Skocz do zawartości
DamSx6

Mcdonald

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no całkiem serio to było :wink: przynajmniej w naszej restauracji tak jest i w sąsiedniej która jest tego samego właściciela też bywałem na zapleczu i jest podobnie. Co się wyprawia w innych restauracjach to nie wiem, ale wątpię, żeby były takie różnice. A podwyżka to swoja drogą... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pracuję w MCD od kwietnia tego roku. Wiem co sie tam wyprawia ;) Ogólnie wam powiem tak - standardy są rygorystyczne, czy to sałata, czy cebula ma swoją ważnośc po otwarciu (1h na ogrzanie + 2h może byc w pojemniku) Higiena pracy jest przestrzegana przynajmniej u mnie (co 1h mycie rąk, jeśli się dotkniesz np po twarzy to od razu trza łapki myc). Jeśli chodzi o kasę, to nie jest tak źle - 11zł brutto. Fajnie jak sie ma jakieś nadgodzinki to wtedy 100% dniówki jest. Jak ktoś jest zainteresowany jakimś bliższym info to dajcie znac ;) Chętnie odpowiem na pytania.

 

Żeby nie było że MCD jest cudowny i w ogóle elO ;] Kanapka powinna w ladzie grzewczej leżec 10 minut, potem do kosza... a niestety po tych 10 minutach się ją zdejmuje i do innego opakowania (czyt. nowego) i do lady ;] Jednak powiem Wam że lepsze są te kanapki które poleżą te 20minut (np mcroyal).

 

 

A śniadania to w ogóle dno ;]

Edytowane przez Drozda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było że MCD jest cudowny i w ogóle elO ;] Kanapka powinna w ladzie grzewczej leżec 10 minut, potem do kosza... a niestety po tych 10 minutach się ją zdejmuje i do innego opakowania (czyt. nowego) i do lady ;] Jednak powiem Wam że lepsze są te kanapki które poleżą te 20minut (np mcroyal).

Pamiętam relacje dziewczyny, jak pracowała w McD jakieś 2-3 lata temu. Mówiła, ze w ten sposób bardzo dużo jedzenia im sie marnowało. A do tego nie mogli tego oddać, tylko wszystko musiało iść na śmietnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Macu stołuję się rzadko, jak już jest potrzeba to wolę zajść do KFc/Burger King'a ;) A z Maca jedynie te ciastka i shake truskawkowy :D

 

EDIT: ort :P

Edytowane przez Marians

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie tego szukać w Krakowie ? Albo jestem ślepy ale tego to nie namierzyłem a byłem np w Budapeszcie to było tego więcej niż kfc czy innych fast szamania :D

Bo Burger King wycofal się całkowicie z PL 7 lat temu...

 

 

Bo w tej chwili w PL restauracje Burger Kinga są tylko w Warszawie, Bydgoszczy i Wrocławiu.

Rok temu powrócił dzięki AmRest Holdings N.V, która prowadzi teraz wszystkie Burger Kingi, Pizza Hut i KFC w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że ze dwa razy jakoś w środku wakacji w skrzynce pocztowej znalazłem książeczke z róznymi kuponami, ale głównie na zestawy.

 

O ile jeszcze są, to pracownicy mają chyba karty zniżkowe, więc jak masz znajomego w McD to koleguj się ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam zestaw McMuffin Wieprzowy (w zestawach śniadaniowych tylko - do 10:30 chyba są)

 

buła dziwna, coś jakby tost, jakby przypieczona pita, w środku ser, pomidor, sałata, ostra musztarda i mega tłusty kotlet (+coś tam jeszcze, nie pamiętam)

 

do tego frytki lub placki ziemniaczane no i jakiś napój (najlepiej brać herbatę jak wcześnie rano)

 

polecam, jest to jedyny normalny (czytaj bez jajka) zestaw/kanapka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie czułeś zapachu samego tego kotleta wieprzowego ;) Uwierz mi że byś potem zjeść go nie chciał. WieśMac teraz jest lepszy bo mięsko większe ;) Polecam też kanapkę Big Tasty - można się w sumie taką najeść (oczywiście mówię tutaj o sobie ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że rozkładaliśmy z kumplami na części pierwsze te zestawy. Zawsze tak robimy for fun jak coś nowego się je ;) nic tam nie pachniało źle.

 

Ceny zapomniałem podać, 10zł i chyba 90gr za ten co ja opisałem

Edytowane przez stranded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie czułeś zapachu samego tego kotleta wieprzowego ;) Uwierz mi że byś potem zjeść go nie chciał. WieśMac teraz jest lepszy bo mięsko większe ;) Polecam też kanapkę Big Tasty - można się w sumie taką najeść (oczywiście mówię tutaj o sobie ;) )

Big Tasty jest git, ale w zestawie bo samą sie najem (juz wole 3xkurczakburgera albo czisba) :) a tak to sie frytami dopcham i jak jeszcze Ice Tea zaleje to konkret. Btw. zawsze jak wezme to BT to połowa skladników mi z niej powypada :D Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale nawet jak sie strasznie najem w McD to za jakis niedlugi czas znow czlowiek czuje pustke w bebzonie. Co do kwestii jaka kanapa mi najabrdziej smakuje to chyba Rojal. Bataila McD - Burger King to imo Burger K. wygrywa zdecydowanie. Konczac moj wywod to i tak wole sobie pojsc do Turasa i wziac 2 kebsy bo cena ta sama jak za zestaw, a jak sie jeszcze na grubym (ale wtedy to juz na prawde trzeba byc głodnym) wezmie to sie jest sytym, sytym i jeszcze raz sytym przez caly Bozy dzien :).

Edytowane przez gib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 polecam obejzec supersize me

2 jezeli lubicie spermburgery to do mac'a

3 masz farta ze w twojej placowce sa takie rygorystyczne przepisy w innych leja na to z grubej rury

 

z tego co wiem to pluja do shakeow i nie powiem co jeszcze patrz pkt 2. (oj polak potrafi uwiezcie mi)

 

jak genetycznie modyfikowane mieso (aby bylo wieksze) spadnie na ziemie to sie podnosi sru do bulki i smacznego klientowi

 

rozne zeczy sa

 

tudziesz ciekawosta pamietacie kartkiw mc donaldzie ?? podobno wprowadzono je dlatego iz pewne dzieciatko zatrulo sie w macu jak zrobili plukanie zoladka to sie okazalo ze w skladzie hamburgera zamiast majonezu to byla substancja pochodzenia meskiego i musieli jakos klientow zachecic, ale to tak traktujcie z przymruzeniem oka :) wiecie jak to plotki

 

a teraz na powaznie dajcie sboie spokoj z tym syfem polacy jak zwykle musza najgorsze gowno nasladowac ostatnio wszyscy sie podniecaja metoda na szybki remont mieszkania w gazecie byl artykul jak ukladac kafelki na kafelkach (przywlecone od leni i syfiarzy w wiekszej mierze z anglii co nawet nie potrafia dobrze domu wyremontowac tylko szpachla tu szpachla tam a grzy w srodku rosnie). Tak samo z mcdonaldem niezdrowe to to chemi w tym od groma (grytki mcdonalda nie gnija nawet po miesiacu i sa zdatne do zjedzenia a smazone przez nas padaja po tygodniu jak nie krocej) lepiej zrobic sobie na szybko jakies obre jedzeni jak salatke niz pchac w siebie to gowno w zlotym papierku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...