Skocz do zawartości
janio

O/C & Modders 2007

Rekomendowane odpowiedzi

A ja się nie załapałem na kubek BenQ bo wszystkie dzieciaki zgarnęły. Zjazd jak najbardziej ok chociaż mnie w piątek nie było i druga sprawa omineło mnie ogłoszenie wyników na najlepiej zmodowaną obudowę. A tak to pozytywnie 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to pewnie fura PMP ... ma ktos fotę - bo on taki skromny ...

To moja służbowa drezyna. Prywatną bym nie przyjechał nigdy w życiu. Fotkę auta czy fotkę czego ? 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy laski mdleją, ale prawdziwi mężczyźni z całą pewnością.

 

Dołączona grafika

 

I całe kiełbasy, mib, i jakiś czopek z telewizji 8O

Dołączona grafika

Edytowane przez pmp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pytaj...nie pytaj, ciesz się że nie szczekasz taka impreza była. icon_biggrin3.gif

Kurde byłem tam, ale widocznie nie przy całym zajściu 8O A tu potem na nastepny dzien słysze jak janio od anal masterów wykłada 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Jeżeli chodzi o bonusy to załapałem się tylko jak każdy na smycze (goodrama są konkretne naprawdę) i koszulkę GoodRam (pr0 i el0), kubki zgarnęła niestety dzieciarnia 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaSell błąd. Ks. Józek to był sobih, ja byłem Wuj Rysio 8O

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Na ostatnich fotkach widać szczególne skupienie 8O

Edytowane przez pmp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do netu... Steward roscil prawa nie tylko do oplakatowania Gdanska ale takze do mojej anteny... grrrr cale dwa dni miala :/

 

MJ - co do konkursu, jak juz wielokrotnie pisalem/mowilem, byl to pierwszy tego typu konkurs w Polsce i byl to exp... udany bo poprawek jest naprawde niewiele... myslalem, ze bedzie gorzej (chocby ta niebezpieczna kaskada 8O), wyszlo ok, juz wiem, ze za rok nagrody beda wypasniejsze ;) (sie odezwali sponsorzy - bo idei im sie spodobal)

 

co do lubienia... <wstydnis> :D ja na prawde nie wiedzialem, ze az tak bardzo ^^ :) milo mnie niezmiernie i mowie to calkiem serio (dobra kuniec bo zaraz wyjdzie, ze to wyznanie a ta kolacja co mialem proponowac to randka czy cos :D)

 

@Chaos - tancowalismy, ciutek bo zdrowko nie pozwala duuzo ale zawsze zaliczone with you my bejb :*

 

@Sikor - milo bylo w koncu sie spotkac i zamienic slow wiecej niz tylko "ban for all" 8O licze na powtorke :D

 

 

edit:

 

odespalem, ogarniam sie, niedlugo fotki @ Zjazd.pl :D

Edytowane przez samhain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...] dla kszonka nie było opcji typu wymiany osób w ekipie [...]

Chwila, zgodziłem się na zmianę Jarogniewa na Ardkana, mib dopisał jania do 2osobowego teamu Hindenburg: wystarczyło powiedzieć, a nic takiego od Was nie usłyszałem.

 

Nie przeszkadzało mi to, że na stanowisku jest więcej niż 3 osoby, ale jak zaczęło się u Was przewijać cała redakcja - to było za dużo.

 

Mogło być lepiej, ale było bardzo dobrze, jak na pierwszy taki konkurs. W przyszłym roku może być lepiej, a jak znowu mi przyjdzie sędziować - będę wiedział jakich błędów nie popełniać.

 

Sugerowały, że bedzie dostep do netu dla teamow.

Dostęp do netu miał być, ale niestety neta "ukradli", więc dopisek o validzie i orbach został anulowany 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ponownie wreszcie pod moim nickiem 8O

 

Na wstępie chciałem podziękować Romkowi za zmianę nicka, widać prośba na integracji pomogła, bo się doprosić od ponad roku nie mogłem. Teraz trochę co do samej imprezy, jak zawsze zaliczam ją do udanych, ze wszystkich dni to chyba tylko sobota i integrację przypominały zjazd 8O Jedni łapali się na kubki, a inni na inne zabaweczki :) ja tam wole swojego tecensika sagitta, a kubek i tak dostałem. Jedyna rzeczą, która zbulwersowała mnie na tym zjeździe była obudowa nr 001, która zajęła 4 miejsce, ja tego nie ogarniam ;) Pyzatym bardzo podobała mi się sobota, te zgraje małych bandytów bijące się o smycz rzuconą ze sceny - bezcenne, nawet filmik mam, ale mało widać. Dzidzia-cola roxuje :D Napewno lepsza i bardziej wydaja od zjazdowego drinka, który imo był lekkim przegięciem, pierwszy raz piłem drinka w plastykowym kubeczku :/ ciekawi mnie, czy ktoś jeszcze tego spróbował :D??

 

To i swoje fotki przy okazji dodam wrzucone na imageshacka, aby je przejrzeć od początku, musicie przejść na ostatnią stronę, wejść w ostatnia foto i się cofać :D http://profile.imageshack.us/user/zjazd_2007_grux/images/

 

I kila filmików też zarzucę :D http://profile.imageshack.us/user/zjazd_2007_grux/videos

 

miłego oglądania i dzięki za tak udaną imprezę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sikor - milo bylo w koncu sie spotkac i zamienic slow wiecej niz tylko "ban for all" 8O licze na powtorke :)

Oj tam. Teraz już są lepsiajsi w przenoszeniu do Krainy Wiecznych Bananów. 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...