Skocz do zawartości
janio

O/C & Modders 2007

Rekomendowane odpowiedzi

Jedna rzecz, która mogę wam podpowiedzieć. To co potrzebne wykładacie na blaty, a każdą zbędną w danej chwili (i cenną) rzecz dajecie na zaplecze i siedzi tam ktoś kto to pakuje odpowiednio i tego pilnuje (możecie się zmieniać np. co godzinę). Nikt wam z mobo nie powyjmuje sprzętu jak to będzie pracowało przecież. Jeśli na blacie pokazowym leżą samotne karty rozszerzeń czy pamiątki, to wtedy okazja czyni złodzieja. A jeśli tego nie ma, to co najwyżej zajumają wam śrubokręt czy jakiś kabelek, a zabawy będzie więcej.

W 150% się z Tobą zgadzam. To co jest nie potrzebne, natychmiast mozna schować i po problemie... A imo kazdy user forum, ktory by sie tam znajdował, mógłby wiele pomóc przy okazji nauczyc sie czegos, wciagnie sie w to i mamy kolejnych wyjadaczy OC, po jakims czasie. To moim zdaniem jest promocja overclocking'u. Jednak najlepiej od razu zalozyc ze połowa userow na forum, to złodzieje tylko czekający na taką okazje 8O

Edytowane przez KonradGT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, oprocz zajumania, jest tez kwestia sytuacji w stylu: wyleje sie komus cola na sprzet, cos straci, czy wreszcie oparzy sie o cos albo wsadzi paluchy w nieodpowiednie miejsce.

 

EDIT: KonradGT: nie rozumiesz jednej rzeczy. Zabawa zabawa, ale jak cos sie stanie, to odpowiada za to redakcja. To my odpowiadamy za stanowisko i w razie czego musimy pokrywac straty z wlasnej kieszeni. Nie chce nawet myslec o sytuacji, kiedy ktos zrobi sobie jakas powazniejsza krzywde np. za pomoca LN2. Za takie sytuacje tez odpowiadamy i naprawde nie chce mi sie potem byc ciaganym po sadach przez czyichs rodzicow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Soker

Ja tam na targach/zlotach nigdy tak tego nie postrzegałem 8O Przychodzę, oglądam, pogadam - jest nudno wychodzę w miasto (w tym wypadku Gdańsk), zwiedzam, fotkuje, jem i wracam. Zresztą nie zdarzyło się jeszcze żeby było nudno [nawet w Chorzowie było co robić].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, oprocz zajumania, jest tez kwestia sytuacji w stylu: wyleje sie komus cola na sprzet, cos straci, czy wreszcie oparzy sie o cos albo wsadzi paluchy w nieodpowiednie miejsce.

W Chorzowie też się wylało na sprzęt, ale to nie była cola i nie wylał tego ktoś z oglądających 8O 8O Ale jak widać wszystko działało dalej ;] Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze bede jechal 8O a jak bede jechal to z Warszawy i bede mial jedno wolne miejsce. jesli bym jechal i ktos by chcial sie zabrac(jakas fajna laska najlepiej 8O ) to moge pozyczyc kask :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Costi, ostatnią głupotą było by dopuszczenie możliwości zetknięcia się z LN ludziom z ulicy, myślałem że to rzecz oczywista i nie trzeba o tym mówić.

 

Polecam wam jednak pomysł z "magazynierem". Jeśli będzie to jedna lub 2 ODPOWIEDZIALNE osoby, to nie będzie problemów ze sprzętem.

 

Co do imprez w stylu tweaka, to miały swoje wady i zalety, a co do okazji kradzieży sprzętu to było jeszcze gorzej niż teraz. Sam miałem przyjemność być w pokoju pełnym sprzętu (podzespołów) i nabrać go ile tylko bym udźwignął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Costi, ostatnią głupotą było by dopuszczenie możliwości zetknięcia się z LN ludziom z ulicy, myślałem że to rzecz oczywista i nie trzeba o tym mówić.

Wiadomo, ze nikt normalny swiadomie na to nie pozwoli. Ale wystarczy chwila nieuwagi i moze byc zle. Moze jestem pzrewrazliwiony, ale IMHO lepiej wziac czarny scenariusz pod rozwage przed impreza, niz potem miec problemy.

