Skocz do zawartości
janio

O/C & Modders 2007

Rekomendowane odpowiedzi

CHLOPAKI JEST WIELKA SPRAWA.... zgubila mi sie nakretka 2mm na mocowanie do mojego kontenera na gpu i A POTRZEBUEJ JA NA ZLOT bo inaczej nie bede mogl pokrecic grafy !!!!! Czy ktos (jesli jeszcze nie wyjechal) moglby poszukac takowej nakretki i dac ja w gdansku Teamowi Hindenburg Extreme... czyli mi :D PLZ PLZ PLZ... bardzo wazna sprawa!!!!!!!!! 8O 8O :) ;)

 

jak motylkowe Cie ratuja to wezme.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak motylkowe Cie ratuja to wezme.

 

to sa 2 mm

 

ratujaaaaaaaaaa plz plz... bo szukam od 2 godzin.... :D :D :D 8O 8O :) ;) jak cos to szukam metalowca w gda ;p

 

ps moj nr to 508152255

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sa 2 mm

 

ratujaaaaaaaaaa plz plz... bo szukam od 2 godzin.... :D :D :D 8O 8O :) ;) jak cos to szukam metalowca w gda ;p

 

ps moj nr to 508152255

Masz kontener od Devilka, czyli jak on ma srubki od piotresa, to on ma na 99% m2.5, a nie m2. Jutro rano zobacze czy bede w stanie tobie pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ... (ja w Łodzi siedzę;))

Lanc pisał, że grubo :) zadzwonił bym do niego ale nie chce mu przeszkadzać 8O

edit:

1m- 10.5xx s

16m- 4.5 min

coś takiego u ryby

a ten zasilacz 1000w padł u jednego z teamów(lanca, sectora) i im abita zabrało do krainy wieczych megaherców 8O

Edytowane przez teat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o 4:50 okolo rozumiem 8O

tak :) a ile to ma w sobie prawdy- nie wiem, Lanc tak prawił a słabo było słychac w moim gownianym telefonie 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bryce miał dziś też 10.5xx a na cepie o 100mhz mniej i pod 680i :) Oto informacja prosto z targów, jutro podobno ma sie coś zmienić na lepsze.....

nice 8O a nóż jakiś wr padnie 8O ide spać ;) do jutra :* :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bryce miał dziś też 10.5xx a na cepie o 100mhz mniej i pod 680i 8O Oto informacja prosto z targów, jutro podobno ma sie coś zmienić na lepsze.....

Nie jestem za bardzo wtajemniczony, ale w czym SPI32M? czy 16M na celinie? 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ze zasilka padla to coz zdarza soe. Zawszw moze sie trafoc jakas z d*py sztuka.

 

Sadze ze jutro bedzie sporo lepiej. Wrescie chlopaki zaczna grac w marki. A jest na czym grac 8O 880GTX/Ultra to nic nowego nie mowiac o X2900XT 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem za bardzo wtajemniczony, ale w czym SPI32M? czy 16M na celinie? 8O

1m , ryba 4800mhz 10.5xx s ,. bryce 4700 10.5xx chyba, ale i tak ryba jak na razie szybszy o ileś tam tysięczynych, bo mobo się bryce'owi skończyło.... jutro ma być podobno coś poprawione i wzięcie sie za 16m 8O

Edytowane przez adrkan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Tacensow, jesli sa tak ciulowe - to padna na sprzecie i po sprawie, do poki ich nie testowaliscie prosilbym o niewypowiadanie sie jakie sa ciulowe bo jak narazie ciulowe jest myslenei osob, ktore 'testuja na oko' - dla mnie EOT.

W takim razie mogę już mówić że Tacensy są ciulowe? 8O Ciekawe tylko jak będzie teraz ze zwrotem kasy za IP35-E...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kreca dobrze 8O Swider ostro krecil... ale wokol wlasnej osi 8O w ogole impreza raczej z gatunku ostrego melanzu ;) pierwsza nocka spoko troche zabraklo wodki i nachodzilismy sie jak wariaci do Sopotu i powrot skm'ka

 

pozdro dla ryby - ma goscio zapal :)

 

 

a fotka grupowa jakas sie znalazla

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nieźle chłopaki oby więcej ciekawych wyników padło. Życze udanej zabawy i nie przecholujcie z % :) 8O

 

Absynt sector jest nie dobry, bo jedzie ziołami, fuj i cie na vomity bierze. 8O

Edytowane przez kamilo23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie mogę już mówić że Tacensy są ciulowe? 8O Ciekawe tylko jak będzie teraz ze zwrotem kasy za IP35-E...

