Skocz do zawartości
ent

Weekend Z Ln2, P5k I X1950xt

Rekomendowane odpowiedzi

Nie przelewa - tylko zostalo po weekendzie to szkoda zeby parowalo, 352 jakas byla pod reka to czemu by nie zalac dla zabawy :D

 

Chlodzenie to of kors Ln2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ent to my Ci termos z biedronki wyślemy, nalejesz, odeślesz, kontenera nie mamy więc zrobimy go z puszki po sardynce, i spróbojemy zamrozić jakiegoś celerona 440 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thx za graty :D

Czyli z nami nie? OK :P benchuj sam :P, a jak uslysze cokolwiek na temat wpadnij do mnie na bencha to masz bana na GyGy :P, a co do Twojego poczucia humoru to jak kiedys loga sprzed ESWC wkleje :P

 

Jako ze ja mam wakacje a Gemmy troche wiecej wolnego niz zwykle to sobie cos od czasu do czasu benchniemy - dzis po obiadku dla relaksu, jednego slabiutkiego Cela 352 zmeczylismy.

 

Valid @ 7083 MHz

 

pozdrowki

entu wiesz ze nie chodzilo o ciebie :] a publicznie nie bede pisal co i jak (mam zakaz wszczynania klotni na forum :] ), panuje w mnie tylko spokoj i harmoni :lol:

 

UuUuUuUuU, powialo grozem z tym celkiem :] twoja sztuka czy jakas inna?

Edytowane przez ryba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ent to my Ci termos z biedronki wyślemy, nalejesz, odeślesz, kontenera nie mamy więc zrobimy go z puszki po sardynce, i spróbojemy zamrozić jakiegoś celerona 440 :)

Wydaje mi sie ze latwiej byloby przeslac kontener niz azot, ale mozemy sprobowac :D

 

BTW: nie wiecie czy w biedronca sa jakies elo termosy w promocji bo z jednym do LN2 to nieraz ciezko, wiec moze w moim ulubionym markecie bysmy cos dokupili :P

entu wiesz ze nie chodzilo o ciebie :] a publicznie nie bede pisal co i jak (mam zakaz wszczynania klutni na forum :] ), panuje w mnie tylko spokoj i harmoni :lol:

 

UuUuUuUuU, powialo grozem z tym celkiem :] twoja sztuka czy jakas inna?

1) Po pierwsze kłótni panie szefie działu hardware i tegoroczny maturzysto :D

2) Po drugie ja tam nie wiem o kogo chodziło :P

3) Po trzecie Celek nie moj :D, moj jest juz na emeryturze i juz kiedys go puszczalismy na Ln2, ten cepek to jakis co sie po mieszkaniu u Gemma walal, jakis cep jego znajomego or smthg, slaba sztuka -200 prawie na parowniku, a on 7,1 nie wyplul :(, ale zabawa z NetBurstami jest znacznie lepsza niz na C2D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze latwiej byloby przeslac kontener niz azot, ale mozemy sprobowac :D

 

BTW: nie wiecie czy w biedronca sa jakies elo termosy w promocji bo z jednym do LN2 to nieraz ciezko, wiec moze w moim ulubionym markecie bysmy cos dokupili :P

 

1) Po pierwsze kłótni panie szefie działu hardware i tegoroczny maturzysto :D

2) Po drugie ja tam nie wiem o kogo chodziło :P

3) Po trzecie Celek nie moj :D, moj jest juz na emeryturze i juz kiedys go puszczalismy na Ln2, ten cepek to jakis co sie po mieszkaniu u Gemma walal, jakis cep jego znajomego or smthg, slaba sztuka -200 prawie na parowniku, a on 7,1 nie wyplul :(, ale zabawa z NetBurstami jest znacznie lepsza niz na C2D :D

 

1) sory master, ale caly dzien pakowalem kaskade, padam z nog :mur:

2) O RLY ?:D

3) no patrz, a Yoto mi nie chcial uwierzyc w to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...