Poza tym wprowadzenie nadmiernej swobody w dostepie do stoiska sprowadzi IMHO redakcje do roli "policjantow", patrzacych w kolko komus na rece i zajmujacych sie pilnowaniem stoiska, a nie benchowaniem czy pokazami. Inaczej sie tez czlowiek czuje, jak ma ten spokoj, ze odpowiada tylko za siebie, a nie musi byc tez obciazony odpowiedzialnoscia za osoby, ktore byc moze widzi pierwszy raz w zyciu na oczy.

 

Polecam wam jednak pomysł z "magazynierem". Jeśli będzie to jedna lub 2 ODPOWIEDZIALNE osoby, to nie będzie problemów ze sprzętem.

Kiedys bedzie trzeba tego sprobowac 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sie chlopaki rozkrecili 8O

 

konkurs OC Teamow nie bedzie polegal na ogladactwu, chociaz te takze bedzie mozliwe (beda postawione krzesla przed teamami wiec bedzie mozna usiasc i nie bedzie trzeba stac i meczyc nozek), dodatkowo chcemy by to nie bylo miejsce gdzie zbiegaja sie kumple, to ma byc konkurs wiec osoby z teamu sa przy stole, reszta siedzi dalej i nie przeszkadza... podoba sie?

 

Rybus... regulamin bedzie jutro wrzucony na strone 8O

 

a jesli ktos chce pokrecic sam dla siebie wsrod znajomych... to przydaloby sie zglosic to d oorganizatorow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyplątał się ten z dziarą na karku...hehe. Jeszcze jedno Samhain, czy będzie gdzieś możliwość w miarę bezpiecznego zaparkowania autka, wiadomo co się stało przed akademikiem w zeszłym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

jak zwykle robicie problem tam gdzie go nie ma...

 

BENITO & KonradGT - chciałbym żebyście kiedyś mieli własną redakcję i zrobili takie "user friendly" pokazy... A jak ludzie zaczęli by na siebie napierać (jak na koncercie) i nagle pierwszy rząd przewrócił by się na całe stoisko? Pomyślałeś o czymś takim? imo pomysł do bani chyba że każdy przy wejściu na miejsce targów podpisywał by karteczkę że wie o zagrożeniu sprzętu wartego tyle i tyle i w razie popsucia z jego strony będzie pokrywał koszty... A i jak by się znalazł ktoś fajny kto by chciał by coś wynieść z tego magazynu? przeszukiwał byś każdego? 8O

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyplątał się ten z dziarą na karku...hehe.

sie nie podoba? ;P mi podoba sie bardzo 8O

 

Jeszcze jedno Samhain, czy będzie gdzieś możliwość w miarę bezpiecznego zaparkowania autka, wiadomo co się stało przed akademikiem w zeszłym roku.

to juz zalezy gdzie nocleg wzieliscie i to pytanie raczej do tego miejsca a nie do mnie, w wiekszosci jest miejsce gdzie zaparkowac, przy Zjezdzie mozna parkowac jest teren zamkniety, ale ochrony do pilnowania samochodow nie bedzie

 

edit:

 

 

zawsze cos komus nie bedzie pasowac, rok temu bylo odgrodzenie bo mieli na stolach sprzetu grubo przewyzszajace ich polisy na zycie... prosili o oddzielenie - dostali, byli na tyle blisko by bylo widac co robia i na tyle daleko by nie podpierdzielic sprzetu, teraz tasmy _raczej_ nie bedzie a nad przebiegiem konkursu beda czuwac jurorzy

Edytowane przez samhain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze bede jechal :) a jak bede jechal to z Warszawy i bede mial jedno wolne miejsce. jesli bym jechal i ktos by chcial sie zabrac(jakas fajna laska najlepiej ;) ) to moge pozyczyc kask :D

Jak weźmiesz ze sobą 16 latka, to mogę jechać :D

 

 

jak zwykle robicie problem tam gdzie go nie ma...

 

BENITO & KondradGT - chciałbym żebyście kiedyś mieli własną redakcję i zrobili takie "user friendly" pokazy... A jak ludzie zaczęli by na siebie napierać (jak na koncercie) i nagle pierwszy rząd przewrócił by się na całe stoisko? Pomyślałeś o czymś takim? imo pomysł do bani chyba że każdy przy wejściu na miejsce targów podpisywał by karteczkę że wie o zagrożeniu sprzętu wartego tyle i tyle i w razie popsucia z jego strony będzie pokrywał koszty... A i jak by się znalazł ktoś fajny kto by chciał by coś wynieść z tego magazynu? przeszukiwał byś każdego? 8O

Pisze się: K O N R A D

______________________

 

 

Co do tego wpuszczania ludzi z ulicy, to i tak zrobicie jak chcecie, poprostu powiedziałem swoje zdanie na ten temat i w przyszłości moze organizatorzy cos wymyślą...

