Skocz do zawartości
DamSx6

Mcdonald

Rekomendowane odpowiedzi

jako ze ostatnio mam dostep do karty ze znizkami na maca [tak jest ! duze buły po 4 zeta !] , bywam tam nieraz. miałem okazje skosztowac tortilki tamtejszej, tak chwalonej. jak dla mnie tragedia. nie polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

choć już nie jadam w takich bufetach :lol2: to żarło z KFC jest o niebo lepsze niż to co serwują w MD gdzie jadło ma smak padliny [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przestalem chodzi jak tylko upowszechnily sie w Polsce budki z kebabami - tam przynajmniej wiesz co jesz i sa smaczne :)

Chyba na odwrot..w MC wiesz co jesz, od lat ta sama jakosc (qmpela pracowala tlumaczyla jakie sa wymagania odnoscnie frytek czy kotleta), ten sam smak (nie lubie MC:D), a kebab na kazdej ulicy, kazdy inny, i tak naprawde nie wiadomo z czego :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bez powodu niektórzy na Mcdonalda mówią "Chemiczny" :). Osobiście staram sie omijać szerokim łukiem, jedynie fryteczki kuszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fryteczki mnie np. juz nie kusza bo mam mozliwsc kupienia identycznych jak w MD, 12 zl za 2 kg. Sa to te same co w MD

 

Co do jedzenia w MD, raz na kilka miesiecy tam jem tylko zeby sobie smak przypomniec. Jesli chce sie porzadnie najesc ide do kilku wyprobowanych budek z kebabami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przestalem chodzi jak tylko upowszechnily sie w Polsce budki z kebabami - tam przynajmniej wiesz co jesz i sa smaczne :)

@kumpel do babki w budce:

To ja też poproszę coś z tego szczura...

Byłem raz na zapleczu słynnej w poznaniu zielonej budki (dawno temu najlepsza budka w mieście) i podziękuję, szok. :blink: W maku już dawno nie jadłem, generalnie rzadko odwiedzam takie żarłodajnie, ale jeżeli już, to KFC: toasted twister jest świetny... :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KHOT nie wiem jak może Ci smakować toasted twister przed wczoraj byłem w KFC i z ledwością go zjadłem. jedynie frytki były dobre. wole iść do sfinksa i tam coś zjeść. dużo lepsze jedzenie choć też nie wspaniałe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KHOT nie wiem jak może Ci smakować toasted twister przed wczoraj byłem w KFC i z ledwością go zjadłem. jedynie frytki były dobre. wole iść do sfinksa i tam coś zjeść. dużo lepsze jedzenie choć też nie wspaniałe.

Mialem takie same zdanie do momentu jak moj kumpel rzucil robote po 2tyg jako kelner w Sfinksie - mowi ze po prostu nie mogl juz wytrzymac w tym syfie jaki byl "tam gdzie wzrok nie siega" <_< Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wole iść do sfinksa i tam coś zjeść. dużo lepsze jedzenie choć też nie wspaniałe.

Oki, pokaż mi Sfinksa, czy inną tego typu dobrą knajpkę w okolicach (do 5m :wink: ) dworców Poznań Gł, czy Wrocław Gł. Jeżeli mam czas, to szukam jakiejś fajnej jadłodajni, jeżeli nie mam czasu, to wolę kfc niż budkę z psem nadzianym na rożen...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba na odwrot..w MC wiesz co jesz, od lat ta sama jakosc (qmpela pracowala tlumaczyla jakie sa wymagania odnoscnie frytek czy kotleta), ten sam smak (nie lubie MC:D), a kebab na kazdej ulicy, kazdy inny, i tak naprawde nie wiadomo z czego :wink:

W dobrej budzie piecze sie dobrze wyeksponowany na widoku klientow.

 

W MD to chyba od lat ten sam brak jakosci :D

 

Zreszta jakos stracilem do nich zapal od kiedy widzialem na zapleczu te setki skrzynek z jednakowymi bulami stojace w korytarzach w piwnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wprawdzie nie w MC, tylko KFC, ale skusilem sie na Longera - fast food to jednak syf. Moze smakowac, bo przy takiej ilosci chemii to ciezko zeby nie smakowal, ale to co sie potem dzieje z zoladkiem (nawet po malej ilosci) skutecznie zniecheca do jedzenia tego...az do nastepnego razu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie jedzenie tylko na plakatach ładnie wygląda..

