Skocz do zawartości
DamSx6

Mcdonald

Rekomendowane odpowiedzi

Fak! Wróciłem do Szwajcarii po wakacjach i się okazało, że wycofali mi skrzydełka z oferty i z takiego jedzenia zostały tylko te gufniane krewetki. Szkoda bo to była moja ulubiona rzecz.

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jadł ktoś te nowe kanapki hot&spicy w McD? Warto wydać 10 zł?

Nie nie nie!!!!!!!!!!!!! i jeszcze raz nie.

 

Nie dość że ciach!o jest małe to w dodatku praktycznie słodkie, a już na pewno nie ostre!

Nie pójdę do MC nigdy, chyba że na trzeźwo.

Chciałem coś ostrego a że budka na samie byłą zamknięta to poszedłem do macka.

Nigdy więcej :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy co jadłeś ;) Kanapki z kurczakiem zawsze są słodkawe. Ja dzisiaj skosztowałem tej wołowiny H&S i muszę przyznać - niezłe to było. Bałem się, że będzie słodkawe i kwaśne (niesmak po chickenburgerze), ale na szczęście było inaczej. Co prawda nie jest to mega ostre, ale może być :) Swoją drogą - czy tylko ja, czy wy też czujecie, że wołowina w tych kanapkach jest jakby gumowa ? Im bliżej środka tym gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zahaczyłem o MC i jak zwykle wziąłem to co najbardziej mi tam smakuje czyli powiększony zestaw z Tortillą (; Nie wiem czemu, ale ich tortilla najbardziej mi smakuje :P

tez ogolnie najbardziej w mcd lubie tortillę, jednakże moglaby być tansza (imo 5zl za taką to max)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jadłem to to na kacu, wiec byle by cos na zoladek wrzucić. Specjalnie mnie to nie zachwyciło, ale też jakiś zażenowany nie byłem :) i podpisuje sie pod słowami przedmówcy zawartość tej kanapki miałem na całej tacce :D (mowie o tej z wołowina). Te frytki zaś (po amerykansku czy jakos tak) - tragedia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, co wszystkie nowe i sezonowe kanapki.

 

Ja za to posmakowałem w kurczaku italiano, bardzo dobra kanapka.

 

Nie próbowałem tych amerykańskich, ale te ostre były zajebiste, szkoda, że nie zostawili tego na dłużej :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...