Skocz do zawartości
janio

O/C & Modders 2007

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kaaban

Czy jest ktoś kto się dopiero teraz zdecydował na 100% (jak ja? 8O) Kurcze no, wszystko zajęte, macie nocne autobusy w Gdańsku? w nich można nocować ewentualnie 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Czy jest ktoś kto się dopiero teraz zdecydował na 100% (jak ja? 8O) Kurcze no, wszystko zajęte, macie nocne autobusy w Gdańsku? w nich można nocować ewentualnie 8O

Autobusy nam nie straszne [; Najwyżej spać nie będziemy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat spanie to bedzie najmniejszy problem. Myslicie, ze ktos sprawdzi 50 osob i czy w kazdym pokoju jest odpowiednia ilosc 8O ? Pozatym po x bro naprawde bedzie wam obojetne gdzie i jak spicie 8O . Ile to razy na takich eventach spalo sie tam gdzie popadlo [; . Osobiscie kimałem na murku w gda, oraz na trawce w centrum wrocka - do momentu az ktos sie nie ogarnal i nie zabral ekipy w inne miejsce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos jakies pojecie ile moze kosztowac taksa z miejsca zjazdu na osowa?

O ile wiem to Osowa jest w srefie 2 czyli za km jest sporo drozej.

Od miejsca zjazdu na osowe stawiam ze jakies 60-80pln co najmniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co sie stanelo?? 8O

A wpi..... nam chcieli 8O, co najlepsze jak dawalismy z buta przez godzine do harego na mieszkanie, przechodzac cale centrum to nikt sie nie rzucal (3 razy - godziny kolo 1-4 w nocy), ostatniej nocy powiedzialem dosc - jedziemy autobusem i mielismy nieprzyjemna przygode, tak wiec Gdansk tylko pieszo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wpi..... nam chcieli 8O

Nie tylko tobie. Pijąc sobie piwko w tamtym roku, zaraz obok namiotu z targami, podsiadły się jakieś dresy z pretensjami o [ciach!] wie co... Zresztą w Krakowie na stacji benzynowej też się nas czepiali :) A w mieście drechów (czyt. stolicy) o dziwo ani razu się na nikogo nie nadzialiśmy 8O Generalnie targi to niebezpieczna sprawa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w mieście drechów (czyt. stolicy) o dziwo ani razu się na nikogo nie nadzialiśmy 8O Generalnie targi to niebezpieczna sprawa :)

Ja musiałem raz dosyć szybko się przemieścić na drugą stronę ulicy, bo szła nieciekawie wyglądajaca grupa "młodzieży"

 

Rok temu w gda kumpel dostał w ryj przy mnie... od babki 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Co Ty gadasz, Warszawa może i miasto drechów ale tyyle razy włóczyłem się po nocy i nigdy nikt mnie nie zaczepił (a ze swoimi "warunkami" fizycznymi jestem idealnym kandydatem 8O)

 

Mówicie, że przygarniecie ludzi jak co? To dobrze ;)

 

Co do historii enta i harego to trochę mnie to zdziwiło, ent wygląda na tym zdjęciu w profilu dość groźnie, bałbym się go zaczepić 8O

 

Ja musiałem raz dosyć szybko się przemieścić na drugą stronę ulicy, bo szła nieciekawie wyglądajaca grupa "młodzieży"

Ale zaczepiali Cię czy to Twoje urojenia? :) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Proponuje zakończyć OT związany z subiektywną oceną różnych miejscowości...

Dlaczego? Przecież jest to związane jak by nie patrzeć... Gdyby nie info od harego & enta to wsiadłbym do takiego autobusu, a tak wiem że nie warto 8O

 

 

btw. Jak ktoś jedzie pociągiem z wawy to mógłby łaskawie napisać 8O

 

 

@costi Ty to wiem, pamiętam, myślałem że ktoś jeszcze się namyślił :)

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laskawie pisalem, ze najprawdopodobniej jade pociagiem 8O

Nie wiem tylko jeszcze ktorym, musze rozklad jazdy ogarnac. Ale najchetniej jakies TLK, bo tanio, ew. zakrece sie za jakimis promocjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było wcześniej rezerwować, wiadomo przecież że to sezon i nikt w 3miescie nie będzie czekał na przypadkowych gości, tylko chce mieć już pełną obsadę zaplanowaną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm to ja powiem tak... Ja jade z Lancem z Zabrza Pociagiem :D... Wiec mam dluga podroz przez cala polske :D

 

Co do Noclegu to ja spie z ryba 8O...

 

A Konkurs OC niby moglbym miec miejsce w jednym z Teamow... ale chcialem krecic z Lancem a miejsce zostalo juz tylko jedno... i teraz jestem w kropce bo zalatwilismy sobie sprzet do krecenia... ale w konkursie nie mozemy wziac udzialu...

 

Jesli mozna to... chcialibysmy Poza konkursem zapisac sie na DI albo LN2...bo sprzet mamy, ale naraz sie okazalo ze nie mozemy wziac udzialu w konkursie... 8O

 

i narazie to Tyle...

 

A Ty Devilek jedz z nami pociagiem a nie gadaj :) i tak bysmy ciebie w 3d pojechali ;) ps Ty masz x2900xt?? jesli masz jednego to my moze bedziemy mieli drugiego :D daloby sie cos sklecic...

 

Ps. janio zabieram ze soba mojego drugiego swiecacego coolermastera wiec bedziesz nam potrzebny do "pomocy" :D

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

why nie mozesz wziac udzialu? nie bardzo rozumiem? ales zakrecil...

Hmm

Napisałem maila zgłoszeniowego do konkursu, nie dostałem na niego żadnej odpowiedzi, a później twec mnie poinformował, że usłyszał od Ciebie, że miejsc już nie ma i nie możemy z Sectorem uczestniczyć w konkursie 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm

Napisałem maila zgłoszeniowego do konkursu, nie dostałem na niego żadnej odpowiedzi, a później twec mnie poinformował, że usłyszał od Ciebie, że miejsc już nie ma i nie możemy z Sectorem uczestniczyć w konkursie 8O

 

bo na zgloszenia nie bylo odpowiedzi 8O

 

beda po weekendzie :)

 

co do Tweca... chcial wystawic 2 druzyny z jednego portalu - nie zgodzilem sie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

why nie mozesz wziac udzialu? nie bardzo rozumiem? ales zakrecil...

Ok ok dla mnie nie am to zbytnio znaczenia... wazny jest DI i LN2 8O...

 

PS. JEdzie Ktos jeszcze ze SLASKA???

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja z pod Wawy (jeszcze nie czytalem wszystego 8O ) ale bym pojechal. Moge ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> auto tylko czy jeszcze mozna sie zapisac.

 

Bylem w Dziwnowie na zlocie Twek'a i w Bialowiezy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ba. powiedzcie mi gdzie mam sie zapisac, ewentualnie gdzie spanie, gdzie jakas kase zaplacic.

ja moge jechac albo passatem ojca, albo moja polowka w ostatecznosci pociagiem.

 

 

kurde ze tez sie dopiero dowiedzialem.

 

Wawa walic do mnie na priv.

 

Benito. odezwij sie na gg juz wiem ze trzeba samemu nocleg zamawiac. Z wami ze slaska bym sie gdzies zakwaterowal. Ale musze iwedziec gdzie wy bedziecie 8O

Edytowane przez Eclipse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...