chyba o 1/3 mniejszą średnicę niż double whooper. W mcd jem tylko jak głodem przymieram a ne chce mi się dalej z domu wyskoczyć. Nieee lubieeee... ;-)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Royal wrócił pojedynczy i dołożyli jeszcz powójnego. Co do md oferta śniadaniowa jest pyszna , o wiele lepsza od normalnej. Uwielbiam mc muffin np jajko deluxe i kiełbasa deluxe uwielbiam te sosy i to mięso, bułeczki pycha, Również tosty i tortilla śniadaniowa syci , imho oferta śniadaniowa bije tą normalną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuć w nim taki jakby aromat grilowania (swoją drogą teraz się zastanawiam skąd on się tam mógł wziąć ;-)

jak to skad? pewnie jakis nowy ester odkryli :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuć w nim taki jakby aromat grilowania (swoją drogą teraz się zastanawiam skąd on się tam mógł wziąć ;-) )

Nad tym pracuja fabryki smakow :wink: Swoja droga to jest to spora galez przemyslu. Prawie wszystko zawiera sztuczne substancje smakowe. Jako ze zawodowo oceniam lokale z jedzeniem to niektorzy kucharze mi sie zwierzaja :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczcie mi. Jak można jeść Fast food'y? Przecież to jedzenie jest takie niezdrowe. Zatruwacie sobie organizm i przy okazji wyrzucacie kase do kosza. Dlaczego tak jest? Wiem, że wszystko jest dla ludzi.

juz ci tlumacze.

wchodzisz sobie do takiego McD, po 15minutowym staniu w kolejce zamawiasz za 2-3zl cheesburgera. Siadasz, rozpakowujesz cheesa, otwierasz usta, robisz gryza. Żujesz, polykasz. na tym polega jedzenie fastfoodow!

ja osobiscie nie korzystam z takiego jedzenia, jedynie okazyjnie raz na 2 tygodnie zjem kebab ze znajomymi, staram sie jesc zdrowo ;] dzisiaj sobie na obiad pichce makaron ryżowy z kurczakiem i warzywami (mniam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz ci tlumacze.

wchodzisz sobie do takiego McD, po 15minutowym staniu w kolejce zamawiasz za 2-3zl cheesburgera. Siadasz, rozpakowujesz cheesa, otwierasz usta, robisz gryza. Żujesz, polykasz. na tym polega jedzenie fastfoodow!

(...)

Powiedzmy, że to było śmieszne :mur:

Nie wiem czemu, ale mnie zawsze coś odpychało od fast foodów. Raczej to nie były uwagi mamy na temat zdrowego jedzenia. Po prostu, gdy widziałem hamburgera w McDonaldzie itp. itd., to mnie aż żołądek bolał.

No ale każdy ma prawo do własnego wyboru i wyrażenia własnego zdania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...