Skocz do zawartości
DamSx6

Mcdonald

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj spróbowałem Nowojorczyka i jestem pod wrażeniem - jednym się już wstępnie zapchałem (a na tacy jeszcze 3 :D). Trafniej należałoby nazwać to Wieśmakiem XXL.

Na pewno nie jest wart 11zł, ale za to jest przesmaczny i przeogromny (fakt faktem, że aż rozlatuje się :D).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta druga nowa z kurczakiem jest beznadziejna, duża bułka duży kawałek "mięsa", nie wiem co to było ale jakiś taki dmuchany sztuczny kurczak, poza mięsem sałatą i sosem chyba tam nic nie ma, co do wołowiny to tak jak poprzednicy napisali możne być ale się cala rozlatuje.

Mi najbardziej brakuje podwójnego mcroyala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle nie lubię niczego z kurczaka w mcdonalds. To nawet nie ma struktury mięsa (kurczak zawsze składa się z włókien) tylko jakiegoś pomielonego g***a. :| W Szwajcarii jest jeszcze gorzej, bo jak to przekroisz, to normalnie widać w tym małe bąbelki powietrza :lol:. Wołowina to przynajmniej w miarę normalne mielone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://wolnemedia.net/?p=21655 Znaleźli karalucha we frytkach, myszy w kuchni zaschniętą krew na podłodze i w całej kuchni nie było mydła dla pracowników do mycia rąk. Nie do wiary! :lol:

 

Ważne, że smaczne. ;) W Kambodży to chętnie by zjedli tego karalucha zamiast frytek, krew nikogo nie brzydzi a brak mydła jest codziennością, więc ja to tam olewam, czasem się zdarzy. ;) I póki człowiek o tym nie wie (tym samym brak efektu placebo) to będzie OK. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mcwrap to podwojna sciema. Nie dosc ze pudelko o 1/3 za duze zeby wydawalo sie ze nie wiadomo jak wielki jest, to tortilla jest w 1/3 pusta. Do twistera z kfc nie ma najmniejszego podskoku, zarowno wielkoscia jak i smakiem. No ale ze kurczak w mcd to porazka to wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mcwrap to podwojna sciema. Nie dosc ze pudelko o 1/3 za duze zeby wydawalo sie ze nie wiadomo jak wielki jest, to tortilla jest w 1/3 pusta. Do twistera z kfc nie ma najmniejszego podskoku, zarowno wielkoscia jak i smakiem. No ale ze kurczak w mcd to porazka to wiadomo.

 

McWrap zdrożał, zmalał (chyba - pomiarów precyzyjnych nie dokonywałem) i pogorszył się w smaku względem starej Tortilli.

Przestawiłem się na zestaw z Wieśmakiem, Kurczaka Deli i Cheeseburgera. Nie wiem co chcesz od kurczaka z McD's.

 

Nie wiem czy było, ale warto poczytać :)

 

Dlaczego frytki McDonald's są tak smaczne?

 

Najtrafniejsze podsumowanie:

 

[...] póki człowiek o tym nie wie (tym samym brak efektu placebo) to będzie OK. ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol kiedyś się właśnie w tym temacie zastanawiałem skąd się w Burger Kingu wziął smak "grilla" wziął w burgerach i jest to wyjaśnione. Też efekt pracy chemików jednak. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol kiedyś się właśnie w tym temacie zastanawiałem skąd się w Burger Kingu wziął smak "grilla" wziął w burgerach i jest to wyjaśnione. Też efekt pracy chemików jednak. ;-)

 

Jak w każdym " zarciu" praktycznie... wypadałoby nic nie jeść i zdychać z głodu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im mniej technologicznie zaawansowana i przetworzona szama, tym lepsza dla Ciebie i ogólnie nie ma zbyt dużego problemu tak jeść, jeśli ktoś się tym interesuje, nawet jeśli chodzi o fastfood. Ba, może ktoś mnie posądzi o herezję, ale uważam, że dobrej jakości kebab, czy kanapka w której skład wchodzi powiedzmy świeżo smażona pierś z kurczaka i warzywa, są zdrowe. Przeżyłem prawie rok na takiej lajtowo-fastfoodowej diecie jedząc dzień w dzień w jednej restauracyjce, gdzie sympatyczna turecka mamuśka robiła wszystko ze świeżych składników i nie dość że straciłem na wadzę, to jeszcze czułem się świetnie. I co nie da się? ;-)

Edytowane przez Sysak
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się odchudzam niby i jak już zmuszony jestem zjeść w MCD, np gdy kumple nalegają xD to biore tylko to co ma w sobie kurczaka : ) i nawet zaczyna mi smakować, pomijam tłustą panierkę : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

schudłem już 10 Kg, maca można wcinać ko wole z drobiem, lepiej sie przyswoi no i żeby z mackiem nie przesadzać to trzymać się żeby 1000 kalori nie przekroczyć, ja np biore 2 kanapki juz bez frytek etc.

MCD można wcinać na diecie. Dieta nie polega na tym by nic nie jjeść i niszczyć organizm lub samo białko i niszczyć nerki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie i tak najgorsze z wszystkiego są frytki nie mówiąc już o napojach w stylu: "szklanka wody + 10 łyżek cukru + aromat + barwnik" Ja też jak już kupuje to tylko kanapki (ale raczej ze skąpstwa, bo się najlepiej kalkulują ;-) )

 

Choć jeśli chodzi o smaki jedzenie itp. to jestem francuski piesek to zazwyczaj cheeseburgery mi smakują, ale ostatnio na głodomora poszedłem i jakoś tak stwierdziłem, że podczas żucia smakują jak słodka tłusta niedobra breja z mięsem i nie żebym miał od czego robić przerwę, bo w macu stołuję się może 1-2x w miesiącu, ale chyba przez jakiś czas tam nie wpadne. 4x cheesburger = wypasiony kebap albo kanapka z tuńczykiem w subwayu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś to już to pisał wcześniej, ale nie chce mi się czytać wszystkich tych stron ;p

Kilka dni temu byłem we Lwowie, zahaczyliśmy o Maca, i nie dość, że wszystko było tańsze (w sumie co było oczywiste) to o wiele, wiele większe :o Zamówiłem Mc zestaw z Big Mac, to nie potrafiłem tak szeroko otworzyć ust, żeby go ugryźć ;p natomiast w Polsce nie potrafię się nawet takim najeść :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można kupić sos Barbecue taki dają w Mcdonalds? Robi go Hainz ale to nie jest ten sam sos co sprzedawany w sklepach smakuje inaczej. Ten ze sklepu jest ostrzejszy. Ten z Mac Donalda jest znacznie bardziej przyjemny w jedzeniu.

25ml za 1zł więc za 8 zł więc niby można kupić 200ml.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...