W KFC podoba mi sie nieskonczona ilość Pepsi jedynie.. Ostatnio byłem na nowym Twisterze, ale to już nie ten sam Twister, co kiedyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem wczoraj o 23 w KFC, wybralismy sie z kumplem potestowac nowo kupione auto i trafilismy do KFC.

 

Wczoraj w KFC jadlem moze drugi raz w zyciu, wzialem kubelek Classic i 2x pepsi.

 

Kurczak nie byl zly, nie mozna o nim zlego slowa powiedziec, frytki tez niezle. Na plus rowniez dowolna ilosc pepsi. Jedyny zgrzyt to zamkniete ubikacje.

 

Tak wiec pewnie teraz troszke czesciej bede KFC odwiedzal bo po wczoraj zadne zle wrazenia nie pozostaly.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może mają toalety na kod, który drukowany jest na rachunku jak u nas w McDonaldzie na Niepodległości??

Byla wywiesszona karta A4 na drzwiach od kazdego kibelka z napisem "NIECZYNNE"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście w MC najbardziej pasuje mi podwójny Royal i od lat BigMac. Pozostałe kanapki omijam :) Nie wiem, czy wiecie ale w zarówno w macu jak i kfc można zamówić frytki bez soli :) są wtedy zjadliwe, chociaż najlepsze frytki mają w burger kingu. No i burgery też :D Odważnym i aktywnym ruchowo polecam BigKing XXL z dodatkowym mięchem, bekonem - ale potem trzeba to jakoś spalić ;)

Edytowane przez Zenfist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle dlaczego nikt nie podniósł rabanu, że longer kosztuje 3,50? bez przesady :blink:

Że co? Trzy złote pięćdziesiąt groszy za longera? :blink: Czyli pewnie longer menu też poszedł w górę szkoda bo imo jedyna "kanapka" którą dało się zjeść, a czikenburger w macu jest o wiele gorszy :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aj narzekacie.. Ja ZAWSZE jak jestem w KFC biorę kubełek hotwings (30 skrzydeł, zazwyczaj połowa zostaje to biorę do domu :) )i do tego bagietki kupione w jakimś tesco/auchan :) Najlepszy mix.. Na pozostałe "kanapki" imo szkoda kasy. Dobra też jest nieograniczona ilość napoju.

 

 

A od McDonalda 100 razy bardziej wolę Burger Kinga, właściwie to nie pamiętam kiedy w macu jadłem :] W BK jest wszystko smaczniejsze, a do tego triple whooper, jedyny burger, którym potrafię zaspokoić głód :] Tylko szkoda trochę, że tyle kosztuje.. niecałe 20zł za menu z burgerem... hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Lonżer" to klasyk, ostatnio sie nadziałem bo wyciagam na tace 3 zlote a tu zonk - trzeba dorzucic 50 groznych. W ogole niektorych rzeczy w ogole nie powinni ruszac - McZestaw za 9,99, Longer za 2,99 itd. Sory,ale 17 zeta za zestaw w Maku (w dodatku nie powiekszony) to jakis joke. Kanapka wprawdzie sezonowa (taka orientalna), ale jednak. A w ogole to trzeba przestac tam jesc, bo to syf ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja twardo stołuję się w Fabryce smaków. Co prawda drożej niż w Macu/kfc, ale za to jedzenie jest normalnej wielkości i widzę kto je przyrządza :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja twardo stołuję się w Fabryce smaków. Co prawda drożej niż w Macu/kfc, ale za to jedzenie jest normalnej wielkości i widzę kto je przyrządza :P

i jest dokladnie tym samym co hamburger factry, nawet wlascicielem jest ta sama osoba ;)

mi osobiscie ich jedzenie nie smakuje.

Edytowane przez Niemiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm jakby to powiedzieć... od jakiegoś czasu pracuje w McDonaldzie i jeżeli chodzi o jakość jedzenia to na pewno nie można nic zarzucić. Wszystkie produkty są świeże, wysokiej jakości i obowiązują pewne standardy produkcji. A smak to kwestia gustu. Ostatnio cały czas się tam stołuje i z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że najlepsza kanapka to WieśMac :) uzależniłem się już od niej :D Jeżeli bedziecie mieli okazje to polecam spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm jakby to powiedzieć... od jakiegoś czasu pracuje w McDonaldzie i jeżeli chodzi o jakość jedzenia to na pewno nie można nic zarzucić. Wszystkie produkty są świeże, wysokiej jakości i obowiązują pewne standardy produkcji.

:lol: dostałeś 10zł podwyżki że tu takie głupoty wypisujesz ? :lol: Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...