Skocz do zawartości
DamSx6

Mcdonald

Rekomendowane odpowiedzi

A ja ostatnio którys raz z koleji zamowilem mc royala, ostatnio tez jadlem big mac'a i stwierdzam że lipne bułki dają do tych hambugsów. Kiedys te bułki były ciepłe i mięciutkie, a teraz co kanapka to po pierwsze:

 

- nie rozpuszczony ser (albo LEDWO przytopiony) - tak ma być?

- co najgorsze: sucha bułka...nie grilowana, nie podgrzewana w mikrofali. Kiedys tak nie było. Kiedys cały hamburger był cieplutki i miękki a teraz robią syf...tyczy sie to zarówno arkadii w warszawie - jak i mc'dona na rogu marszałkowskiej i swietokrzyskiej...lipa.

 

Uderzam tylko do burger kinga - bo jesli chodzi o hambugsy to faktycznie jest king :D

Niedługo w arkadii się burger king otwiera - jupi kaj jej młoda foka.

 

P.S - nie jestem gruby a jem za trzech =]

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na plakacie bułka była bardziej wypukła miała ładniejszy kolor i błyszcała

Rodzaj sałaty użyty na zdjęciu i w kanapce był całkiem inny.

Na plakacie były 2 plasterki sera. W kanapce 1

Ilość pomidora.

Mięso z plakatu było coczyste ładne i grube. Na żywo wyglądało na suche i zwiędłe.

Drewno, plastik, lakier i photoshop czynia cuda ;) Jesli uwazasz, ze w reklamach ogladasz cos, co jest jadalne, to grubo sie mylisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drewno, plastik, lakier i photoshop czynia cuda ;) Jesli uwazasz, ze w reklamach ogladasz cos, co jest jadalne, to grubo sie mylisz ;)

Bybym głupi jakbym tak myślał. Ja po prostu lubię takie rzeczy mcdonaldowi wypominać i obarczać ich winą za zło całego świata. ;-) Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

w arkadii wszystko jest gorsze niż w innych... longery byle jakie, twistery byle jakie, czizy byle jakie, inne kanapki tak samo... jedyne co jadłem dobrego z tej części to tortilla z mcd. Nie lubię jej ale była tak zrobiona jak powinna być a nie byle jak <_<.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bybym głupi jakbym tak myślał. Ja po prostu lubię takie rzeczy mcdonaldowi wypominać i obarczać ich winą za zło całego świata. ;-)

kobietom też można to wypominać :rolleyes:

 

apo5

bułka hamburgera ciepła? oczywiście, jak jesz świeżego to zawsze jest ciepła..ba! gorąca. ale jak można robić takie zło jak bułka z mikrofali? :mad: :blink: powinni za to karać XD (w kiepskich barach się tak bułki grzeje albo i nawet kebaby)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drewno, plastik, lakier i photoshop czynia cuda ;) Jesli uwazasz, ze w reklamach ogladasz cos, co jest jadalne, to grubo sie mylisz ;)

Nie koniecznie. Do reklamy kawy, używa się coli i płynu do mycia naczyń, natomiast do lodów, ziemniaki ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie. Do reklamy kawy, używa się coli i płynu do mycia naczyń, natomiast do lodów, ziemniaki ;]

To jest dosc oczywiste, trudno byloby zrobic kawe z drewna :P

 

A tak BTW "niekoniecznie" piszemy razem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mcd...

jedzenie tam, hmm...jedyne co maja naprawde dobre to kanapki z kurczakiem,, reszta jest malo apetyczna. do tego cena jedzenia tam... zeby sie dobrze najesc musialbym zjesc ze 3 takie mc chickeny, co daje razem prawie 21zl, a w innym miejscu za 9zl mam taki kebab ze hoho^^

wole kebab w moim malym miasteczku niz jedzenie z mcd :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce na wasze szczęście tak jest (jak na razie ;-) ) ale ja w mojej alpejskiej dziurze najlepiej wychodzę finansowo na jedzeniu w mcd. :| Kebaby w PL są duże, pyszne, wspaniałe i sycą (Bla-Bla Kebab w Kętach :D ), a tutaj drogie są i przy tym mięso w nich to jakaś parodia. Smakuje jak słona upieczona skóra, a wygląda jak spalone obierki od ziemniaków. Już wolę te nekro-burgery od klauna ronalda macdonalda. 3 cheesy i jestem happy. ;-)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj poszedłem na żywioł i wziąłem krewetki z sosem koktailowym. :D Nigdy więcej. W krewetkach panierki było więcej niż krewetek, a w panierce więcej tłuszczu niż panierki. ;-)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie gdyby nie Tortilla i Kurczak Premium to nie bylo by tam co jesc.

