Skocz do zawartości
pmp

Kiełbasa Squad Attack

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aqiulino

przyjmę wszelkie dobre pomysły na tweaki (nie tinkiwinki :lol2: ) do markow.... B-)

Weź sobie urlop 2 dni i przestudiuj XS ;) Ja i tak już Ci trochę powiedziałem :PP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

performance w sterach

lod 3-5

 

z enlajtowana instalka windy ..

podstawa ..

 

uruchomienie 3dmarka z 1min po starcie sysa ... i tylko raz .. przed ponownym uruchomieniem restart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

performance w sterach

lod 3-5

 

z enlajtowana instalka windy ..

podstawa ..

 

uruchomienie 3dmarka z 1min po starcie sysa ... i tylko raz .. przed ponownym uruchomieniem restart.

 

Dla 03 i 06 aby napewno ?

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyguglowalem jakies tweaki do 06, dodalem to co mi podpowiedzieli coponiektorzy (thx), wyslalem do pmp z mocnym nastawieniem ze trzeba je wyprobowac na zywym matriale, a ten je zgubil zanim jeszcze na dobre odpalilismy graty ;)... hrhrh. ale nie ma tego zlego. nastepnym razem moze sie uda B-) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glownemu masarzowi teamu (czytaj : dostawcy chlodzonek) wyniki bardzo sie podobaja :D .

 

Edit : wlasnie widzialem ranking 3D Challenge, Kiełbaski zamiotly w 2 najwyzszych kategoriach ;-) .

 

pozdrawiam

Piotres

Edytowane przez piotres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie dorzucić własne słowa uznania - dobra robota :)

 

pmp, mówią, ze gdy trzydziecha prawie na karku to trzeba ostatni raz sięgnąć po zabawki :). Na dobre OC nigdy za późno.

 

BTW - niedźwiedzi uścisk dla wszystkich staruchów. Trzymajmy się ciepło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie dorzucić własne słowa uznania - dobra robota :)

 

pmp, mówią, ze gdy trzydziecha prawie na karku to trzeba ostatni raz sięgnąć po zabawki :). Na dobre OC nigdy za późno.

 

BTW - niedźwiedzi uścisk dla wszystkich staruchów. Trzymajmy się ciepło :)

dziękujemy dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie :) trzymajmy się ciepło, tymbardziej że dobre kiełbaski tak naprawdę zjada się na ciepło :)

emeryci przynajmniej nie mędrkują :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze brakuje klubu emerytowanego overclockera na PPC :D . Wbrew pozorom sporo osób mogłoby sięw nim znaleźć ;)

MaSell, to dobry pomysł :D

 

Panowie, świetne wyniki brawo! :gitarzysta: grrraaaaaaatzy dla was i "niech się kręci" :P

Edytowane przez razorBMW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaSell, to dobry pomysł :D

 

Panowie, świetne wyniki brawo! :gitarzysta: grrraaaaaaatzy dla was i "niech się kręci" :P

Z Twoim stazem na forum, to raczej sie nie zalapiesz na ten klub.

 

:lol:

 

Wysyp fanow ostatnio :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DEVILEK, bo ja dopiero zaczynam :-| wiem, że moje wyniki są jak na was baaardzo kiepskie ale bawię się tylko clockgenem, głównie z ryzyka popsucia pc a to ostatnia rzecz jaką chcę :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DEVILEK, bo ja dopiero zaczynam :-| wiem, że moje wyniki są jak na was baaardzo kiepskie ale bawię się tylko clockgenem, głównie z ryzyka popsucia pc a to ostatnia rzecz jaką chcę :wink:

Nie ma się czego bać. Popatrz jak ja mojego starocia pocisnąłem (link do Hwbot w sigu) :) A to z nudów bo niedługo zmieniam sprzęt. Ale szacunek dla tych co nabijają fajne wyniki B) Bez takich osób sprzęt komputerowy by się tak szybko nie rozwijał :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ,że nie ma ,ale daje siebie i swój złom za przykład ,że zawsze można coś pocisnąć :D Jak na 4 letni sprzęt nigdy nie rozkręcany i tak z niego jestem dumny :rolleyes:

@Puma: Ty też ładnie Durnia podkręciłeś :-P

EDIT: Jeśli oczywiście to twój wynik

Edytowane przez barder90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Puma: Ty też ładnie Durnia podkręciłeś :-P

EDIT: Jeśli oczywiście to twój wynik

nie draznij przeca to aki zwykly wynik dodany zeby bylo troszke pkt wiecej (i chwala Mu (i Wam tez) za to)... jakby puma chcial to by zorbil wiecej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I o to mi m.in. chodzi. Trzeba dobijać wyniki tam gdzie ich nie ma a można dodać od siebie coś nawet na leciwym sprzęcie. Koniec więc tego offtopu z mojej strony

A chodzi o to, że podkręcenie o 50mhz NIE pasuje do tego topiku. Twoje wyniki zresztą też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...