Skocz do zawartości
Gość dragonlore

Ninja Gaiden Sigma

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dragonlore

Na -store ukazalo sie demo Ninja Gaiden Sigma,czyli remake z xboxa na ps3

 

po malym tescie moge powiedziec ze na razie mamy to samo co proponuje wersja na 1 xboxa ,

jednak po filmikach krazacych po sieci wiem ze pozniej roznice z poziomach beda,demo poki co jest starym dobrym poczatkiem z oryginalu.

 

Podwyzszona rozdzialka i zywe kolorki oraz jeszcze bardziej dopieszczone animacje sprawiaja ze chce sie grac znowu ,mimo ze przeciez to juz dosc stara gra i ukonczona po kilka razy ;)

 

Sama gra z pewnoscia bedzie dobra gratka dla tych ktorzy niegrali jeszcze w ten tytul na Xboxie.

 

Fani Ninja powinni ta gre kupic obowiazkowo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość simian raticus

Pamiętam jak grałem w szpitalu na Game Boyu (początek lat 90-tych) w Ninja Gaiden Shadow (wtedy oczywiście nie wiedziałem, że zagram w kontynuację na Xbox'ie a potem PlayStation 3 za grube kilkanaście lat :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze myslalem, ze ta gra bedzie lepsza (w moich kryteriach).

Lecz, jesli dobrze znalazlem, to zrobila go ta sama grupa, co DoA4, ktorego szczerze nie lubie.

Od poczatku:

stroj - swieci sie jak psu..., a powinien sie nie rzucac w oczy...

ninja - przepraszam, nie ninja (czyli najemnik, skrytobojca, zlodziej, wojownik, zwiadowca i tak jeszcze przez godzine, w jednym), lecz jakis nacpany pasikonik (ja latam....), lazacy z normalna katana, zamiast z mieczem ninja (nieco krotsza od katany i z kwadratowa tsuba [jelec na polski], czesto z czarnym ostrzem)

animacja - jej brak przy wyciaganiu miecza i conajmniej niedopracowana, przy chowaniu (nie wklada dokladnie do pochwy, lecz tak, iz widac jak przenika przez pochwe), tez dziwacznie wyglada jak rzuca kunai'ami.

Za to ma prawie taka sama pozycje obronna co ja, z ta roznica, iz ja sie wzorowalem na Kainie z LoK i potrafie wyprowadzic z tej pozycji kilka ciosow :P

Wogole ta gra sprawia zwazenie, jakby tworcy zrobili ja w oparciu o wiedze z kilku odcinkow Dragon Ball Z, gdzie widzieli tylka jedna, przesadzona, walke.

 

Jak sie komus podoba, jego sprawa. Jako gra to raczej dobra pozycja. Jako gra o ninjy, kijowa (ni to parodia, ni to na powaznie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Nie przesadzaj. Grałem w demo i uważam że gra jest godna uwagi. Można odpłynąć na wiele godzin przy niej. Jeśli Ci nie pasuje jego strój, animacja itd. to proponuje Wojownicze Żółwie Ninja. He, he bez urazy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w ninje na x`ie, ale pograłem trochę w demo na PS3.

I po przyzwyczajeniu się do tego całego biegania po ścianach, trzeba stwierdzić, że jest to jaknajbardziej grywalny tytuł, który zakupię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

' date='29 sie 2007, 10:14' post='2734139']

Nie przesadzaj. Grałem w demo i uważam że gra jest godna uwagi. Można odpłynąć na wiele godzin przy niej. Jeśli Ci nie pasuje jego strój, animacja itd. to proponuje Wojownicze Żółwie Ninja. He, he bez urazy :P

Spoko, poprostu lubie w takich grach, filmach, animacjach itp. podpatrzec ruchy. O dziwo mozna sie czegos nauczyc (o dziwo to kumpel, ktory mial tylko tyle doswiadczenia co z filmow, prawie mnie zlal w walce na miecze :blink: ).

Ech... Ja chce Jedi Academy 2 na konsole. Pomijajac moc, ciosy byly tam piekne i w wiekszosci do wykonania...

Dobra, EOT.

Gre podsumowalem ostatnim zdaniem w poprzednim poscie, wiec nie bede powtarzal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...