 

Pozdro 8O

Edytowane przez KonradGT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KonradGT

 

zasada imrpez kazdego rodzaju jest prosta

 

impreza nie zrobi sie sama ani za darmo, pieniazki wykladaja sponsorzy i organizatorzy, za to ze wykladaja pieniazki czegos wymagaja, wymagaja tego by bylo jak najwiecej osob i jak najwiecej osob widzialo ich sprzet i ich logo...

 

na Zjezdzie jest duzo osob z ulicy ktorzy chca zobaczyc i sie nauczyc, chyba sobie nie wyobrazasz ze wpusci ktos takiego begginera z palcami do dewara?

 

wzgledy bezpieczenstwa, oraz zrobienie by wszyscy byli zadowoleni jest pogodzic bardzo ciezko... nam sie to udaje i bedzie sie udawac ciagle...

 

chcesz pokrecic z kumplami? zapraszam, wpadaj ze sprzetem, miejsce dostaniesz 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Jak weźmiesz ze sobą 16 latka, to mogę jechać 8O

Pisze się: K O N R A D

spoko, no offence 8O

 

Widzę że ktoś z mojego przedziału wiekowego, dawaj pociągiem razem z resztą z wawy ;P

 

Również pytanko kto w pierwszym nocuje? ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty jedziesz pociągiem? Trzeba by sie jakoś ugadać... ;] Wiem ze z Wawy jeszcze costi jedzie, ktos jeszce?

 

Jak to jest z tym noclegiem? Można jeszcze cos rezerwować? - Dobra juz wiem co i jak 8O

 

Pozdro 8O

Edytowane przez KonradGT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Polecam wam jednak pomysł z "magazynierem". Jeśli będzie to jedna lub 2 ODPOWIEDZIALNE osoby, to nie będzie problemów ze sprzętem.

Kiedys bedzie trzeba tego sprobowac :)

Weźcie mnie! Weźcie mnie! 8O

 

Nie wiem czy będę ale chyba nie chociaż bardzo bym chciał ;)

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Na dniach będę miał film z Gdańska... Z zeszłego zlotu 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

@grzechu jak byś jednak bardzo chciał i mógł napisz do mnie na gg-masz w profilu ;] Trochę pogadaliśmy już z KonradGT i jesteśmy na poziomie ustalania 8O

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisze do tych co beda autami:

 

Niedaleko od miejsca gdzie bedzie cala zabawa jest parking platny. Jak Kto chce moze tam zalatwic miejsce.

Niestety nie wiem ile kosztuje tam godzina/doba.

Dokladne miejsce to na przeciwko LO nr 1 w Gdansku, z tego co pamietam to na ulicy Walowej.

 

Parkin jest sprawdzony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

@grzechu jak byś jednak bardzo chciał i mógł napisz do mnie na gg-masz w profilu ;] Trochę pogadaliśmy już z KonradGT i jesteśmy na poziomie ustalania :)

Mam nawet Cie na liście 8O

 

@Grzechu_1990, dawaj z nami na zjazd! ;]

Chętnie ale jeszcze zobacze, ile by wyniosło za nocleg i gdzie? 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisze do tych co beda autami:

 

Niedaleko od miejsca gdzie bedzie cala zabawa jest parking platny. Jak Kto chce moze tam zalatwic miejsce.

Niestety nie wiem ile kosztuje tam godzina/doba.

Dokladne miejsce to na przeciwko LO nr 1 w Gdansku, z tego co pamietam to na ulicy Walowej.

 

Parkin jest sprawdzony.

 

parking jest na przeciwko wejscia na teren Stoczni 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samhain, pogadaj z parkingowymi o jakiejś zniżce dla ludzi, jak możesz to może zorientuj się ile kosztuje. Taka moja mała prośba.

 

w cenach sie zorientuje, znizki - postaram sie, choc marne szanse...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki i za to. Może jakby wpadli na afterparty to by coś spuścili z ceny.

boje sie ze 60 letni emeryt bedzie mial problem z wygieciem sie w rytm muzy 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...