Skocz do zawartości
johnny_mnemonic

Czy Fortron 400 Watt Wystarczy Dla C2d

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Obecnie posiadam zasilke Fortron'a 400 WATT, ktora jak na razie wspolpracuje bezproblemowo, ze sprzetem, jak w sygnaturce + 3 HDD (2 SATA, 1 IDE) + dodatkowy wentyl 12V

 

Ostatnio zastanawialem sie nad wymiana tego Pentium D 3.0 na C2D E6300 i tu moje pytanie,

Czy ten zasialacz bedzie wystarczajacy dla tego procka?

 

Pozdrawiam

 

Edit

 

Zapomnialem jeszcze dopisac karty WiFi i DvB.

I tak teraz wszystko na razie pracuje.

Edytowane przez johnny_mnemonic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie pytalem, czy polecacie, bo juz mam go od dawna.

Pytalem czy skoro teraz dziala ok, to czy bedzie tez dzialal po wymianie Pentium D 3.0 na C2D E6300?

 

Podkrecac raczej nie bede, no gdyby nawet to max na 2.4 GHz.

 

Pozdro

Skoro działał z Pentiumem to z C2D również będzie działał, ale z Codegenem czy inną chińszczyzną również będzie działał tylko pytanie jak długo ;)

Jeśli chcesz spać spokojnie to powinieneś go zmienić na chociażby Delte DPS-350AB lub DPS-400MB (niewielkie koszty ok. 30-50zł Allegro), które o wiele wiele lepiej nadają się do Twojego konfigu niż ten ryzykowny oraz przestarzały model Fortrona ze słabą linią 12V.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No oferta nie jest zla, jest tylko problem z tego co wyczytalem, gdyz jest duze prawdopodobienstwo, ze moja plyta nie wstanie i dwa, zasilacze wcale nie sa nowe jak pisze rzekomo ten Pan Z., ktory sprzedaje je na allegro.

Delty DPS-400MB są po przeróbce i działąją z każdą płytą główna, sam mam taką Deltę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...