Skocz do zawartości
janio

O/C & Modders 2007

Rekomendowane odpowiedzi

Jak co wakacje tak i w tym roku w Gdańsku odbywa VI edycja zjazdu O/C & Modders. Zakładam więc oficjalny temat dla wybierających się na imprezę.

 

Wypisujcie tutaj skąd, jak, kiedy i czym jedziecie. Ale żeby nie robić syfu, wypisujcie tylko konkrety czyli jeszcze raz: skąd, kiedy i czym, wszelkie inne dyskusje i sprawy na temat kosztów itp. załatwiajcie na PW/GG.

 

Na początek:

 

Ja zabieram się z BENITO jego samochodem. Mamy jeszcze jedno wolne miejsce. BENITO rusza z Wałbrzycha i będzie przejeżdżał przez Wrocław, Trzebnicę, Milicz, Jarocin, Żnin, Bydgoszcz, Tczew. Wyruszamy najprawdopodobniej 26 lipca późnym wieczorem / w nocy. Chętne osoby najlepiej ze śląska niech zgłaszają się do BENITO na PW/GG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasa na paliwo to około 210 zł. Dzielimy po równo. Najlepiej więc jakby były 4 osoby w aucie, ale 5 też da radę.

 

Kasę (zaliczkę)wpłacacie tydzień wcześniej żeby nie było że ktoś nie pojedzie.

Na pw czy gg podam nr konta.

 

EDIT: na razie wolne miejsca są 3: Ja i Janio z przodu, więc cała tylna kanapa zostaje.

Edytowane przez BENITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze impreza jest 27-28 lipca, a nie "27-27 lipa"? 8O

 

Jak jade: z Warszawy, piatek po poludniu start, srodek transportu nieustalony (jesli sie trafi ktos z autem to chetnie, jesli nie to pociag).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze impreza jest 27-28 lipca, a nie "27-27 lipa"? 8O

 

Jak jade: z Warszawy, piatek po poludniu start, srodek transportu nieustalony (jesli sie trafi ktos z autem to chetnie, jesli nie to pociag).

27-29 dla scislosci :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Jak jade: z Warszawy, piatek po poludniu start, srodek transportu nieustalony (jesli sie trafi ktos z autem to chetnie, jesli nie to pociag).

Ja podobnie ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyruszam z OLS a jade obciagiem, chyba, ze trafie na kogos z autem 8O

Chyba cie łoś pokąsał, podróż pociągiem to jedna z główniejszych atrakcji imprezy, od razu człowiek się aklimatyzuje procentowo i na miejscu można bez opóźnień przejść do zabawy :) .

 

Fura nie pojedzie ani centymetra w strone GDA 8O

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok temu nie ominąłem to jak "znowu"? 8O

Jestem w 100% pewien, ze przybyłeś z entem w momencie, gdy zwijałem wszystko ze stolika po drobnym oc.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
tylko zebysmy nie robili znowu ot, bo niezle nam to idzie razem [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak jakoś mi się zdaje że na ostatnią chwile przed zwijaniem przybyliśmy i boota jeszcze widzieliśmy, ale mogę się mylić, dawno temu to było 8O

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
tja, dobrze nam idzie tylko to ja %% dostane, a teraz nie będzie okazji się napić z kimś kto zdejmuje 8O
Edytowane przez hary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i ja się z Wawy wybiore z kimś pociągiem... Tylko jak to bedzie z OC dla "obcych" ludzi? Bo chyba ktos kto przyjedzie 400km, nie bedzie skazany na 2-dniowe stanie obok tego wszystkiego?

 

 

Pozdro 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i ja się z Wawy wybiore z kimś pociągiem... Tylko jak to bedzie z OC dla "obcych" ludzi? Bo chyba ktos kto przyjedzie 400km, nie bedzie skazany na 2-dniowe stanie obok tego wszystkiego?

Pozdro 8O

Ty, a wiesz ze impreza oc sie szykuje na weekend w wawie? news na glownej i www.lanparty.pl 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty, a wiesz ze impreza oc sie szykuje na weekend w wawie? news na glownej i www.lanparty.pl 8O

Pewnie ta impreza oc to bedzie jedno wieksze stoisko, ogrodzone z kazdej strony? Cus a'la Wroclaw?

Na zjezdzie bedzie chyba tego troche wiecej right?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i znajac zycie bedzie tak samo jak w zeszlym roku, ze tez sie ogrodza i tylko redakcja i ich dziewczyny/ kolezanki/ koledzy beda mogli sie znalesc na stoisku.

 

z Narcyzem, Janiem i poca poradzilismy sobie z tym problemem zwiedzajac ogrodki piwne 8O

 

 

brakuje mi takiej imprezy jak byla za czasow tweaka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ta impreza oc to bedzie jedno wieksze stoisko, ogrodzone z kazdej strony? Cus a'la Wroclaw?

Na zjezdzie bedzie chyba tego troche wiecej right?

Rok temu w gda było 5x takie, odgrodzone stoisko 8O

 

OC gdzie indziej raczej nie uświadczyłeś 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ta impreza oc to bedzie jedno wieksze stoisko, ogrodzone z kazdej strony? Cus a'la Wroclaw?

Na zjezdzie bedzie chyba tego troche wiecej right?

