Skocz do zawartości
fipa

Doładowanie Konta Orange

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę doładować konto pewnej osobie, ale nie chcę, zeby wiedziala, ze to ode mnie. Pomyślałem, ze mogę zrobić to przez Pekao24.pl - wpisuję kwotę i numer i leci. Zastanawia mnie tylko, czy ta osoba dostaje smsem jakies informacje od kogo to (numer konta, etc). Wie ktos cos o tym?

 

Ewentualnie w jaki sposób doładować to konto, zeby bylo anonimowo? Pomysl z smsem "zadzwon po ten numer [kod szybkiego doladowania]" nie przejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fipa, pamiętam że kiedyś miałeś w konto w Pekao SA. Tam jest możliwość doładowania szybkiego, więc sposób najprostszy dla Ciebie chyba. Sms przychodzi, że doładowano o kwote xxx i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fipa, pamiętam że kiedyś miałeś w konto w Pekao SA. Tam jest możliwość doładowania szybkiego, więc sposób najprostszy dla Ciebie chyba. Sms przychodzi, że doładowano o kwote xxx i tyle.

Betonie Ty, przeczytałeś w ogóle to co flipa napisał ? ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zrobilem to doładowanie, musialem oddac komus pieniadze, a ta osoba nie chciala o tym nawet slyszec (pieniadze, ktore wczesniej mi pozyczyla). Chore mam te swoje zasady, nie? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zrobilem to doładowanie, musialem oddac komus pieniadze, a ta osoba nie chciala o tym nawet slyszec (pieniadze, ktore wczesniej mi pozyczyla). Chore mam te swoje zasady, nie? ;]

No to jak byles winien, to czemu chciales anonimowo? ;) (Chyba, ze nie chciales aby sie na ciebie obrazila, ze to ze jej oddajesz forse :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak byles winien, to czemu chciales anonimowo? ;)

Tak jak pisalem - kiedy probowalem jej oddac te pieniadze, to nie chciala o tym slyszec. Pewnie sądzila, ze w mysl zasady "zrobisz loda - będzie zgoda" jestesmy kwita ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...