Skocz do zawartości
mMATt

Przejscie Z Socket A Na Am2 Po 5 Latach.

Rekomendowane odpowiedzi

Planuje zmodernizowac mojego kompa po 5 latach :D Wydaje mi sie ze teraz jest dobry moment do tego, za mała kase mozna miec w miare wydajny sprzęt. Prosiłbym o rade, zebym znowu nie musiał za szybko wymieniac sprzętu. Nie jestem jakims zacietym graczem, aczkolwiek w medievaluatea II czy coda gram dosc często.

 

Do rzeczy mam do wydania 800 zł+ kasa ze starego kompa + ewentualnie 100-200 zł dodatkowo jak będzie brakować.

Aktualnie posiadam AMD 1,2ghz esc k7s5a radeon 9550 gigabyte@440/520 1gb ddr ram 400mhz kingston.

 

Chciałbym kupic cos takiego: AMD 64x2 3600+ brisbane, abit KN9, 1gb ddr2(tu nie wiem jakie), i grafa to raczej palit 8600gt(warto dopłacic do sonic'a?)i do tego zasiłka, bo ta co mam teraz napewno nie da rady. Czy ten komp bedzie w miare wydajny?

 

Mam dylemat, jezeli chodzi o kwestie sklepu czy warto kupowac w sklepach internetowych czy lepiej rozejrzec sie na miejscu? Mieszkam w dosc malej miescinie takze z tym moze byc problem...

 

Prosilbym o konkretne rady, to dla mnie dosc poważna sprawa, nie chciałbym zeby okazało sie, że dokonałem złego wyboru.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komp co podałeś będzie wydajny, jeśli będziesz go kręcił. 3600+ to bodajże 1.9Ghz. RAMy kupuj od razu nie czekaj na cały zestaw bo ich ceny wzrastają. A po resztę to zajrzyj to postu Sysaka na głównej stronie.

 

ps. kupuj w sklepach netowych. nie ma się co obawiać o bezpieczenstwo wysyłki jeśli zamówisz kurierem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta z kręceniem nie mam obaw, ja to forum to juz od kilku miesiecy czytam regularnie, jaki sklep netowy jest w miare dobry?

Opłaca sie dopłacać do sonica 8600gt około 40zł? Grzechu, z tego linka to 2x mniej kasy koles miał do wydania.

Edytowane przez mMATt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o serwis... bez obaw w tych sklepach które podałem nie ma z tym problemu... Co do karty 8600gt to jest gniot nie warty uwagi lepiej 7900GS... poczytaj na forum...dawno mnie tu nie było, ale na pewno to lepszy wybór niż 8600GT. Dysk... dobrze byłoby gdybyś zainwestował w nowego twardziela, ale jak chcesz zaoszczędzić to nie będzie wielkiej tragedii... zasiłka to HK 350W...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum własnie zdania są podzielone, dobre 7900gs kosztują chyba ponad 550zł, a to juz troche za dużo dla mnie jak na grafe, chociaż przyznam mam tu dylemat jak z tą grafą zrobic.

 

Dzieki własnie miałem sie zapytac jaka do tego najlepsza zasiłka :wink: , aczkowiek HK 350W, kosztuje, az 200 zł nie ma czegos równie dobrego, a tańszego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grach z HDR 8600GT będzie szybszy. Bez HDR 7900GS.Wybór należy do Ciebie :wink: Z 8600 wziąłbym tego Sonica ,ma szybsze kostki pamięci to też powinien lepiej się kręcić.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...