Niestety nie możesz - okazało się, że to robiła Lancowa grafa, a nie mobo, cała reszta sprzętu żyje - zasilacz też.

 

Cały bajer w tym, że było zwarcie na 12v w zasiłce, płyta po wciśnięciu power wstawała na 0.5sek. Chcieliśmy sprawdzić na samej mobo (bez dodatków) i jak wstała bez grafy to włożyliśmy moją x300. Sprzęt śmigał i porobili jakieś marki, ale największy żal to było pi1m na 4ghz !!!!! Lanc i Sector po prostu zaszaleli robiąc tak przeogromne takty na e6750 przy użyciu ln2 [;

 

Finalnie okazało się też, że nikt nie oddał poprawnego wyniku w 2k6, a wszyscy się czaili z 88gtxami/88ultrami/2900xt, a tu by styknęło cokolwiek :D

 

//

 

zapomniałbym:

wygrało PurePC (taka sama ilość punktów --> taka sama ilość pierwszych miejsc, ale ryba miał lepsze 16M). Kiełbasa Squad na drugim miejscu (przegrali z overclockiem o 0.001 w spi1m :D ) potem overclock i zaszczytnie Hindenburg....

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

zapomniałbym:

wygrało PurePC (taka sama ilość punktów --> taka sama ilość pierwszych miejsc, ale ryba miał lepsze 16M). Kiełbasa Squad na drugim miejscu (przegrali z overclockiem o 0.001 w spi1m 8O ) potem overclock i zaszczytnie Hindenburg....

Jakieś nieoficjalne wyniczki ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie możesz - okazało się, że to robiła Lancowa grafa, a nie mobo, cała reszta sprzętu żyje

Ufff, dla mnie to dobra wiadomość, bo przynajmniej kręcenie na DI się nie opóźni. Tylko 4 GHz na LN2? Przecież 3,9 było na AC 8O Niestety tak się kończy zabawa z LN2 na zwykłym blaszaku bez wcześniejszego doświadczenia...

 

Wyniki dość przewidywalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś nieoficjalne wyniczki ??

3d wszyscy mieli beznadziejne, ppc przez CF2900xt, które im za bardzo nie działało, a kiełbasa przez kłopoty ze sprzętem, 3d w końcu zrobili 2 godziny (w dodatku nie mieli instalek 2k5 i 2k6, a ryba nie chciał pożyczyć konkurencji).

 

ryba ma w 16m 4.49.391, 1m 10.547, reszta 16tki złe (przez 680), a overclock ładne 1m 10.687, kiełbaski 1m @ 4829 i 10.688 (0.001 za overclokiem...)

 

ogólnie wyszło jak często wychodzi z wynikami na takich imprezach 8O

 

a ja zasypywałem bh5 DI, lecz niestety coś się sypało i 290 to był max valid przy 8-13-2-2-2-2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3d wszyscy mieli beznadziejne, ppc przez CF2900xt, które im za bardzo nie działało, a kiełbasa przez kłopoty ze sprzętem, 3d w końcu zrobili 2 godziny (w dodatku nie mieli instalek 2k5 i 2k6, a ryba nie chciał pożyczyć konkurencji).

 

ryba ma w 16m 4.49.391, 1m 10.547, reszta 16tki złe (przez 680), a overclock ładne 1m 10.687, kiełbaski 1m @ 4829 i 10.688 (0.001 za overclokiem...)

 

ogólnie wyszło jak często wychodzi z wynikami na takich imprezach 8O

 

a ja zasypywałem bh5 DI, lecz niestety coś się sypało i 290 to był max valid przy 8-13-2-2-2-2

Czy CF z 2900XT bylo puszczane na P35 ?

 

 

Jesio ryba przyleziesz po grafe na jakiejs imprezie 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DEVILEK >> AFAIK MSI P35

 

Zaluje ze Kiełbasy nie wciągneły PPC, chłopaki, mam nadzieje ze stremowali sie tylko pierwszym razem - nastepnym mysle ze zrobia dobry ownage 8O

 

No ryba ponoc starej wersji markow nie rozpowszechnial (te ktore wypluwaja wynik bez neta), bo nie chciał konkurencji pomagać.

 

kszonek >> pamietasz moze (masz zapisane)/moglbys podac czasowki wszystkich teamow z SPi 1M & 16M wraz z CPU MHz?

Edytowane przez ent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik.

Najswiezsze info od Lanca:

Kaaban dzisiaj spal na dworze, obecnie siedzi na komisariacie 8O Dalszy jego los nieznany 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...