Odnosnie sporu Mc vs Kebab bar to nie porownujmy Mcszamba z perfumeria jak to o. Dyrektor mawia ;)

Jak sypia wam frytki to uwazajcie czy nie sypia z przegrodki "OK" bo dostaniecie zeszloroczne zamiast swiezych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest dosc oczywiste, trudno byloby zrobic kawe z drewna :P

Ech a a ja myślalem , że w naszym kraju jest wszystko możliwe:D, byle by było zjadliwe albo do wypicia:P:D

Edytowane przez DamSx6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak już ktoś upnął topic, to się pochwalę, że znalazłem wspaniałego kebaba w mojej miescinie. Mięso, porządny prawdziwy kurczaczek a nie jakaś papka jak na parówki ścinana wiórami i mogę płacić takimi bonami, co to je mój ojciec dostaje w robocie, a ich nie używa za bardzo. :) Żyć, nie umierać. Prawie codziennie jest kebabik na obiad. A do McDnld chodzę raz na 2tyg-miesiąc.

 

Poza tym miałem niemiłe przeżycie w Burgerkingu. Trochę więcej niż pół roku temu wychwalałem go pod niebiosa. Niedawno byłem w tej samej restauracji i przeżyłem horror. Na wstępie waliło starym olejem w całej restauracji i było tam bardzo duszno. Zajęliśmy stoliki i wszędzie było pełno much, tak że nie sposób się było opędzić. :| Przy składaniu zamówienia kumpel mówi że prosi "medium chicken nuggets" a kobieta która go obsługiwała do niego z takim wyrzutem jakby ją ktoś obraził "KING nuggets!" Tak go biedaka zamurowało, że tylko bąknął "Ok." :lol: Potem wziąłem kanapkę z kurczaka, która była wielka, ale niedobra. Mięso nie miało wyraźnych włókien, tylko było takie pomielone i niedobre (w mcd jest to samo) i wszystko bardzo śmierdziało nienajmłodszym tłuszczem. Potem zjadłem jeszcze whoopera, który też nie był tak dobry jak ostatnio i również był oleisty. Frytki też nie były dobre, a po tym wszystkim brzuch mnie strasznie rozbolał. Ogólnie jedno wielkie OMG! Następnym razem jak przyszedlem do macdonalda, to go doceniłem, bo w końcu zrozumiałem, że czystość, neutralny zapach, miła obsługa i powtarzalny smak to jednak nie jest standard... ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

To jak już ktoś upnął topic, to się pochwalę, że znalazłem wspaniałego kebaba w mojej miescinie. Mięso, porządny prawdziwy kurczaczek a nie jakaś papka jak na parówki ścinana wiórami i mogę płacić takimi bonami, co to je mój ojciec dostaje w robocie, a ich nie używa za bardzo. :) Żyć, nie umierać. Prawie codziennie jest kebabik na obiad. A do McDnld chodzę raz na 2tyg-miesiąc.

I ile już przytyłeś? :D :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic. cały czas jest tak jak było czyli oscyluję w granicach delikatnej nadwagi. ;-) A kebab nie może być bardzo tuczący. Kółko ciasta do tortilli, sałata, pomidorek, świeża cebula, mięso drobiowe i jogurt jako sos. Nie ma dramatu. Lepsze to niż burger, frytki i cola ;-)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w niemieckim MCD naszła mnie ochota na małe co-nieco. Wziąłem Tortille za dwa ojro, po odpakowaniu jej okazało sie że jest ona wielkości 2/3 longera z KFC... Nawet nie pocułem, jak przez gardło przeleciało ;) Tak więc nie polecam tego brać, a ja zrywam romans z MCD na dłuuuuższy czas ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

A ja właśnie zaobserwowałem, że tortilla mcd>>>twister kfc......

 

w ogóle ostatnio byłem rano w mcd, kupiłem tortille z oferty śniadaniowej i była z jajkiem... bleee, 1/3 tego ścierwa ptaki zjadły :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w niemieckim MCD naszła mnie ochota na małe co-nieco. Wziąłem Tortille za dwa ojro, po odpakowaniu jej okazało sie że jest ona wielkości 2/3 longera z KFC... Nawet nie pocułem, jak przez gardło przeleciało ;) Tak więc nie polecam tego brać, a ja zrywam romans z MCD na dłuuuuższy czas ;)

 

A ja właśnie zaobserwowałem, że tortilla mcd>>>twister kfc......

Tez to potwierdzam, Longer jest mniejszy i mniej sycacy od tortilli z mcD, ale za to ma lepszy smaczek :D Ale imho lepiej kupic 3 longery niz jedna tortille, fakt za ciut wiecej kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trudno powiedzieć, bywało tak że w okolicach sierpnia czy lipca wypuszczali, lub na zime też.... róznie i trudno dostać, ja dostałem ostatnio spod lady ale jako jeden z nielicznych ! nie każdemu dawali !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...