Skocz do zawartości
DamSx6

Mcdonald

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe, tak. Tyle tylko, ze "hamy so wszedzie" i nie ma sensu wieszac psów na mcdonaldzie. W chinskich knajpach podobno wielokrotnie uzywaja jednorazowych sztuccow, co gorsza słabo je domywajac .. itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez słyszałem ze plują do hamburgerów ja nie polecam jedzena w mc'donaldzie może i jest dobre ale ma bardzo duzo kalorii :angry: lepiej zjesc czekolade(około 200kcal) niz hamburgera(około 500kcal) :mur: :

 

a ja słyszałem, że plują na mięso w sklepie...

 

kalorie nie mają tutaj nic do rzeczy (tylko węglowodany.) a hamburger z McDonald'sa ma 250 kcal jeśli chcesz już wiedzieć (jest to wszystko podane na karcie, na miejscu zawsze dają tabelę z kaloriami)

 

czekoladą bardziej się spasisz niż tym hamburgerem

 

 

PS

co do Maca weźcie sobie kanapkę Kurczak Premium, spoko pieczywo tam jest i duży kawałek kurczaka + sos majenozowo-musztardowy (albo coś takiego) i sałata z pomidorem, tak to wygląda:

 

Dołączona grafika

Edytowane przez stranded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano zawitałem do Burger kinga gdzie wszamałem max kinga w zestawie z sałatką i krążkami cebulowymi a wieczorkiem do maca gdzie zjadłem zestawik mcroyal z sałatką. Wnioski o wiele bardziej mi burger king wchodzi , mięsko , bułka jakby świeższa w BK , ser lepszy. Sałatka garden w BK również lepsza od tej małej w MD jest dodatkowo kukurydza i mają lepsze sosy sałatkowe (swoją droga ziołowy jest wypasiony) .

 

Za to uważam , że oferta śniadaniowa w macu jest bardzo ok.

Edytowane przez feluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd wogóle takie książeczki ci ludzie załatwiają bo pamiętam że kilka razy znajomu mi dawali ale skąd biorą to nie mam pojęcia.

Osobiście znalazłem parę sztuk w skrzynce na listy ;>

Pewnie McDonald najmuje ludzie do roznoszenia a oni na Allegro ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie te książeczki to samo zło:P , bo dzięki temu można mieć dwa hamburgery np; 5zł taniej to jedni ludzie mogą pomysleć,że jak 5 zł taniej to najlepiej kupić jeszcze jednego hamburgera i być........jeszcze grubszym:D :damage_wall: .

 

 

 

 

ps: przepraszam wszystkich fanatyków jedzenia haaamburgerów:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze 2 lata temu jedzac w szczecinskim maksyfie frytki znalazlem muszki owocowki usmazone razem z frytkami, oddalem i bezproblemowo zwrocili kase przepraszajac, obiecalem sobie wtedy ze nie tkne wiecej tego #@%$^!&* .... Miesiac temu w szczecinskim galaxy w maksyfie zamowilem salatke warzywna za 3zl + jakiegos tam makkurczaka... jem jem jem a tu w salatce szczypawica, do tego ŻYWA!!! Geba mi poczerwieniala ze zlosci, poszedlem do obslugi i pokazalem, oczywiscie oddali mi kase przepraszajac niemal na kolanach byle nie robic awantury, nie zrobilem awantury ale teraz juz naprawde nie tkne wiecej nigdy fast-syf-zarcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze 2 lata temu jedzac w szczecinskim maksyfie frytki znalazlem muszki owocowki usmazone razem z frytkami, oddalem i bezproblemowo zwrocili kase przepraszajac, obiecalem sobie wtedy ze nie tkne wiecej tego #@%$^!&* .... Miesiac temu w szczecinskim galaxy w maksyfie zamowilem salatke warzywna za 3zl + jakiegos tam makkurczaka... jem jem jem a tu w salatce szczypawica, do tego ŻYWA!!!

ja bym pawia puścil :lol2: szczególnie w sytuacji, sam na sam ze szczypawicą w sałatce :lol: ....od razu miałbym mysli że najadłem się ich kilka przed znalezieniem tej "jedynej" :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym pawia puścil :lol2: szczególnie w sytuacji, sam na sam ze szczypawicą w sałatce :lol: ....od razu miałbym mysli że najadłem się ich kilka przed znalezieniem tej "jedynej" :wink:

Oj tam, bialko jak bialko :)

 

Pamietajcie, ze kazdy produkt naturalny (groszek, marchewka w puszcze itp.) moga zawierac pewne ilosci zywych zwierzatek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze 2 lata temu jedzac w szczecinskim maksyfie frytki znalazlem muszki owocowki usmazone razem z frytkami, oddalem i bezproblemowo zwrocili kase przepraszajac, obiecalem sobie wtedy ze nie tkne wiecej tego #@%$^!&* .... Miesiac temu w szczecinskim galaxy w maksyfie zamowilem salatke warzywna za 3zl + jakiegos tam makkurczaka... jem jem jem a tu w salatce szczypawica, do tego ŻYWA!!! Geba mi poczerwieniala ze zlosci, poszedlem do obslugi i pokazalem, oczywiscie oddali mi kase przepraszajac niemal na kolanach byle nie robic awantury, nie zrobilem awantury ale teraz juz naprawde nie tkne wiecej nigdy fast-syf-zarcia.

