Skocz do zawartości
DamSx6

Mcdonald

Rekomendowane odpowiedzi

Kupuje chessa i oddaje go bezdomnemu :]

Kibel 2 zyla

Masz gest :-P

 

cośwy dziwne te maki macie :blink: . U mnie wchodzisz i walisz kupke do woli ;)

Widocznie to jest Restałuracja MC Donald :> Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Czasem tam jadam, dobre frytki maja, hamburgery tez nieźle wchodzą, szejki/mcflury niczego sobie. Ale zeby tam sie najesc to trzeba troche kasy zostawic, wole juz dobrego kebaba zjesc i jestem syty, bo te cheesburgerki mozna tonami pochlaniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

BigMAc niczego sobie no i shake.. I tylko to ;] A bo zjedzeniu 2 hamburgerów nie najadałem się.. ;] Jakieś takie puste są xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie w miescie byla strefa niskich cen - 2zl, skonczyla sie 1 miesiac temu...

 

co do najedzenia sie, to dopiero po 4 cheeseburgerze cos czuje...

 

dziwne macie Mc, ze trzeba cos kupic aby skorzystac z toalety ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale żeby wejść do toalety potrzebujesz kodu z rachunku. Kupujesz w kasie papier toaletowy? ;]

nic nie trzeba, moglbym tam tetrisa postawic bez niczego, wchodze, robie , wychodze... :P

 

a swoją drogą, to też nieźli agenci pracują w MC (niektórzy). Czasami już nawet śmiesznie nie bylo :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Blah. Tym sie najesc nie mozna. 2 Mc Zestawy z Big Mackiem i dalej bylem glodny.. nie wiem co oni tam do tego pakuja.

:blink: Ja jem 2 cheesburgery i sie najadam a Ty 2 zestawy i jeszcze głodny? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis pierwszy raz od bardzo dawna bylem w Mc Downie ;)

Blah. Tym sie najesc nie mozna. 2 Mc Zestawy z Big Mackiem i dalej bylem glodny.. nie wiem co oni tam do tego pakuja.

Bo to trzeba robić oszczędnie. bierzesz 10zł, 4x cheeseburger + mały napój [; . Według potrzeb można zwiększyć dawkę jednego bądź drugiego

 

Kiedyś byłem świadkiem jak 3 typków (troche mieli tkanki tłuszczowej) zamówiło 40 cheese'ów i po 0.5l odrdzewiacza ;] . Hardcore dla organizmu i portfela ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink: Ja jem 2 cheesburgery i sie najadam a Ty 2 zestawy i jeszcze głodny? :blink:

No widzisz, pewnie troszke wiecej kg mam na karku niz ty ;) A moze to po prostu przez to, ze podczas choroby schudlem 8kg i organizm domaga sie wiecej, wiecej ?

 

Bo to trzeba robić oszczędnie. bierzesz 10zł, 4x cheeseburger + mały napój [; . Według potrzeb można zwiększyć dawkę jednego bądź drugiego

 

Kiedyś byłem świadkiem jak 3 typków (troche mieli tkanki tłuszczowej) zamówiło 40 cheese'ów i po 0.5l odrdzewiacza ;] . Hardcore dla organizmu i portfela ;)

A to trzeba bylo mi to przed dzisiejszym wypadem na miasto powiedziec :lol:

 

Kiedys z kolega siedzielismy u nich okolo 2 godzinki i co 15 minut do kasy szlismy po cos do picia, jedzenia.

