Skocz do zawartości
w1lko

Do uzytkownikow Herculesow 8500le - prosba o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

kontynuujac ten topic... http://twojepc.pl/b.php?id=37653

 

zmienialem juz nawet karte w systemie... i nie wiesza sie... wychodzi na to ze to wina radka :/ Jest on na gwarancji ale jest maly problem :/ Polamalem lopatki wentylatora w oryginalnym chlodzeniu i zalozylem radiator i wentylator od karty Mint. I teraz zeby oddac karte do naprawy to musze miec oryginalne chlodzenie :/ Ma moze ktos na zbyciu oryginalne chlodznie do herculesa ?? Albo w ostatecznosci sam wentylator... Jezeli komus sie paleta po szufladach to z chcecia przyjme lub odkupie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

Ja mogę ci to g...no wyjące sprzedać, tylko :? jak mam je zdjąć

chcę założyć tam Titana ale ten klej Herca to tragedia, nie mogę go ruszyć, może za krótko mroziłem?? :? A ty jak zdjąłeś?

 

IVO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

Ja mogę ci to g...no wyjące sprzedać, tylko  :? jak mam je zdjąć

chcę założyć tam Titana ale ten klej Herca to tragedia, nie mogę go ruszyć, może za krótko mroziłem?? :? A ty jak zdjąłeś?

 

IVO

Siema!!

Odrazu biore !! Ile chcesz?? Zdejmiesz to tak:

1. wkladasz do zamrazalnika na ok 1 godzine w worku foliowym :)

2. podwazasz nozem i musi zejsc !! nie pekaj nic nie ukruszysz to nie amd, tego nie da sie ukruszyc....

Pozostalosci kleju na chipsecie usuniesz zmywaczem do paznokci, zmocz wacik i ostro trzyj :) Troche to jednak potrwa :)

Nie pekaj... wloz do lodowki a potem podejdz do tego z nozem... ja zalozylem cooler od minta i mam cichutko ale karta nie dziala w 100% :/

odezwij sie na gg lub na maila

gg: 1734080

w1lko@go2.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...