Skocz do zawartości
janio

O/C & Modders 2007

Rekomendowane odpowiedzi

...obecnie siedzi na komisariacie 8O

8O

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
To nie jest smieszne :)
Edytowane przez hary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Melanż jak w mordę strzelił 8O Najlepsze jak rodzice będą musieli przyjechać z Warszawy do Gdańska po synka 8O Wiem, wiem, to nie jest śmieszne, ale nie mogę normalnie :)

Edytowane przez Puma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3d wszyscy mieli beznadziejne, ppc przez CF2900xt, które im za bardzo nie działało, a kiełbasa przez kłopoty ze sprzętem, 3d w końcu zrobili 2 godziny (w dodatku nie mieli instalek 2k5 i 2k6, a ryba nie chciał pożyczyć konkurencji).

 

ryba ma w 16m 4.49.391, 1m 10.547, reszta 16tki złe (przez 680), a overclock ładne 1m 10.687, kiełbaski 1m @ 4829 i 10.688 (0.001 za overclokiem...)

 

ogólnie wyszło jak często wychodzi z wynikami na takich imprezach :D

 

a ja zasypywałem bh5 DI, lecz niestety coś się sypało i 290 to był max valid przy 8-13-2-2-2-2

Ktoś zdziwiony tym faktem? :)

Czy CF z 2900XT bylo puszczane na P35 ?

Jesio ryba przyleziesz po grafe na jakiejs imprezie 8O

Stawiam że przylezie ;)

 

No nic Kiełbasy, następny razem będzie lepiej .Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.Przynajmniej łyknęliście trochę skilla na OC jarmarku 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do CF na P35. Jak sie czyta cos wiecej niz ino info z opakowania mobo, to sie wie, ze CF z 2900XT na tym ukladzie nie zatrybi.

 

 

Wynikami overclock, sectora i kielbasek zdziwiony nie jestem, ale ryba od dawna zapowiadal owned calej sceny oc w polsce i jakos nadal tego nie widac. Ale ... do konca roku jesio daleko. 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3d wszyscy mieli beznadziejne, ppc przez CF2900xt, które im za bardzo nie działało, a kiełbasa przez kłopoty ze sprzętem, 3d w końcu zrobili 2 godziny (w dodatku nie mieli instalek 2k5 i 2k6, a ryba nie chciał pożyczyć konkurencji).

 

ryba ma w 16m 4.49.391, 1m 10.547, reszta 16tki złe (przez 680), a overclock ładne 1m 10.687, kiełbaski 1m @ 4829 i 10.688 (0.001 za overclokiem...)

 

ogólnie wyszło jak często wychodzi z wynikami na takich imprezach 8O

 

a ja zasypywałem bh5 DI, lecz niestety coś się sypało i 290 to był max valid przy 8-13-2-2-2-2

omg, az sie kilka wulgarnych slow cisnie na jezyk ale pozostawie to bez komentarza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do CF na P35. Jak sie czyta cos wiecej niz ino info z opakowania mobo, to sie wie, ze CF z 2900XT na tym ukladzie nie zatrybi.

Wynikami overclock, sectora i kielbasek zdziwiony nie jestem, ale ryba od dawna zapowiadal owned calej sceny oc w polsce i jakos nadal tego nie widac. Ale ... do konca roku jesio daleko. 8O

do konca wakacji, do konca wakacji 8O DEVILEK why 2x2900Xt nie zatrybi na P35 ? 16/4 ? IIRC Kinc bujal na Blitzie CFa, cos tam mu niby nie szlo , ale nie pisal ze ma jakies problemy z kartami w CFie.

 

CarsonPoland >> takie numer by szef dzialu hardware to zadna nowosc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do konca wakacji, do konca wakacji :) DEVILEK why 2x2900Xt nie zatrybi na P35 ? 16/4 ? IIRC Kinc bujal na Blitzie CFa, cos tam mu niby nie szlo , ale nie pisal ze ma jakies problemy z kartami w CFie.

 

CarsonPoland >> takie numer by szef dzialu hardware to zadna nowosc ;)

16/4 nie ma tu nic do rzeczy :D Poprostu P35 jak i 965P do CF sie nadaje ale w wersji 1950XTX i nizszej, jesli chce sie cisnac 2900XT to trzeba sie troche pobawic biosem GPU ... Bez najmniejszych problemow CF z 2900XT trybi na 975X i za to trza sie lapac jak sie CF robi, bo primo 8/8 a secundo wyzsza wydajnosc.

 

Kinc bujal i to jak :D A Hipro i 2 x G80 i tak pojechal po jego wyniku 8O

 

 

What about dual 2900XT 1GB compare with 975X 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość aqiulino

IIRC Kinc bujal na Blitzie CFa, cos tam mu niby nie szlo , ale nie pisal ze ma jakies problemy z kartami w CFie.

Nie bij... Blitz'e mają specjalny mostek do CF żeby było 8x/8x i hula bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chetnie kukniemy na foty przemek 8O

 

Wiesci z placu poju - poza konkursem OC teamow tez padly ciekawe wyniki 8O jak chocby 16M w czasie lepszy niz ryba w konkursie oraz sub-10s 1M :)

Edytowane przez ent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ufff, dla mnie to dobra wiadomość, bo przynajmniej kręcenie na DI się nie opóźni. Tylko 4 GHz na LN2? Przecież 3,9 było na AC 8O Niestety tak się kończy zabawa z LN2 na zwykłym blaszaku bez wcześniejszego doświadczenia...