Ja o gda nic nie wiem, moze nie pojade, zobacze 8O Jak nie widze regulaminu konkursu oc, to nie podejmuje ostatecznej decyzji o benchowaniu tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Ty, a wiesz ze impreza oc sie szykuje na weekend w wawie? news na glownej i www.lanparty.pl 8O

Ja zrozumiałem że to taka zamknięta dla tych co mają sprzęt, ale jak to z L4F to i ja wbijam 8O o której będziecie i którego dnia?? Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrozumiałem że to taka zamknięta dla tych co mają sprzęt, ale jak to z L4F to i ja wbijam 8O

Tak, l4f :] tylko my na wyzszym pietrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i znajac zycie bedzie tak samo jak w zeszlym roku, ze tez sie ogrodza i tylko redakcja i ich dziewczyny/ kolezanki/ koledzy beda mogli sie znalesc na stoisku.

 

z Narcyzem, Janiem i poca poradzilismy sobie z tym problemem zwiedzajac ogrodki piwne :)

brakuje mi takiej imprezy jak byla za czasow tweaka...

Lipa... Dla mnie bez sensu jest robienie takiej imprezy... 8O Nie lepiej byłoby zrobić tak zeby chociaz chetni uzytkownicy forum mogli tam przebywać? Znam takie targi jak wczesniej: Przychodzisz - jak nigdzie sie nie wcisniesz zeby cos pomoc, pobenchowac, czy cos to po 2 godzinach trzeba isc do domu bo nie wysiedzisz - nuda.

To jest bardziej "Zlot REDAKCJI PurePC.pl" IMO.

 

 

Pozdro 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lipa... Dla mnie bez sensu jest robienie takiej imprezy... 8O Nie lepiej byłoby zrobić tak zeby chociaz chetni uzytkownicy forum mogli tam przebywać? Znam takie targi jak wczesniej: Przychodzisz - jak nigdzie sie nie wcisniesz zeby cos pomoc, pobenchowac, czy cos to po 2 godzinach trzeba isc do domu bo nie wysiedzisz - nuda.

To jest bardziej "Zlot REDAKCJI PurePC.pl" IMO.

Pozdro 8O

Jasne, lepiej wpuścić ludzi z ulicy w miejsce, gdzie lezy sprzet za 80k, z który finansowo odpowiadasz. Hop c2q do kieszeni, x6800 do drugiej i wychodzisz.

 

Zreszta zajrzyjcie na strone zjazdu chociaz, to sie dowiecie jak bedzie wygladac oc w tym roku...

 

Zreszta jak nie byłeś nigdy nie zjezdzie to nie zrozumiesz jego specyficznego klimatu. Dla mnie mogłoby nie być tam ani jednego podkreconego pc, czy behechów na wierzchu, a i tak jest to impreza #1 w moim corocznym kalendarzu

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy powiedzial swoje i dobra.

 

Nigdy nie byłem na zadnym zjezdzie z taka ekipa z forum, i moze nie wiem jak to jest napic sie pifka, czy miec polewy (Co to sa timingi?) z kolegami, z ktorymi gadalem do tej pory przez ekran - bo pewnie o to Ci chodzi, ale rowniez tego nie da sie spelnic jak sie tam zamkniecie na amen i "."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

@KonradGT

chyba nie myślisz że będziesz jechał 400km tylko żeby pokręcić się i popatrzeć w dzień? 8O

 

 

@MaSell

A Ty miałeś się pakować 8O

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, Masell, co innego ludzie z ulicy, a co innego ci którzy się znają nie od dziś. Na ostatnim zjeździe robiliście z siebie niewiadomo jak poważną grupę, a w gruncie rzeczy cały czas prezentujecie to samo. Wywalacie na stół bebechy, DI, czasami ktoś przywiezie kaskadę i otaczacie się barierkami. JEśli to ma być reklama tegoż portalu to może coś bardziej user friendly.

 

We Wrocku chociaż z Janiem dało się parę słów zamienić, nie odgradzał się tak od ludzi jak wy w Gdańsku. Nieważne że tam coś nie szło, ale było zamieszanie, coś się działo i stał przy was największy tłumek na całych targach. Na takie zloty nie jedzie się z myślą o pobijaniu rekordów. chyba że startujesz w konkursach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieważne że tam coś nie szło, ale było zamieszanie, coś się działo i stał przy was największy tłumek na całych targach. Na takie zloty nie jedzie się z myślą o pobijaniu rekordów. chyba że startujesz w konkursach.

Amen.

Zreszta ostatnimi czasy staramy sie prezentowac takie wlasnie podejscie.

Nie zmienia to jednak tego, ze za wypozyczony sprzet odpowiada finansowo tylko i wylacznie redakcja i jakos od przypadkowych osob, ludzi zrecznych inaczej i z lepkimi raczkami musimy sie zabezpieczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna rzecz, która mogę wam podpowiedzieć. To co potrzebne wykładacie na blaty, a każdą zbędną w danej chwili (i cenną) rzecz dajecie na zaplecze i siedzi tam ktoś kto to pakuje odpowiednio i tego pilnuje (możecie się zmieniać np. co godzinę). Nikt wam z mobo nie powyjmuje sprzętu jak to będzie pracowało przecież. Jeśli na blacie pokazowym leżą samotne karty rozszerzeń czy pamiątki, to wtedy okazja czyni złodzieja. A jeśli tego nie ma, to co najwyżej zajumają wam śrubokręt czy jakiś kabelek, a zabawy będzie więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...