 

No ale raz nie zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kontakt z Burger Kingiem przez pewien czas, praca dorywcza na 'produkcji'. Z perspektywy pracownika - z higieną pracy wśród współpracowników bywało różnie, jedni się starali i stosowali, inni zaś zupełnie zlewka, czyli norma. Począwszy od wyjmowania produktów z chłodni, montowanie burgerów, sprzątania po ostatniej zmianie. Z perspektywy klienta - to żarcie uzależnia, jest stylem życia (przynajmniej w UK). Na pierwszy dzień promocji nowych produktów zawsze złaziły się tłumy. Przeważnie smakuje to jak papier toaletowy ale można znaleźć i smakowite rzeczy. Teraz już rzadziej korzystam z dobrodziejstw fast foodów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co tu kłamać. W czasie roku szkolnego jestem w mcd prawie codziennie. Głównie chizy i ew. jakaś mała cola. Jak jestem bardziej kasiasty to zestaw. W sumie to smakuje mi tam wszystko oprócz shake'ów i kanapek, które mają w sobie bekon. :)

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

No widzisz, pewnie troszke wiecej kg mam na karku niz ty ;) A moze to po prostu przez to, ze podczas choroby schudlem 8kg i organizm domaga sie wiecej, wiecej ?

No nie wiem, mam troszkę kilogramów i to troszkę za dużo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol co wy gadacie z tanią strefą za 3zł? w okolicach gdzie ja mieszkam (np. Elbląg) to 2zł. a kibelek też za free.

 

w macu da się najeść - mi tam starczają 2 czizy i mała cola (6zł)

 

nie kupujcie zestawów, bo się nie opłaca w ogóle - lepiej brać na sztuki cokolwiek

 

PS

mc fllurry z LIONem jest spoko

Edytowane przez AAF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej jadam w Mc jak jadę samochodem w dłuższą trasę, a w żołądku zassie i przydało by się coś ciepłego zarzucić. Jedzenie fastfood jest nazywane chemicznym jedzeniem, a już nie wspominajmy o frytkach z Mc. Ludzie tam chodzili, chodzą i będą chodzić, to już się przyjęło i tak zostanie, a najśmieszniejsze jest to że wszyscy wiedza o tym z czego to jest, jakiej jest poddawane obróbce i że po drodze z rak pracownika do naszych znajdzie się coś gratis w środku. Słyszałem i gdzieś czytałem dobry kawałek czasu temu ze spora konkurencją przez ostatnie 2 lata w stanach dla Mc jest Tacobell.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pare osob wspomniało o kebabach. Czy faktycznie nie lepiej jesc własnie jego? Smaczny i stosunkowo tani, gdy wezmie sie pod uwage porownanie go do dan z mcdonalda.

Rowniez moim zdaniem jest to, ze nie da sie najesc tym jedzeniem z maca :? Co prawda nie mowie to o sytucjach, gdy ktos ma zoladek jak kurczak badz zbyt duzo na wydanie.

 

Obiecuje sobie jedynie wstapic do mc na shake'a.. ;>

Edytowane przez Jacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

W wawie jest normalna strefa niskich cen (2zł) ale do klopa trzeba pokazać paragon <_<

 

Mi do najedzenia potrzeba z co najmniej 4 hamburgery ale i to mało :P Nie wiem jak możecie najadać się dwoma :blink: (ważę 60parę kg przy 170cm wzrostu)

Smakuje też raczej wszystko, ale wolę kfc i w roku szkolnym jestem dość często, chyba że dość blisko jest kebab, to wybieram jego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie w miescie byla strefa niskich cen - 2zl, skonczyla sie 1 miesiac temu...

Hę? Jak się skończyła skoro sie nie skończyła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos moze jak te sosy do hamburgerow i cheeseburgerow robia?? :)

Jak sobie wczoraj robilem 'hamburgera' to zmieszalem chrzan z majonezem i nawet dobre bylo, ale to nie ten sam smak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u nas w Kielcach rzeczywiście strefa dobrych cen uległa zmianie, ale z tego co ja się orientuje/orientowałem to tylko w jednej z 3 'restauracji'..

 

Yogi: na żytniej napewno strefa beznadziejnych cen jest od 3zł, na sienkiewicza z tego co pamiętam jest od 2zł, jak na manifestu lipcowego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...