 

przynajmniej świeża sałatka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze 2 lata temu jedzac w szczecinskim maksyfie frytki znalazlem muszki owocowki usmazone razem z frytkami, oddalem i bezproblemowo zwrocili kase przepraszajac, obiecalem sobie wtedy ze nie tkne wiecej tego #@%$^!&* .... Miesiac temu w szczecinskim galaxy w maksyfie zamowilem salatke warzywna za 3zl + jakiegos tam makkurczaka... jem jem jem a tu w salatce szczypawica, do tego ŻYWA!!! Geba mi poczerwieniala ze zlosci, poszedlem do obslugi i pokazalem, oczywiscie oddali mi kase przepraszajac niemal na kolanach byle nie robic awantury, nie zrobilem awantury ale teraz juz naprawde nie tkne wiecej nigdy fast-syf-zarcia.

moze w szczecinie juz tak mają te mcd -_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałem im 1 szansę: kawa duża - nawet ja tego nie potrafię zepsuć.

Efekt: Ultracienka... Nie wiem ile tam kawy sypią ale ich Espresso to pewnie moc mojej słabej rozpuszczalnej Nescafe ~.~

 

W KFC to się jeszcze da Zingera przełknąć ale sam widok takiej ilości tłuszczu odbiera apetyt :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dziś dostałem w MCD te książeczki, i z kumplami pojechaliśmy do mcd, 4 zestawy powiększone big mac 37zł plus inne, nas było 4, a np bigmaców samych 6, frytek, 12 nuggestów, cole, ranyś alem żem sie nażarł.....

 

PS: w jednym mcd sie dostało w 2 wykorzystało, a żarko dobrze po saunie nam wchodziło :D

Edytowane przez wirion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się ostatnio wkurzyłem bo sobie zamówiłem jakąś tam specjalną kanapkę (Z tych co tylko jakiś czas są w ofercie, a potem je zmieniają) i na obrazku była monstrualnie wielka, a jak dostałem ją do ręki to miała średnicę mniejszą od cheesburgera. Ech... ;-)

 

PS:

http://pl.youtube.com/watch?v=mYyDXH1amic

http://pl.youtube.com/watch?v=QVtT3o7o-gU

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiesz, ciężko żeby dali ci kanapkę o średnicy metra... bo taka właśnie jest na obrazku :P

 

w celach eksperymentalnych, by dowiedzieć się co oni takiego z tym jedzeniem robią, zatrudniłam się w macshicie ]:>

 

i ze smutkiem stwierdzam, że nie plują, nie podnoszą z ziemi i nie spermią do szejków :/

wogle zero zabawy

 

jedyne co to przeciągają czasy trzymania kanapek (powinno się je wyrzucać po 20 minutach)

Edytowane przez aurel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiesz, ciężko żeby dali ci kanapkę o średnicy metra... bo taka właśnie jest na obrazku :P

 

w celach eksperymentalnych, by dowiedzieć się co oni takiego z tym jedzeniem robią, zatrudniłam się w macshicie ]:>

 

i ze smutkiem stwierdzam, że nie plują, nie podnoszą z ziemi i nie spermią do szejków :/

wogle zero zabawy

 

jedyne co to przeciągają czasy trzymania kanapek (powinno się je wyrzucać po 20 minutach)

Ale w mojej wyobraźni to wszystko inaczej wyglądało i czuję się oszukany. ;-)

Poza tym ostatnio porównywałem McTasty "żywego" i z plakatu i zauważyłem takie różnice:

Na plakacie bułka była bardziej wypukła miała ładniejszy kolor i błyszcała

Rodzaj sałaty użyty na zdjęciu i w kanapce był całkiem inny.

Na plakacie były 2 plasterki sera. W kanapce 1

Ilość pomidora.

Mięso z plakatu było coczyste ładne i grube. Na żywo wyglądało na suche i zwiędłe.

 

Dobre było więc nie narzekam, ale jednak są te szczeguły. ;-) Z resztą po co ja to udowadniam i tak wiadomo, że na obrazkach zawsze było ładniejsze niż w rzeczywistości.

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...