 

Wyniki dość przewidywalne.

A ja napiszę tyle, że IP35-E nie nadaje się do zabawy z sub-zero. Jej trzeba podgrzewać kondensatory, żeby działała ;)

 

Pozatym E6750 = mnożnik 8x = szit, jak płyta robi max fsb 510 [;

 

A ten ln2 to tam był dolewany tylko dla tego el0 i pr0 dymku z rury :lol: Średnio na kontenerze trzymaliśmy ~-20*, bo po co niżej :P Za to 7900GS śmigał przy -150*, tylko coś mu się potem memki popsuły xD

 

Ale, co sie stalo? : ]

 

Tzn co doprowadzilo, ze sie tam znalazl :D

Wybił się z tłumu i zniknął :D

 

A rano do mnie zadzwonił, że mogę wpaść do niego po klucz do pokoju 8O

 

Kto je popełnł :D ?

Kiełbasa Squad :D

16m = 4.40.xxx m

1m = 9.84x s

 

A teraz siedzimy z Sectorem i Świdrem w kafejce w Gdańsku na wypaśnym komputerze do gier z Duronem 1200 z kartą graficzną S3SavageProDDR i 256MB ramu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaaban przed chwilą do mnie dzwonił i się pytał jak trafił na przystanek skąd go policja zebrała 8O :) I jakiś pobity podobno jest O_O

 

Następny zjazd (dla Kaaban'a) za 3 lata ? :] 8O

 

Napisałem właśnie do Lanca, kreta nr muszę poszukać i dam jakieś nowsze info.

A ty sobie kup kartę z Orange to ci ludzie będą odpisywać xP Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile Kaaban ma lat? Poza tym nie ladnie smiac sie z cudzego nieszczescia...

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

8O

 

// Juz widze, 17.. no to za rok moze jechac.. teoretycznie 8O (Mama power)

Edytowane przez xacti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale sie chlopak zalatwil 8O chyba go szybko nie zobaczycie na zlocie, jesli rodzice beda musieli po niego jechac z wawy az do gdanska to naprawde bedzie z nim krucho. Swoja droga, jak do tego doszlo ze zostawiliscie go na nocleg pod golym niebem 8O ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj a moze dzisiaj 8O z nim gadałem i nie ma 18, wiec sam z dołka nie wyjdzie.

...a nawet zawracaliśmy go na teren zlotu, ale jak widać później poszedł w miasto. Muszę przyznać, że dobrze się bawił 8O , a teraz ma lipe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha overclock team w spi 1M na 4.7GHz wygrał o 0.001s z Kiełbasa Squad 8O A przez to niestety przegrali i zajęli 2 miejsce, ale było dosyć ciekawie przy ogłaszaniu wyników wczoraj. Najpierw remis, później coś tam sędziowie wymyślili (chyba coś sensownego, aczkolwiek małe dyskusje były) i mieliśmy zwycięzcę i nagroda - zasilacz rozwalający mobo 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16/4 nie ma tu nic do rzeczy ;) Poprostu P35 jak i 965P do CF sie nadaje ale w wersji 1950XTX i nizszej, jesli chce sie cisnac 2900XT to trzeba sie troche pobawic biosem GPU ... Bez najmniejszych problemow CF z 2900XT trybi na 975X i za to trza sie lapac jak sie CF robi, bo primo 8/8 a secundo wyzsza wydajnosc.

 

Kinc bujal i to jak :) A Hipro i 2 x G80 i tak pojechal po jego wyniku 8O

What about dual 2900XT 1GB compare with 975X 8O

no co ty gadasz .. jakos chaos odpalił CF na p5k

fakt ze 820/910 to byl ich max w oc

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha overclock team w spi 1M na 4.7GHz wygrał o 0.001s z Kiełbasa Squad 8O A przez to niestety przegrali i zajęli 2 miejsce, ale było dosyć ciekawie przy ogłaszaniu wyników wczoraj. Najpierw remis, później coś tam sędziowie wymyślili (chyba coś sensownego, aczkolwiek małe dyskusje były) i mieliśmy zwycięzcę i nagroda - zasilacz rozwalający mobo 8O

Sytuacja była taka, że był remis punktowy. Regulamin mówił, że dalej wygrywa drużyna z większa liczba pierwszych miejsc a jak dalej remis to lepsze 16M. Kiełbasy miały problem z załatwieniem instalki 3dmarka (ryba nie chciał dać, a nikt inny nie miał) potem im się posypał system i przestało działać SLI. Międzyczasie zbierałem inne wyniki i zgodziłem sie na uznanie Screena ryby z 2k6, gdzie przez przypadek miał 2xCPU w cpuz, zamiast cpu+memory. Jak już raz odstąpiłem od regulaminu, to zgodziłem się na przeinstalowanie sterów przez Kiełbasę i puszczenie 3dmarka na tych samych ustawianiach. Ale coś z tym sterownikiem dalej było nie tak, więc spóźnili się z oddaniem wyniku 15minut. Potem zaczęła się kłótnia, bo dzień wcześniej zgodziłem sie żeby ryba robił na jakiejś słabej grafie PI, a trzeba było mieć cały czas jedna platformę (ryba w piątek rano nie miał jeszcze graf) no i finalnie nie uznałem ani 2k6 ryby ani kiełbas..... a jakie zamieszanie było.....

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...